Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
ChingaRecenze
Akta King

Myslím, že touto spoluprací se seriálem Akta X, se chtěl King víceméně jen pobavit. Smím-li nejprve zmínit pár svých postřehů o seriálu jako takovém, musím konstatovat, že vše podstatné a zajímavé se událo v první, či snad maximálně ještě ve druhé sérii. Většina prvních epizod byla opravdu skvělých a strašidelných, zatímco teď je většina dílů nudných a zmatených, často směřujících k jakési nepovedené, někdy možná nechtěné, komedii. (Tradiční zlozvyk americké nastavované kaše.)
Kvalit prvních dílů nedosahuje zdaleka bohužel ani epizoda Chinga. Neoriginální zápletka (kterou se mimochodem tvůrci patrně snažili obrátit ve svůj prospěch narážkou na Chuckyho) by mi ani tak nevadila, jen kdyby byla aspoň trochu originálně rozvíjena a ukončena. Právě závěr se mi prostě zdál nějaký takový odfláknutý. A když už nic jiného, čekal jsem trochu víc narážek na kingovské motivy. Zaregistroval jsem však jen jednu. V podstatě se dá však říct, že toto dílko nijak nepřekvapilo má očekávání.

40%

Petr Dušek
8.1.2002, 23:24
   
 1 recenzí
Podsekce
KNIHY
FILMY
POVÍDKY
 
Změň skin:  
Obsah
Hlavní strana
Plakáty
Recenze
Odkazy
Komentáře

Napsat recenzi
Napsat komentář

Děti kukuřice V
Bouře století
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Hodnocení
52.2% (9 hlasů)
Vaše hlasování:
Hlasování je možné až po přihlášení uživatele
  p o d r o b n ě
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena