HOROR.revue - speciál československého webu Stephena Kinga
Freddy a Jason bez Ashe?ČLÁNEK

Freddy bez Ashe, Freddy v reality show.

Sam Raimi pravděpodobně neposkytne souhlas společnosti New Line pro použití postavy Ashe (Bruce Campbell) k připravovanému scénáři Freddy vs. Jason vs. Ash.

Filmu, který měl proti sobě postavit Freddyho Kruegera a Jasona Voorheese proti Ashovi z filmu Evil Dead, se zřejmě nedočkáme. Podle zasvěcených zdrojů neudělí režisér filmu Evil Dead Sam Raimi souhlas použít postavu Ashe (v podání Bruce Campbella) společnosti New Line pro plánovaný film Freddy vs. Jason vs. Ash, takže se bude zřejmě psát nový scénář.

Mezitím budou New Line a Robert "Freddy" Englund pracovat na nové reality show založené na Noční můře, která by měla pobavit fanoušky této klasiky. Na začátku každé epizody se Englund zeptá diváků na podrobnosti z jejich nejhorších nočních můr, které se bude následně snažit přivést k životu tým specialistů na vizuální efekty vedený držitelem Oscara, Peterem Kuranem.

Režisér předchozího filmu Freddy vs. Jason, Ronny Yu měl údajně zájem o režírování Freddy vs. Jason vs. Ash, ale vzhledem k novým okolnostem si odskočí k režirování jiného snímku, Snakes on a Plane.

Petr Dušek
12.7.2004, 22:40
celkem 5 komentářů     
komentáře
Odeslání příspěvku do komentářů je možné i bez vaší registrace.

Podsekce
REVUE
AKTUALITY
ČLÁNKY
 
Změň skin:  
Obsah
Nová noční můra
Úsvit mrtvých
Freddy a Jason bez Ashe?
Nemŕtvi
Lovec démonů
Hans Rudei Giger
William Peter Blatty: Exorcista
Max Unterwasser: Michaela
Freddy versus Jason
Dracula, vlkodlak, děti s kosou a jiné příšery

Napsat článek

1 | 2 | 3 | 4 | 5
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena