HOROR.revue - speciál československého webu Stephena Kinga
NenávisťKomentáře
super

Tak od tohodle filmu sem nic nečekala.Japonské filmy a celkově asijské moc nemusim,ale tohle byl nářez.Začalo to první scénou a skončilo poslední ani minutku se u toho člověk nenudil a byl celej napjatej jak to skončí.Ještě že sem se na to nekoukala v noci.:o)

dutohlavka
30.5.2007 16:11
   
waw

tak tento film, mi dal zabrať... s hrdosťou hovorím, že ma len tak niečo nenastraší... preto všetky horory považujem za fantáziu - okrem tých s duchmi a satanom, lebo to je pre mňa ako veriaceho človeka skutočné... a toto bola pecka... po ani neviem, koľkých rokoch som sa bála a to sa mi páčilo... fakt, tento pocit je na nezaplatenie... takže vďaka všetkým tvorcom... podarilo sa vám to, čo už dávno nikomu - nastrašiť ma... :))

Monika Slašťanová
10.10.2006 14:37
   
Zvláštní,ale skouknout!

Ani jsem si nečetla celé vypávění,protože jsem tento horor viděla,neboli řečeno viděla jsem originál...je to velmi zvláštní horor....taky žádný krvák ale horor na pochopení..a hlavně jsem se u něj bála ;) bububu.....mno....ale doporučuju!

Hedvička
24.7.2005 18:14
   
Klasa

Pustil sem si tenhle film 3x, ale tak trochu sem to nepochopil. Ale jinak moc výbornej film.
Výborné scény, děsivá hudba,....
Vřele doporučuji

Václav Krejsa
1.7.2005 13:23
   
 4 komentáře
Podsekce
REVUE
AKTUALITY
ČLÁNKY
 
Změň skin:  
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2019, Všechna práva vyhrazena