HOROR.revue - speciál československého webu Stephena Kinga
Clive Barker má nový web

Známý spisovatel Clive Barker oslovil autory fanouškovského webu Revelations a nabídl jim práci na svém oficiálním webu. Výsledek je k vidění na adrese www.clivebarker.info, kde naleznete samozřejmě spoustu novinek a informací o Clivu Barkerovi.

Petr Dušek
22.6.2006, 01:00
celkem 0 komentářů     
Šílený Re-animator znovu na scéně

Také hororová komedie inspirovaná příběhem H. P. Lovecrafta Re-animator z roku 1985 se dočká po letech pokračování. Práce na filmu House of Re-animator znovu spojí původní tvůrčí tým, režiséra Stuarta Gorgona, producenta Briana Yuznu, scénáristu Dennise Paoliho a Jeffreyho Combse v hlavní roli. William H. Macy si ve snímku zahraje prezidenta, který zemře v úřadu . Jeho spolupracovníci však najmou dr. Herberta Westa, aby jej oživil. Podle producenta filmu se uvažuje dokonce o tom, že nezůstane jen u dvou filmů o šíleném vědci, ale že se z Re-animatora stane rovnou trilogie.

Petr Dušek
21.6.2006, 01:00
celkem 0 komentářů     
Rob Lowe v hlavní roli filmu Ozvěny mrtvých 2

V připravovaném pokračování duchařského thrilleru Ozvěny mrtvých ztvární hlavní roli Rob Lowe, kterého jsme mohli vidět mj. jako Bena Mearse v Prokletí Salemu z roku 2004. Snímek se začne natáčet v polovině července v Torontu a scénář napsal Ernie Barbaresh – scénárista a spoluscénárista filmů Kostka 2 a Kostka 0. Příběh bude vyprávět o vojákovi, který se právě vrátil z mise v Iráku a kterého sužují přízraky mrtvých.

Petr Dušek
20.6.2006, 01:00
celkem 0 komentářů     
Noční můry v seriálu

Americká televize TNT odvysílá během léta 2006 premiérově seriál Nightmares & Dreamscapes: From The Stories Of Stephen King. Půjde o osm hodinových epizod natočených podle povídek Poslední Umneyův případ, Konec celé patálie, Crouch End, Pátá čtvrtina, Pitevní sál čtyři, Víte, že tam mají pekelně dobrou kapelu?, Bojiště a Silniční virus míří na sever , které pocházejí ze sbírek Noční můry a snové výjevy, Všechno je definitivní a Noční směna. V jednotlivých epizodách se představí ze známých herců například William H. Macy, Steven Weber nebo William Hurt.

Petr Dušek
18.6.2006, 16:16
celkem 5 komentářů     
Stephen King a Eli Roth budou spolupracovat

Kingův nový zombie román Cell se dočká filmového ztvárnění a režisérem bude zřejmě Eli Roth, tvůrce opěvovaného i zatracovaného hororu Hostel, který právě běží v českých kinech. Na scénáři se má podílet s Kingem a do natáčení se chce pustit hned po dokončení Hostelu 2, který se má údajně natáčet opět v Čechách.

Petr Dušek
10.3.2006, 00:00
celkem 17 komentářů     
Misery na prknech, co znamenají svět

Divadlo Petra Bezruče v Ostravě přichystalo na 3. února 2006 lahůdku v podobě české premiéry divadelní adaptace knihy Stephena Kinga Misery. Pokud jste registrovaným členem tohoto webu, máme pro vás navíc lákavou nabídku v podobě zvýhodněného vstupné na představení, které se bude konat v pátek 17. února 2006 od 19.00 hodin. Odkaz na rezervační formulář hledejte na úvodní stránce. V hlavních rolích se představí Alena Sasínová-Polarczyk a Jan Vlas. Představení režíruje Andrzej Celiński.

Petr Dušek
1.2.2006, 00:00
celkem 8 komentářů     
Stephen King se vrací

Netrvalo dlouho a Stephen King se po sáze Temné věže vrací s dalším zbrusu novým románem. Jmenuje se Cell a v USA vychází již 24. ledna 2006. Podle informací vydavatele půjde o klasickou "kingovinu", která vychází z nápadu, co se stane, když neznámý signál v mobilních telefonech začne měnit jejich majitele v zabijácká monstra. Zdá se, že se tedy máme nač těšit.

Petr Dušek
2.1.2006, 00:00
celkem 11 komentářů     
Oficiální web filmu Saw 2

Byla spuštěna oficiální stránka druhého pokračování filmu Saw. Film vstoupí do amerických kin 28. října a uvidíme v něm Donnie Wahlberga, Franky G., Glenn Plummera a další. Scénář je stejně jako u jedničky dílem Leigh Whannella.


Oficiální web filmu Saw II

Petr Dušek
18.8.2005, 16:39
celkem 0 komentářů     
Remake filmu Přichází Satan!

Pod názvem Omen 666 se připravuje remake klasického snímku z roku 1976 Přichází Satan (The Omen).
Petr Dušek
18.8.2005, 16:26
celkem 0 komentářů     
Klíč místo videokazety

25. srpna 2005 bude mít českou a slovenskou premiéru nový horor Klíč (The Skeleton Key) od scénáristy Ehrena Kruegera (Kruh). Jak už název vypovídá, hrůzu tentokrát nebude vzbuzovat videokazeta s tajuplným obsahem ale zdánlivě docela obyčejný klíč.
Petr Dušek
9.8.2005, 13:48
celkem 0 komentářů     
Nejnovější    1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10    Nejstarší /Celkem stran: 23
Podsekce
REVUE
AKTUALITY
ČLÁNKY
 
Změň skin:  
Obsah
Clive Barker má nový web
Šílený Re-animator znovu na scéně
Rob Lowe v hlavní roli filmu Ozvěny mrtvých 2
Noční můry v seriálu
Stephen King a Eli Roth budou spolupracovat
Misery na prknech, co znamenají svět
Stephen King se vrací
Oficiální web filmu Saw 2
Remake filmu Přichází Satan!
Klíč místo videokazety

Napsat článek

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2019, Všechna práva vyhrazena