HOROR.revue - speciál československého webu Stephena Kinga
Vetřelci a predátoři v Česku

Film Vetřelec vs. predátor se v minulých dnech natáčel i v okolí Prahy a do kin byl měl být uveden již v srpnu. Kromě toho, že snímek vychází ze stejnojmenné počítačové hry, navazuje i na filmy Predátor a předchází sérii Vetřelec. Režie se ujal Paul Anderson, který má ve své filmografii i jiné filmy na motivy počítačových her (Resident Evil, Mortal Kombat).


Oficiální stránka filmu Alien vs. Predator / Záznam v databázi IMDb

Petr Dušek
16.3.2004, 22:03
celkem 0 komentářů     
Kingdom Hospital odstartovala

V USA odstartovala první série seriálu Kingdom Hospital. Pilotní film byl vysílán 3.března na televizní stanici ABC a shlédlo jej 15 milionů diváků. 13. června 2004 se začne vysílat již třetí série úspěšného seriálu podle S.K. - Mrtvá zóna.


Oficiální stránky seriálu Kingdom Hospital

Tomáš Prucha
9.3.2004, 21:44
celkem 0 komentářů     
Skryté okno míří do kin

Na níže uvedené www adrese naleznete stránku k novému filmu Skryté okno (Secret Window) natočeném na motivy novely Stephena Kinga Skryté okno do skryté zahrady, která vyšla v knize Čtyři po půlnoci. Na této adrese naleznete i odkaz na oficiální stránku k filmu i mnoho dalších zajímavostí. Jak jsme již informovali, film má v USA premiéru 12. března.


Stránka k filmu Secret Window

Tomáš Prucha
9.3.2004, 21:42
celkem 3 komentáře     
Nové stránky Salem's Lot

Společnost TNT zprovoznila stránky k minisérii Salem's Lot, na které spolupracuje s firmou Warner Bros. Odkaz na stránky naleznete pod tímto příspěvkem. V hlavních rolí uvidíme například Roba Lowea v roli Bena Mearse, Andre Braughera, Donalda Sutherlanda jako Richarda Strakera nebo Rutgera Hauera.


Stránky minisérie Salem's Lot

Tomáš Prucha
9.3.2004, 21:39
celkem 1 komentář     
Dobré zprávy z Bety

Mám dobrou zprávu pro příznivce Stephena Kinga. Ani letos nás nakladatelství Beta nenechá bez nového překladu. V první polovině tohoto roku můžeme na pultech knihkupectví očekávat povídkovou knihu Noční můry a snové výjevy (Nightmares And Dreamscapes), která bude ovšem vydána ve dvou samostatných knihách: pravděpodobně kolem dubna/května 2004 vyjde první část s názvem Dolanův Cadillac v překladu Ivana Němečka a na rozhraní června a července potom část druhá nazvaná Pátá čtvrtina v překladu Davida Petrů. Změna názvu je vyhrazena.
Podle neoficiálních zdrojů by páté pokračování Temné věže mělo údajně vyjít až koncem roku. Dá se však předpokládat, že překladatelkou knihy bude i tentokrát Linda Bartošková. Navíc se opravdu znovu překládá kniha O psaní a termínem vydání by měl být podzim.
Toliko dobré zprávy - slovenské čtenáře ovšem nepotěším, nakladatelství Ikar bohužel na letošní rok nechystá žádný překlad knihy Stephena Kinga.


Oficiální stránky nakladatelství Beta

Petr Dušek
3.3.2004, 19:04
celkem 3 komentáře     
Temná věž VI. a VII. již brzy

Vydání Temné věže dílu VI. je údajně chystáno již na červen tohoto roku a díl VII. již na září. Bohužel jen v USA.
Traudi
8.2.2004, 11:08
celkem 2 komentáře     
Talisman bude!

Produkční firma "Dream Works" s konečnou platností uvedla, že v létě začíná natáčet miniseriál na motivy románu Kinga & Strauba "Talisman". Seriál bude vysílán na americké TV stanici ABC pravděpodobně začátkem příštího roku.
Scénář: Ehren Krüger
Produkce: Kathleen Kennedy a Steven Spielberg
Režie: Vadim Perelman
Tomáš Prucha
4.2.2004, 07:20
celkem 0 komentářů     
Nový film

Sony Pictures oznámila, že premiéru snímku "Secret Window" plánuje v Americe již o 6 týdnů dřív, tedy 12. března.
Tomáš Prucha
4.2.2004, 07:18
celkem 0 komentářů     
Nigth Flier II

Společnost New Amsterdam Entertainment v současné době připravuje pokračování filmu "Noční letec". Pracovní název snímku je zatím "The Nigth Flier II - Fear of Flyin". Scénář a režie: Mark Pavia, v hlavní roli by se měl opět objevit Miguel Ferrer.
Tomáš Prucha
4.2.2004, 07:17
celkem 0 komentářů     
Stránky k novému seriálu

ABC zprovoznilo oficiální stránky seriálu Kingdom Hospital, na jehož scénáři se spolupodílel Stephen King. Podívat se na ně můžete na adrese http://abc.go.com/movies/kingdomhospital.html.


Oficiální stránky seriálu Kingdom Hospital

Tomáš Prucha
21.1.2004, 06:09
celkem 0 komentářů     
Nejnovější    1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10    Nejstarší /Celkem stran: 23
Podsekce
REVUE
AKTUALITY
ČLÁNKY
 
Změň skin:  
Obsah
Vetřelci a predátoři v Česku
Kingdom Hospital odstartovala
Skryté okno míří do kin
Nové stránky Salem's Lot
Dobré zprávy z Bety
Temná věž VI. a VII. již brzy
Talisman bude!
Nový film
Nigth Flier II
Stránky k novému seriálu

Napsat článek

2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2019, Všechna práva vyhrazena