HOROR.revue - speciál československého webu Stephena Kinga
Garris dokončuje nový film

Režisér Mick Garris oznámil, že natáčení filmu Riding the Bullet se již blíží ke konci a současně sdělil, že premiéru by rád uvedl ještě tento rok v listopadu.

Tomáš Prucha
21.1.2004, 06:08
celkem 0 komentářů     
Z buicku 8 pod stromeček

V minulých dnech se na českém knižním trhu objevila momentálně předposlední kniha Stephena Kinga s názvem Z buicku 8. Přeložil ji Ivan Němeček a vydalo nakladatelství Beta. Pokud stále ještě váháte nad vánočními dárky je tento román tím pravým tipem pro každého kingovského fanouška. Oproti dříve zmiňované reedici Misery kniha tentokrát disponuje poměrně pěkným přebalem Tomáše Kropáčka.

Petr Dušek
11.12.2003, 20:51
celkem 0 komentářů     
Vyšla reedice Misery

V minulých dnech vydalo nakladatelství Beta reedici románu Misery. Na pultech knihkupectví ho poznáte možná také díky neskutečně nevydařenému obalu. Se slzou v oku tak vzpomínám na přebaly Petra Bauera.

Petr Dušek
1.12.2003, 23:42
celkem 0 komentářů     
Čech obtěžoval Kinga

Americká policie zadržela osmatřicetiletého Čecha, který je podezřelý z obtěžování spisovatele Stephena Kinga. Břetislava Bureše zatkli policisté přímo před Kingovým domem. Bureš prý posílal spisovateli podivné e-mailové vzkazy a chtěl se s ním setkat. Kingova manželka Tabitha řekla vyšetřovatelům, že ji muž oslovil v sobotu večer, když venčila psa. Chtěl vidět jejího manžela s tím, že je to v zájmu národní bezpečnosti. V neděli si žena všimla, že Bureš sedí v autě zaparkovaném u jejich domu. Vybídla manžela, aby šel za mužem a vyříkal si to s ním. Při setkání Čech chtěl jít hovořit dovnitř domu, což spisovatel odmítl. King se vrátil domů a ze strachu z dalších možných kroků podezřelého muže nabil pušku a zavolal policii, která Čecha zatkla, citoval CM z policejní zprávy. Bureš se v pondělí před soudcem představil jako tesař z města Georgia on Maine, který přijel do Bangoru na dovolenou. Řekl, že nemůže zaplatit kauci ve výši 500 dolarů, kterou soud stanovil pro jeho propuštění a vyšetřování na svobodě. Má prý k dispozici jen 1,75 dolaru. Čech byl převezen do vazby imigračního úřadu a bude podle všeho deportován, dodal zdroj.

Petr Dušek
19.11.2003, 23:46
celkem 0 komentářů     
Temná věž na Fénixconu 2003

Na letošním Fénixconu, který se odehraje od 5. do 7. prosince 2003 v Hotelu Brno proběhne mj. přednáška Cesta k Temné věži Stephena Kinga: Temná věž, mýtická budova, která prochází všemi existencemi. Jen pár lidí ví, že to není jen pověst, ale že skutečně existuje. Pojďte s námi nadzvednout závoj tajemství, který ji zahaluje. Tajuplná věž ovlivnila životy mnohých a ne všichni z nich byli lidé. Vydejte se s námi po stopách a motivacích těch, pro které se Temná věž stala životním údělem…


Oficiální stránky Fénixconu

Petr Dušek
6.11.2003, 00:27
celkem 0 komentářů     
Zbrusu nová povídka

V americkém vydání časopisu Esquire vyjde v listopadu nová povídka od S.K. s názvem Rest Stop".
Tomáš Prucha
5.11.2003, 13:45
celkem 0 komentářů     
Další nominace

Stephen King je nominován na British Fantasy Award se svou sbírkou Všechno je definitivní.
Tomáš Prucha
9.10.2003, 06:06
celkem 0 komentářů     
Jízda na střele

Mick Garris oznámil, že v listopadu 2003 začíná natáčet ve Vencouveru Kingovu povídku "Riding the Bullet".
Tomáš Prucha
2.10.2003, 08:56
celkem 1 komentář     
Mrtvá zóna

Televizní společnost USA Network připravuje třetí řadu seriálu podle knihy "Mrtvá zóna". USA Network tak reaguje na mimořádnou úspěšnost předchozích dvou sérií.
Tomáš Prucha
2.10.2003, 08:55
celkem 0 komentářů     
King-patron českého časopisu?

V České republice již jistou dobu existuje časopis Král Horror, který se zabývá vydáváním amatérských hororových povídek. To je informace patrně již mnohým známá. Zajímavé je ovšem to, že v současné době se jedná o patronátu tohoto časopisu se samotným Kingem! Časopis se dá objednat u pražského Krakatitu, nebo u PNS.


Oficiální stránky časopisu Král Horror / Stránky vydavatelství Krakatit

Petr Dušek
31.8.2003, 22:41
celkem 0 komentářů     
Nejnovější    1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10    Nejstarší /Celkem stran: 23
Podsekce
REVUE
AKTUALITY
ČLÁNKY
 
Změň skin:  
Obsah
Garris dokončuje nový film
Z buicku 8 pod stromeček
Vyšla reedice Misery
Čech obtěžoval Kinga
Temná věž na Fénixconu 2003
Zbrusu nová povídka
Další nominace
Jízda na střele
Mrtvá zóna
King-patron českého časopisu?

Napsat článek

3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2019, Všechna práva vyhrazena