Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
ČasožroutiKomentáře
tv adaptace

série byla natočen pro tv...a nebyla myslím až tak špatná. chvílemi to sice skřípalo (ano, dialogy jsou slabo stránkou každého přepisu), ale celkově na tv to bylo dobré. předlohu jsem četla před tím....a vím, že předělávky kingových knížek do na plátnu se často nepovedou (a opravdu bohužel velmi často)...ale tahle byla dělaná pro tv...pro diváky, kteří nečetli kinga...a těm se to mohlo líbit ještě o něco víc..

anmiki
13.8.2007 12:45
   
KING

King si tam na konci filmu aj zahral

brandy dominci
28.2.2006 11:16
   
blbost

nic moc;-(

tercasek
5.1.2006 04:31
   
To je vtip?

Tak takhle dobře jsem se už dlouho "nenasmál".První díl začíná docela seriozně a možná i zajímavě ale postupem času se z něj stává trochu nuda.Zato na druhý díl se nedá skoro koukat.Výkony herců nic moc snad až na pana Toomyho,ale ty dialogy,to jsem se musel opravdu smát.Pro mě to je klasickej "béčkovej"film.Těžko hledat něco pozitivního...knihu jsem zatím nečetl tak nemohu srovnávat.Abych to nakonec shrnul,musím říct že je to nejhorší film podle předlohy S.K který jsem zatím viděl.Určitě má někdo jiný názor ale já si nemůžu pomoc - JE TO BRAK!!!!!

Masa
13.7.2004 19:02
   
Je to horší

Tak jsem podruhé shlédl první díl Časožroutů. I na poprvé jsem tento film nezařadil mezi ty lepší, ale teď, po druhém shlédnutí je to ještě horší. Hodně mi tam vadí některé dialogy, které mi připadají naprosto zbytečné a občas i nesmyslné.

Roman Maňák
2.6.2004 09:18
   
Dobry

Ja sem teda zatim videl jen prvni dil a uz se moc tesim na druhej...sem na to zvedavej...namet fakt dobrej:)

Doom
28.5.2004 12:01
   
efekty

Tenhle film není o efektech!!!Je chvílemi trošku nudný ale potom se to zase obrátí.Ale opravdu se podobá knize a nejsou tam prakticky žádné rozdíly.Herci tam jsou neznámí až na D.Morse ale někteří nebyli špatní.Nejlepší je podle mě konečná scéna na letišti...a pan Tumy byl taky správně šílenej i když trochu nevěrohodně...

Anamana
6.10.2003 21:55
   
Neni to tak strasne

Dnes jsem videl i druhou cast TV prepisu a nezda se mi to tak strasne. Tvurci si sice mohli dat vetsi praci s obsazenim, ale celkem se jim to podarilo. Zajimal by mne nazor samotneho S. Kinga.

Newq
5.10.2003 23:38
   
 8 komentářů
Podsekce
KNIHY
FILMY
POVÍDKY
 
Změň skin:  
Obsah
Hlavní strana
Plakáty
Recenze
Odkazy
Komentáře

Napsat recenzi
Napsat komentář

Dolores Claibornová
Děs v prádelně
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Hodnocení
66.2% (60 hlasů)
Vaše hlasování:
Hlasování je možné až po přihlášení uživatele
  p o d r o b n ě
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena