Pitevní sál čtyři
Howard Cottrell hrál golf a kousl ho přitom had. Posléze se probudil uvnitř pytle na mrtvoly a lékař se na něm právě chystá provést pitvu. Nejhorší na tom všem ale je, že SE NEMŮŽE POHNOUT!

Slepý Willie
Příběh muže jménem Bill Teale, který předstírá, že je obchodník. Má kancelář s třemi velkými zámky na dveřích. Dvířky od klimatizace u stropu se dostane do jiné kanceláře, ve které se namaskuje, aby vypadal jako člověk, kterého lidé na tomto poschodí znají jako Willieho Teala. Po krátkém loupežném nájezdu po new yorkských hotelových koupelnách, se z něj stane Slepý Willie, veterinář bez domova, který stojí na rohu ulice a žebrá peníze...

L. T. a jeho teorie domácích zvířat
Neobvyklá povídka vyprávěná L. T. DeWittem o rozpadu jeho manželství a zmizení jeho ženy za jaksi mimořádných okolností.

Čtvrťák pro štěstí
Darlene Pullenová je na konci svých sil. Pracuje jako motelová pokojská, a své dceři by ráda koupila rovnátka a Sega system pro svého syna. Její poslední nadějí je nalezení spropitného v obálce v pokoji 322. Spropitným je jeden čtvrťák a k němu je připojen lístek: 'Tenhle čtvrťák nosí štěstí! Opravdu! Budete šťastná!'

Oběd v Gotham Café
Povídka o muži, kterého opustí žena. Zkontaktuje ho její právník a dohodne, aby se setkali na obědě v Gotham Cafe. Během oběda oba dva zjistí, že vrchní číšník bude brzy potřebat právníka mnohem více než kdokoliv jiný v místnosti!

Pán v černém obleku
Stařec si píše deník o tom, jak viděl ďábla, když ve dvacátých letech rybařil u potoka Castle, blízko Castle Rocku.