HOROR.revue - speciál československého webu Stephena Kinga
Nový Shyamalanův film

30. července 2004 má světovou premiéru nový snímek M. Night Shyamalana (Šestý smysl, Znamení) Vesnice (The Village) o uzavřené komunitě, která žije uprostřed lesů plných podivných a bájných příšer. Ve snímku se objeví například Joaquin Phoenix, Bryce Dallas Howard, William Hurt nebo Sigourney Weaver.


Oficiální stránky filmu Vesnice

Petr Dušek
12.7.2004, 22:42
celkem 0 komentářů     
Radioaktivní zombie

Natáčení čtvrtého pokračování Noci oživlých mrtvol (Night Of The Living Dead) s podtitulem Necropolis má údajně probíhat také v Černobylu, jen pár stovek metrů od místa, kde došlo v roce 1986 k atomového výbuchu. Režisérem filmu je Ellroy Elkayem (Pavoučí teror).
Petr Dušek
12.7.2004, 22:37
celkem 0 komentářů     
Remake Amityville Horror

V remaku hororu Hrůza v Amityville (The Amityville Horror) si má vedle Ryana Reynoldse zahrát i Melissa Georgeová, která zde ztvární postavu mladé matky, která se přistěhuje do neslavně proslulého strašidelného domu. Režisérem snímku je anglický debutant Andrew Douglas, který se dříve zabýval natáčením reklam.
Petr Dušek
12.7.2004, 22:33
celkem 1 komentář     
To v nejlepší stovce

Román To je mezi stovkou nejoblíbenějších knih obyvatel české republiky! Pokud jste jej dosud nepodpořili, můžete tak učinit na stránkách projektu Moje kniha. V září 2004 bude zveřejněn seznam 50 nejoblíbenějších knih, takže doufejme, že i v něm nalezneme našeho oblíbeného autora s jeho nejpopulárnějším románem.


Stránky projektu Moje kniha

Petr Dušek
12.7.2004, 18:25
celkem 0 komentářů     
Oběd v Gotham Cafe za dolar

Peter Schink je dalším vlastníkem filmových práv za dolar. Má tu čest zfilmovat Kingovu povídku Oběd v Gotham Cafe. Schink bude snímek i režírovat a na scénáři se spolu s ním podílí i Julie Sands a Bev Vincent.
Hrají :Steve - Ingo Rademacher, Diane - Julie Sands, Guy - Cullen Douglas, Humboldt - Charles Carroll
Tomáš Prucha
2.6.2004, 09:31
celkem 1 komentář     
U Warnerů chystají TO

Peter Filardi v současné době píše scénář pro remake filmu TO. Objednala si jej společnost WarnerBros.
Tomáš Prucha
2.6.2004, 09:29
celkem 10 komentářů     
Choking Hazard knižně

Český film Choking Hazard, který má v těchto dnech premiéru, vychází zároveň jako kniha, která není pouhým přepisem scénáře. Jejím autorem je Petr Macek a vydává ji nakladatelství Netopejr.
Petr Dušek
14.4.2004, 23:32
celkem 0 komentářů     
Tajemné okno v českých kinech

Světe div se, ale snímek Secret Window, česky nazvaný Tajemné okno (škoda, že distributor nemá o českém překladu novely zřejmě ani potuchy) bude mít českou premiéru již 15. dubna 2004. Připomeňme jen, že v hlavní roli se představí populární Johnny Depp.
Petr Dušek
14.4.2004, 22:48
celkem 0 komentářů     
Draculův švagr na ČT

Od 8. dubna začne Česká televize každý čtvrtek večer reprízovat výborný dvanáctidílný seriál úsměvných hororů z cyklu Draculův švagr. Seriál v roce 1997 natočil režisér Karel Smyczek, autorem předlohy je mistr hororu a humoru v jedné osobě Miloslav Švandrlík a uvidíte v něm celou řadu známých herců (Němec, Goldflam, Javorský, Lábus, Maciuchová aj.)
Petr Dušek
31.3.2004, 15:47
celkem 0 komentářů     
Choking Hazard

15. dubna bude mít premiéru nová česká hororová parodie Choking Hazard. Odehrává se v opuštěném motelu Halali v křivoklátských lesích, kde se schází psychoteraputická skupina pod vedením známého doktora (Jaroslav Dušek). Účastníci si mají uvědomit své skryté vlohy, a jak jich využít. V lese se všam objeví zombie myslivci - zomivci - a kurz získá zcela jiné zaměření.


Oficiální stránka filmu Choking Hazard

Petr Dušek
19.3.2004, 13:47
celkem 0 komentářů     
Nejnovější    1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10    Nejstarší /Celkem stran: 23
Podsekce
REVUE
AKTUALITY
ČLÁNKY
 
Změň skin:  
Obsah
Nový Shyamalanův film
Radioaktivní zombie
Remake Amityville Horror
To v nejlepší stovce
Oběd v Gotham Cafe za dolar
U Warnerů chystají TO
Choking Hazard knižně
Tajemné okno v českých kinech
Draculův švagr na ČT
Choking Hazard

Napsat článek

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2019, Všechna práva vyhrazena