Ničemní muži ve žlutých pláštích
Ted Brautigan se přestěhuje do činžáku, v němž bydlí mladý Bobby Garfield a z obou se stanou dobří přátelé, až moc dobří, k nelibosti Bobbyho matky Liz. Postupem času, zjistíme, že Ničemní muži ve žlutých pláštích jdou po Tedovi! Není to ovšem Temná věž, na co se příběh zaměřuje, ale Bobbyho duševní vývoj, a jeho uvědomění si, že život není zrovna fér.

Srdce v Atlantidě
Peter Riley, nováček na vysoké škole se pomalu stává závislým na hře Srdce, která se hraje na třetím patře jeho koleje na mainské univerzitě. Studenti jeden po druhém zjišťují, že zůstávají pozadu ve své práci, ale hra Srdce je jejich jediným opravdovým potěšením v životě. Peter přihlíží neúspěchu svých přátel, rozchodu se svou dívkou, a oscilující válce ve Vietnamu a uvědomí si, že nezdar v jeho studiu, může znamenat, že bude poslán do války, v kterou nevěří.

Slepý Willie
William Shearman a jeho přátelé zbili jako děti Carol Gerberovou. Svým způsobem se tím, že vystupuje jako slepý Willie Garfield, trestá za věci, které udělal ve svém životě. Začíná v obleku jako Bob Shearman, změní se ve slepého žebráka, který každý den vyškemrá až 3000 dolarů od kolemjdoucích. Toto je přepsaná povídka z prvního vydání v 'Anaetusu' a pozdějších 'Šesti příběhů'. Postavy jsou ucelenější a konec příběhu více odpovídá linii zbytku Kingova díla.

Proč jsme byli ve Vietnamu
John Sullivan prožívá své osobní peklo. Obklíčen vzpomínkami na válku ve Vietnamu, prochází životem, až se posléze stává středně úspěšným prodavačem aut, i když nikdy nedokáže setřást obraz staré ženy, která byla během války zavražděna.

Nebeské stíny noci padají
Tato část je napsána spíše jako závěr ke čtyřem předešlým novelám. Skoro čtyřicet let, po tom, co začíná příběh, se setkávají Bobby Garfield a jeho dívka z dětství Carol Gerberová.