Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Srovnáno se zemíKomentáře
Slabota

Zatím nejslabší kousek co jsem od Kinga četl,nudil jsem se u toho a nemohl se dočkat konce,který mě vůbec nepřekvapil a očekával jsem ho od půlky knihy...

Jiří Klement
8.10.2011 22:52
   
Srovnáno se zemí

Knihu jsem přečetl na jeden zátah a líbila se mi i když se mi zdálo, že je napsaná trochu jiným stylem než všechny ostatní knihy co jsem od Kinga četl. Moc se mi na ní líbilo to, že jsem se pořád nemohl rozhodnout jestli hlavního hrdinu zařadit mezi kladné nebo záporné osoby. Celou dobu jsem musel přemýšlet nad jeho sobeckostí vůči ostatním a jako protiváhu toho všeho zase brát to, že přichází o všechny jistoty co kdy měl a podobně. Moc pěkný.

Lubomír Satora
17.7.2008 23:44
   
V pohode

suhlasim s nazorom, ze dej je od zaciatku priamociary a predvidatelny. no ja Kinga necitam pre akesi zahadne konce (pri viacerych knihach by sa dalo polemizovat, ci boli naozaj prave konce zmysluplne), ale prave pre styl, akym pise. a ten je dobry, ci je to Svedectvi, Zelena Mile, alebo Srovnano se zemi. ak prihliadneme k faktu, ze tento roman bol pisany pod pseudonymom RB, tak fakt nie je co dodat. odporucam na sychrave zimne vecery. a len mala poznamka - sam autor vo svojich novsich komentaroch diel pisanych pod pseudonymom hovori, ze sa snazil pisat ovela brutalnejsie, drsnejsie, ako vo svojich "vlastnych". nemuozem suhlasit - styl je uplne identicky.

Rocky
9.1.2007 15:54
   
Náhodou, dost dobré.

Těm kdo tuto knihu ještě nečetli radím, aby se nenechali zviklat některými předchozími komentáři kolegů Kingomaniaků a s chutí se do toho pustili. Nečekal jsem žádný zázrak, ale tenhle příběh se mi přesně trefil do noty, takže jsem ho přečetl jedním dechem za tři dny. Možná je to tím, že jsem to četl v temném sychravém únoru, měl jsem problémy v práci a byl jsem nakrknutý na celý svět. Román má sice očekávatelný konec, ale přesto je zajímavé sledovat totální sebedestrukci řadového člověka. Obzvlášť se mi líbí pasáž, kdy hlavní hrdina přijde nafetovaný na večírek, nebo setkání se stopařkou, dívkou, která je stejný zkrachovalec, jako on.

Lujer
21.11.2006 13:35
   
Ach jo

Všechny knížky co mám ve své sbírce od S.Kinga jsem přečetla, tak jsem se těšila na novou dávku.... Srovnáno se zemí..hm.. moje natěšenost brzy při čtení ochladla. Sice jsem ji slupla během pár dní, ale dojem nic moc. Jedna z nejhorších - podle mého soudu.

Eva Zuzánková
25.10.2006 16:23
   
Žádná sláva :(

Po tom, co jsem si přečetl Dlouhý pochod a byl jsem z něj nadšený, jsem se těšil, že Srovnáno se zemí bude stejně dobré... mé zklamání ale bylo hodně veliké, knihu jsem dočetl jenom kvůli tomu, že jsem doufal, že aspoň přijde nějaký zajímavý konec (což se nestalo) a taky kvůli Mistrovu stylu, který z na jeho způsoby podprůměrné knihy vytvořil celkem dobře se čtoucí dílo.

Matěj Grunt
2.2.2006 07:32
   
 6 komentářů
Podsekce
KNIHY
FILMY
POVÍDKY
 
Změň skin:  
Obsah
Hlavní strana
Obaly
Propojení
MuziKing
Postavy
Recenze
Odkazy
Komentáře

Napsat recenzi
Napsat komentář

Cujo
Danse Macabre
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Hodnocení
71.3% (76 hlasů)
Vaše hlasování:
Hlasování je možné až po přihlášení uživatele
  p o d r o b n ě
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena