Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Stůj při měKomentáře
qv4tem2m

wh0cd581564 bentyl vermox robaxin buy revia

ErickTor
26.7.2017 00:24
   
K filmu od MB

Film zaraďujem do kategorie zelená míla a shawshank. Nie je to horor ale pekný príbeh. Jedná sa o Kingovu adaptaciu, ktorú režíroval kvalitný režiser mr Reiner.
Takže odporúčam

Marvin Balheitson
13.8.2011 17:37
   
Stand by me

Musím říct, že z tohoto filmu jsem měla dost zvláštní pocit. Neříkám, že se mi nelíbil, ale nebylo to zase tak zábávné jak jsem si myslela, že bude. Zdálo se mi to dost zdlouhavé a místy nudné... ale špatné to taky nebylo. Myslím si, že některé filmy dle Kinga jsou mnohem lepší.

kkk
28.4.2009 12:46
   
Výborný film

Stand by me je podle mě jednou z nejlepších filmových adaptací Kingových knih. Velmi se mi líbí atmosféra celého filmu, scéna s Čuňasem se opravdu povedla :). Těch 100% si určitě zaslouží. Je jenom převeliká škoda, že se skoro nedá sehnat.

Matěj Grunt
16.4.2006 19:32
   
Povedlo se

Já jsem byla s filmem spokojená, což už samo o sobě stačí, přotože u Kingových předělávek to není pravidlem. Spíš je čtenář těžce zklamán. Úspěch je dán imho hlavně tím, že se režisér drží Kinga jako klíště a téměř vše použije. Trochu jsem byla vyvedená dětskými herci, protože podle knihy mi přišli více obyčejní a Teddy s Vernem oškliví. Film ukázal krásné americké děti:-( A scéna se srnkou se Reinerovi taky nepodařila zachytit.

Martina Hellebrandová
11.5.2005 20:34
   
 5 komentářů
Podsekce
KNIHY
FILMY
POVÍDKY
 
Změň skin:  
Obsah
Hlavní strana
Plakáty
Recenze
Odkazy
Komentáře

Napsat recenzi
Napsat komentář

Kočičí oko
Maximální rychlost
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Hodnocení
89.8% (49 hlasů)
Vaše hlasování:
Hlasování je možné až po přihlášení uživatele
  p o d r o b n ě
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena