Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Prokletí SalemuKomentáře
Film podlemich predstav

Tady tomu filmu musim dat 80% sice efekty nic moc, ale ten dum jakoby vystrizenej z knizky ... presne tak sem si ho predstavoval :)

Kvis
18.6.2008 18:28
   
hudba

Výborný je ovšem soundtrack, stojí za ním Christopher Gordon, Zpěvy má na starost Výborná Lisa Gerrard - opravdu se to velmi povedlo!

Rover
29.10.2007 20:10
   
Souhlasím s alterií

Ale jen v něčem. Rutger Hauer opravdu nepředvedl nic světoborného narozdíl od upíra z původního filmu ze 70. let, který byl hóóóódně strašidelný (ten upír tedy)...I scéna z patologie byla v původním filmu děsivější. Přesto se mi remake líbil.

JohnnyV
12.9.2006 14:59
   
ztráta času

Film jsem viděla včera. Protože jsem také nejdříve četla knihu, neubránila jsem se srovnávání. A byla jsem velmi zklamaná. Obsazení nebylo zrovna podle mých představ, Bena jsem si nepředstavovala jako z přehlídkového mola, jedině postava kněze splnila má očekávání. Hauer neměl v tak záporné roli co dělat, bylo to až směšné, žádné charisma "novodobého Draculy". Spousta postav byla vynechána, naprosto mě dorazila zmíňka o knize a zajetí Talibanem, to už jsem šla do kolen, a jelikož rozhodně nejsem rasista, profesora jsem si nepředstavovala jako černocha ve středním věku a homosexuála k tomu. Bylo to i dějově poměrně upravené, spousta zvytečných scén a vynechání scén klíčových. Já tento film bohužel považuji za slátaninu a ztrátu času při jeho sledování.

alteria
11.9.2006 13:47
   
Docela dobrý

Mně se to líbilo celkem dost... bylo to trošku zdlouhavý, ale je to hodně podobný ději, narozdíl třeba od konce Tajemného okna...

funtom
10.7.2006 22:12
   
Prokletí Salemu

Vcelku slušně natočený remake starého "Salemu".Je vidět že starý Sutherland je pořád ve formě.Hauer svoji vcelku důležitou postavu odehrál jako epizodku.Hodnocení 60%-pokud jste fanoušci Kinga můžete si nějáké to procento připočíst.

Kmet
24.9.2005 22:37
   
 6 komentářů
Podsekce
KNIHY
FILMY
POVÍDKY
 
Změň skin:  
Obsah
Hlavní strana
Plakáty
Recenze
Odkazy
Komentáře

Napsat recenzi
Napsat komentář

Královská nemocnice
Jízda na Střele
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Hodnocení
65% (20 hlasů)
Vaše hlasování:
Hlasování je možné až po přihlášení uživatele
  p o d r o b n ě
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena