Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Řbitov zviřátekKomentáře
Řbitov

Poprvé jsem ji četla před 20 lety a je to jediná Mistrova kniha, ke které jsem se nikdy nevrátila. Ne že by byla špatná a ale je to humus :)

Borča
16.4.2015 21:17
   
Wendigo!

Ze začátku jsem nevěřil že by mi Creedovic rodinka mohla přirůst k srdci. Leč po pár stránkách se tak samozřejmě stalo. Louis se postupně propadá hloubš a hloubš a čím je na tom psychicky hůř, tím ho má člověk radši (netuším jak to Mistr dělá, ale je to tak :D ) Od Gageova pohřbu kniha nabírá šílené obrátky (scéna jak si Lou jde pro jeho tělo) a jakmile se Gage "vrátí" krvavý kolotoč už se nezastaví. V neposlední řadě musím zmínit krásně popsaný Pet Sematary s jeho cestičkou a vším ostatním, a také Bažinu Malého boha (skvělý název). Objevení Wendiga bylo už jen třešničkou na dortu (ikdyž to že měl mít 20 metrů bylo už trochu moc). 95%

HPL
28.8.2013 21:05
   
The dark tower

Tak tohle byla moje prví kniha od mistra, a vytkla bych možná to nejděsivější, protože mi tak nepřišla, ovšem film byl pěkná...

Jana Jurásková
3.5.2012 20:09
   
První kniha od mistra!!!

Před lety jsem byla obdarováno touto knihou jelikož se mi knihy s horovou tématikou vždy líbily, šla jsem do toho. Zvláště dobře se čte vše okolo toho záhrobí – prostě skvěle popsáno! Klobouk dolu před „KINGovskou“ prohnanou představivostí. Natolik mě dostal, že už čtu převážně jen jeho, když je volná chvilka...

Michaela Vojtková
18.8.2011 13:26
   
Celou dobu mě napadlo slovo morbidní

Ano morbidní:-)
Ale to si myslím, že není vše a mě by zaujalo hlavně kolem mého 13 roku.
Přišlo mi to morbidní až příliš. Příliš vyumělkovaně temné, příliš vyumělkovaně surové, příliš hřbitovní, příliš všeho špatného. Jako pozitivní hodnotím krásně vykreslené přátelství mezi dvěma muži. A konec - ten s šedivými vlasy - ten se mi líbil :-)
Jiné Kingovi knihy se mi líbily ale mnohem více.

Psychedelic
17.8.2011 18:56
   
jedna z nejlepších

Tuto knihu jsem četl před nějakými třemi lety, ale dosud si většinu děje pamatuju. Kniha nemá nějaký závratný počet stran, jako to bývá u Kinga zvykem, ale o to je lepší. Pořád se v ní něco děje, střídají se chvíle radosti, smutku, hrůzy... Aspoň já jsem v této knize nenašel žádný nudný okamžik a pořád jsem byl napjatý co příjde na další straně. Tahle kniha podle mě patří k tomu nejlepšímu co King napsal a zařadil bych ji asi na 2.místo v jeho tvorbě (hned za TO). Přečetl jsem ovšem pouze 13 knih od tohoto autora a možná (doufám) na mě čekají lepší :)

DeviR1
21.12.2009 21:45
   
Moje první kniha od Kinga

Když jsem tuto knihu poprvé držela v rukách, okamžitě se mi zalíbila. A taky mě nezklamala. Je to skvělý počteníčko. Zatím jsem nic lepšího nečetla. Knihy čtu většinou tak 2 měsíce (když už se teda do nějaké dám), ale tuhle jsem měla přečtenou během 4 dnů. A nemít i jiné věci na práci, přečtu ji za jeden den, protože se v ní pořád něco děje a nemůžete se od ní odtrhnout. Dávám 100 % a doporučuju všem !!!

werrw
2.7.2009 13:40
   
jedna ze 3 nej...

Řbitov zvířátek je podle mě jedna z nejlepších Kingových knih,skoro základní a kultovní...kdo přečetl nebo viděl, stal se jistě jeho věrným čtenářem....jako já.. :-) od té doby čtu a i kupuju od něj vše, co vyjde.

Dáša P.
16.3.2009 21:54
   
Výborná kniha!!!

Ahoj všem!
Dnes jsem potají v práci dočetla knihu Řbitov zviřátek, protože jsem se od ní nemohla odtrhnout!
Skvělá, napínavá, smutná...ta atmosféra mě úplně pohltila!!!
Je super moct se o tom s někym podělit.
Díky za tyto stránky!


Zuzka
26.2.2009 16:45
   
První kniha a hned láska na celý život :o)

Přiznám se, že Řbitov zvířátek jsem si přečetal až po shlédnutí stejnojmeného filmu a byla to také první kniha, kterou jsem kdy od Stephena Kinga četla. A byla z toho láska na celý život :o) I když už dnes, ve světle jeho novější tvorby působí určitě části této knihy banálně, vždy budu vzpomínat, jaký strach jsem při jejím prvním čtení zažívala. Není moc knih, které by ve mně podobně pocity vzbudili a za to budu Řbitovu zvířátek vždy vděčná...

Atretanka
18.2.2009 14:13
   
Super

Řbitov zvířátek je podle mě jedna z nejlepších mistrových knížek.Má to výbornej,napínavej děj. Ti co tuto knihu na svém kontě ještě nemají,tak doporučuju,protože stojí zato. Přečetla sem ji na jeden zátah,nemohla sem se odtrhnout.DOPORUČUJU!!!!

Klára Karkošová
8.2.2009 17:49
   
Pet Semetary

GREAT !!!!

Mookie
18.1.2009 13:41
   
Doporučuji!

Prostě, zase se ukázala Stephenova genialita. Naprosto skvělá kniha se strhujícím koncem. Vřele doporučuji. :)

miseryy
7.10.2008 17:15
   
Nejlepší

Nejlepší kniha co jsem kdy četl. dokonce si ji přečetla i moje přítelkyně která zrovna tento žánr dvakrát nemusí a byla úplně nadšená stejně jako já. Na konci knihy jsem se musel amyslet jestli bych udelal to samé co hlavní hrdina a jestli by to za tu cenu stálo zato. Hodně dlouho jsem nad tím přemýšlel :-)

Satora Lubomír
17.7.2008 23:12
   
Řbitov zvířátek

Díky této knize jsem se dozvěděla o Kingovi a začala jsem se o neho zajímat. oéd té doby je to muj oblíbený spisovatel. Horší je to, že jsem si Řbitov zvířátek ještě nepřečetla. ale těším se na to až si je přečtu.

Verča
17.6.2008 09:57
   
Gage

Snad nejsmutnější Kingova kniha, jakou jsem četla - a to několikrát. Brečela jsem pokaždé. Myslím, že se smrtí Gage se v životě nevyrovnám.


Buffy
13.1.2008 19:51
   
i love it!

tak skvělou knížku jsem v životě nečetla, zanechá ve člověku hluboký dojem. vřele doporučuju všem, co ji nečetli!!!

Jitushka
10.1.2008 16:31
   
super

božííííí horor boužel sem viděl jen filmek


seth
19.10.2007 15:47
   
kvalitka

Prostě děsivý souhlasim s váma.Tohle by fakt nikoho jinýho nenapadlo.Já mu,ale říkala ať ho nevykopává...

Kateřina Fraňková
29.9.2007 17:51
   
Perfektní

Vezměte si tuhle knížku posaďte se v noci do autobusu, pak jděte temnou ulicí až domů, kde budete samozřejmě sami... a čtěte - zážitek:-) Čte se jedním dechem, Pascow je mrazivý, Jud tajemný,kocour odporný, synek roztomilý a Luis? Když vykopával synka z hrobu, dělalo se mi nevolno, při představě co bude následovat...A konec? BOMBA!!!Miláčku:-)

exitus
26.9.2007 15:53
   
Zviřátka

Kingáček opět nezklamal.Až mě mrzí, že už to mám dočtené.
No, tak se vrhnu na Pytel kostí.
Za zatím jednu z nejlepších "kingovek" považuji NEZBYTNÉ VĚCI.
ON JE FAKT GENIÁLNÍ, NECHÁPU, JAK MŮŽE NĚKDO ŘÍCI, ŽE JE TO BRAK.

Alča
23.7.2007 20:09
   
noo

Knížku sem přečetla, ale čekala sem od toho trochu víc.Asi bych uvítala kdyby to bylo víc realistický.Dávám tomu takovejch 75%.

dutohlavka
12.6.2007 16:16
   
hmmmm, gut.

Tahle knížka mě vážně dostala! Je opravdu pěkná, hlavně v té pošetilosti, že všechno dobře dopadne-hahaha. Líbila se i mojí kamarádce a ta horory nesnáší..:)

Malwa
4.6.2007 13:07
   
good

Tak už sem jí taky dočetla. Nebyla to moje první knížka od Kinga , jak tady většina píše.Ale byla výborná,Bylo mi hrozně líto Ellie a Luise:-(.Ještě že nemám kočku:-)..vřele všem doporučuju stojí to to

Pola
8.4.2007 15:50
   
Pascow

Upřímně řečeno první Kingovo dílo, kterého jsem si všiml ve spojení právě s autorem. Jako první jsem nečetl knihu, ale viděl film, který se stal kultovní záležitostí celé třídy. Znali jsme ho takřka napzaměť a dokola jsme parodovali a přehrávali scény z něj. Měli jsme jednoznačné oblíbence, zejména nebožáka Pascowa a krasavici Zeldu. Film byl pro nás lehce přijatelný svou jednoduchostí, balancem mezi hororem a černou komedií a zejména šokující originalitou, připadal nám jako zjevení.
Jak roky běželi, pustil jsem ho z hlavy. Deja Vú nastalo v momentě, kdy jsem v pardubickém Prioru (možná Tescu) uviděl knihu. Neváhal jsem ani okamžik a nedlouho po zakoupení jsem ji měl přečtenou od hlavy k patě. Překvapilo mě, že je výrazně vážnější než film, a krom typické atmosféry (už jsem měl v té době pár kingových knížek přečtených) a čtivého stylu je v ní i několik velmi zajímavých zamyšlení. Když se k tomu přidá i celkové vyznění knihy, pokládám jí za jednu z nejlepších věciček od Kinga.
A radost mi nijak nekazí fakt, že na obálce mého vydání Řbitova není Church, ale nakrknutej dobrman :-)

Pardubitzer
1.3.2007 17:29
   
Hudba ve filmu

Nevíte někdo něco o hudbě v tomhle filmu?Prosííím

Harmoni
2.2.2007 15:03
   
STRACH

Řbitov zvířátek patřil k prvním knížkám, které jsem od Kinga četla. Nemusím říkat víc než to, že neexistovalo, abych ji četla před spaním. Než jsem šla spát, dala jsem knihu do šuplíku, obrázkem té hnusné, rozšklebené číči dolů, jinak bych neusnula... Konec byl naprosto úžasný a nepředvídatelný. A na závěr - přečtení zvířátek mě ze sledování hororů a psycho filmů vyléčil na pěkně dlouhou dobu.

Eva Šírová
5.1.2007 00:52
   
100% nejlepsi

tahle kniha je to nejlepsi co King napsal. Mam za to ze uz nic lepsiho nenapise... Je pravda, ze se tam zacina neco dit az po prejeti kocoura, ale o to je pak zajimavejsi...

Jan Hrbek
20.11.2006 13:03
   
První

Moje první přečtená Kingova knížka. A tak začala moje kingománie :o)

Ajka
9.11.2006 11:54
   
this is the BEST

Moje první a taky nejlepší kniha od Kinga! Musela jsem ji ale číst jenom přes den, protože v noci bych rozhodně neusnula, zvlášť když se mnou spí v posteli moje kočka Skvěle vykreslená charakteristika postav (zvláště zešílení hlavní postavy) a hlavně napětí, při kterém mi běhal mráz po zádech.

Monika Prokešová
9.9.2006 14:44
   
1.

1. knížka kterou jsem od Kinga četl...zdálo se mi o ní, měl jsem zoufalý strach o svoji rodinu a bylo mi strašně líto hlavního hrdiny protože to jakými dilematy prochází mě vhánělo slzy do očí...

100%

Jaroslav Cerman
26.7.2006 23:42
   
Na Řbitově zviřátek se děly věci... (otázky)

Na Kingových hororech se mi moc libí, jak je prokládá někdy až filosofickými myšlenkami. Například tahle kniha (ačkoliv se tváří jako obyčejný krvák) je prodchnutá hned několika moc zajímavými otázkami. Je dobře, že lidský život končí smrtí? A co vlastně víme o smrti? Kdyby existoval nějaký takový ,,řbitov", dopadli bychom všichni stejně jako Louis? Nebo by někdo z nás našel sílu tomu odolat? Je zdravé pokoušet se pořád víc a víc se srovnávat s vyšší silou (říkejte si jí třeba Bůh) a kromě oživování (ke kterému současná věda zatím nedospěla) třeba klonovat?
PS: Nejlepší je část, kdy je Louis už natolik zblblý tím místem, že když někdo zemře, on ho tam okamžitě táhne. To místo ho totiž dokonale pohltilo...

Cimrboy
26.6.2006 10:38
   
.....bum

tak tohle je knizka fakt jako knizka....tuhle knizku sem si cetla vnoci abyla sem potom az do rana vzhuru ..to by des........PROSTE KING JE BOREC..!:)................byla to opravdova hororova hruuza:)))))........

Anet Dóczy
2.5.2006 12:46
   
Díky týhle knize miluju horory:o)))

Díky Řbitovu zviřátek jsem vlastně na Stephena Kinga narazila..Moje první přečtená kniha od něj..Film jsem taky viděla,ale kniha je prostě kniha..:o))

Lenka Machová
17.3.2006 15:02
   
...Sledovala som kocura

PO precitani som sa isty cas podozrievavo pozrovala svjho kocura, ci sa nebude spravat cudne, ci nejako divne nepachne a podobne:). Film som nikdy nevidela do konca, ale aj tak si myslim, ze kniha je ovela lepsia. Precitala som ju za jeden vecer. Ale potom som nemohla spat:)

TTT
23.2.2006 11:01
   
Někdy je lepší být mrtvý

Řbitov zviřátek patří u mě zatim mezi tři nejlepší knihy.
1. TO
2. Řbitov zviřátek
3. Pavučina snů
Stephen King, skvěle popisuje zlo sídlící na starém indiánském pohřebišti, skvěle popisuje charakteristyky lidí a jejich chování. A k tomu všemu úžasný, hororový příběh. Stoprocentně doporučuju.


Ondra Bezouska
7.2.2006 11:46
   
řbitov zviřátek

Ta kniha je fakt skvělá, má něco do sebe. Celkově všichni knihy od Stephana Kinga jsou super. Miluji horory a vrrušení. Doporučuji!

Stephen King
24.1.2006 09:20
   
Suuuprrr

Jak jsem už řekl, úžasné je to!!!

Jacob Musil
18.1.2006 18:40
   
uzas

suprova knizka ja ctu hodne malo ale tudle sem sezvejk hnedka:)

ghost
17.10.2005 16:01
   
nevím

Řbitov jsem četla poprvé asi před deseti lety a zdál se mně dobrý, ale teď podruhé už mi to příjde jako hnus. Asi to bude tím, že mám doma dvouletého syna a ta představa....Jinak je King špica.

janac
17.10.2005 12:56
   
Řbitov zvířátek

Jednoduché, děsivé, geniální...Prostě horor jedna báseň a jedna z nejlepších věcí od Steveho vůbec.No, a Pet Sematary od Ramones je taky naprosto skvostná záležitos...

Jari
12.10.2005 14:08
   
supeeeer

autor se tentokrat dival na smrt z celkem jineho uhlu.... myslim ze skvele vystihl nektere reakce na smrt a vyzvedava, ze vlasne o smrti jako takove nevime vubec NIC....

Radushka
11.10.2005 21:51
   
Mazec

Rbitov zviratek sem cetla dvakrat v odstupu dvou rocich a musim uznat ze po prve,jakozto i podruhe me po zadech vzdy z teto knihy prejizdel mraz po zadech,to zpracovani je fakt uzasny a nekdy si rikam jak tohle muze obycejnyho cloveka napadnout,hltala sem jednu stranku za druhou,nema to chybu,na Kinga si jen tak nekdo neprijde,je to prece King :-))))

Vel
9.9.2005 11:23
   
I don't wanna be buried In a pet sematary I don't want to live my life again

najprv som videl videoklip pet semetary od ramones, potom videl film a nakoniec sa dopatral v kniznici aj k staremu vidaniu knihy, lebo v obchodoch bola uz niekolko rokov vypredana. je to jedna z mojich najoblubenejsich!

izmir cupr
2.9.2005 09:37
   
zvířátka

Ze začátku to bylo v pohodě, ale když jsem byla v poslední třetině, vždycky když jsem šla spat, musela jsem knížku na stole otáčet tou kočkou dolů, jinak bych snad ani neusnula... Fakt skvělá knížka, doporučuju všem, kdo se nebojí bát

Evča
21.7.2005 19:48
   
Řbitov zviřátek

všechny Kingovy knížky jsou super, ale tahle je pro mě ta NEJ! :o)

Helena
21.6.2005 23:53
   
Nečíst o půlnoci:)

Tak včera kolem půlnoci jsem tuhle knížku dočetla. Ze začátku mi přišla docela divná, ani ne moc dobrá, ale ten konec, posledních asi dvacet stran, to je co se nervů týče zabiják. Byla jsem pod*laná až za ušima:) a na záchod??? jsem nešla ani náhodou!!:)
Takže ji musím ocenit, i když to podle mě není Kingův nejsilnější horor, já na jeho knížkách prostě miluju, jak se prvních dvěstě stran děj sune pomalu a nenápadně a posledních padestát i míň stran jste při čtení jako na jehlách, teda aspoň já včera byla...

Lenka Kolar
5.6.2005 11:01
   
skvela

cintorin zvieratiek mi pozicala kamoska so slovami-to ta bude urcite bavit!!!zacala som to hned citat a doslova som ju zrala...trosku som sa potom bala a pri citani som si vravela ze do konca to nezvladnem,no prekonala som sa.a to som velmi rada,lebo ta kniha je podla mna skvela!!!no mojou oblubenkynou je temna veza...aj tak kazdemu vrelo doporucujem a zdravim vsetkych co si myslia to iste...

monika
11.4.2005 17:31
   
prvni a zdaleka ne posledni

Tohle byla moje prvni kniha od tohoto autora..Musim priznat,ze neprvne jsem ji radeji ani nechtela cist(nazev mluvi za vse:-)),ale ukazala se jako dokonale prokreslena psychologie lekare,ktery se od racionalniho mysleni dostane az k neracionalnimu silenstvi..Takze strucne...uzasna knizka,cetla se naprosto dokonale a to (ne)prijemne mrazeni po precteni bylo pravem uspokojive....:-))vrele doporucuju

Ludmila Kalvodová
17.3.2005 17:35
   
Geniální

Tento jednoduchý, ale skvostně napsaný příběh o zmrtvíchvstání batolete, které přijde zavraždit svoje rodiče bych zařadil spolu k To a Osvícení do trojky nejlepších Kingových výtvorů.
Není špatný ani film, který se jako jeden z věrně drží předlohy a kde si p.King sám zahrál kněze. Skvělý je i klip skupiny The Ramones.


Lui
23.2.2005 15:04
   
???

Řbitov zviřátek se mi zdá jako geniální výtvor. Stephena musela políbit můza velká jako Slon indický. I když v jeho případě to tak možná nebylo. Nejhrůzostrašnější je část kdy otec svého synka znovu obživí. Hranice mezi fakten jestli to dělá z lásky nebo z naprostýho šílenství je dost tenounká.
Když si to převedeme do života...jaká je potom hranice mezi láskou a šílensvím v realitě? Někdy žádná...

Zia J.
10.1.2005 14:37
   
V NOCI SE BOJÍM JÍT NA ZÁCHOD

STEPHEN KING JE MŮJ NEJOBLÍBENĚJŠÍ SPISOVATEL. STRAŠNĚ RÁDA SE TOTIŽ BOJÍM. ZATÍM JSEM ČETLA ASI 15 KINGOVÝCH KNÍŽEK, Z NICHŽ SE MI ZDÁ NEJLEPŠÍ OSVÍCENÍ NEBO PAVUČINA SNŮ. NA KINGOVÝCH KNIHÁCH OCEŇUJU NAPÍNAVOST (V NOCI SE BOJÍM JÍT NA ZÁCHOD), ALE TAKÉ NEOBYČEJNOU NÁPADITOST AUTORA. KDO ČETL PAVUČINU SNŮ, MUSÍ UZNAT, ŽE CHVÍLE, KDY JE PAN ŠEDÝ V TĚLE JEDNOHO MUŽE (UŽ NEVÍM, JAK SE JMENOVAL)A MUSÍ SE VYPOŘÁDAT S LIDSKÝMI "PROBLÉMY", JSOU OPRAVDU KURIÓZNÍ A MÍSTY AŽ SMĚŠNÉ. ZDRAVÍM VŠECHNY KINGOVY PŘÍZNIVCE!

HANKA, 15
21.12.2004 15:28
   
začátky

jak si to tu tak pročítám, zjišťuji, že pro spoustu lidí bylatato nížka první co od Kinga četli. Ostatně pro mě taky =o)
A opravdu to stálo za to

karony
11.12.2004 14:33
   
SUPER

Děsivé-vzrušující-perfektní

Tomáš Hollý
11.12.2004 10:35
   
zvířátkovej cemetery je dobrý počteníčko

při čtení ŘZ mi neustále škubalo pravé oko, protože při některých scénách s rozromilým kocourkem Churchem se mi ježily chloupky v nose..dobrá knížka ...ČTĚTE lidi

em´Jay
22.11.2004 17:54
   
Super, super, super!!!!

Tohle byla jedna z prvních knih, které jsem od Kinga četla...výbornééé. Jednou jsem dokonce četla až dlouho do rána, i přesto, že jsem druhý den musela do školy... Když ono to bylo tak napínavé, když tam šel na to pohřebiště s tim kocourem... :-)))))

Kristýnka
15.11.2004 21:57
   
hřbitůvek

zrovna teď to čtu podruhý a patří to k mým nejoblíbenějším knihám úúžasný

Lucka Haštabová
23.8.2004 16:50
   
Docela dobrá

Knihu jsem měl přečtenou skoro hned, četla se dobře, ale přece jenom jsem byl trochu zklamán. Na mě byl ten příběh až moc bláznivý. Myslím si, že King je nejlepší, když píše o úplně normálních věcech - když ten děs a hrůza vychází ze skrytých vlastností lidí a když ukazuje, čeho je někdo v extrémních situacích schopen.
Musím však uznat, že po přečtení Řbitova zvířátek jsem se začal dívat na kočky poněkud jinak.


Martin
22.5.2004 12:26
   
Docela dobrá

Knihu jsem měl přečtenou skoro hned, četla se dobře, ale přece jenom jsem byl trochu zklamán. Na mě byl ten příběh až moc bláznivý. Myslím si, že King je nejlepší, když píše o úplně normálních věcech - když ten děs a hrůza vychází ze skrytých vlastností lidí a když ukazuje, čeho je někdo v extrémních situacích schopen.
Musím však uznat, že po přečtení Řbitova zvířátek jsem se začal dívat na kočky poněkud jinak.


Martin
22.5.2004 12:25
   
Hřbitov

Ta kniha se mi zdála tak fantastická, že jsem přerušení četbypovažovala za hřích největší. Hrzně mě zaujala a považuji ji za jednu z nejúžasnějších Kingových knih. Někdymi běhal mráz po zádech a někdy jsem se bála zajít si na záchod, aby po mě neskočil smradlavý kocour. Prostě bašta!!!

Veronika Nogová
3.3.2004 08:01
   
Zombie

V posledních pár dnech jsem viděl několik zombie-filmů a přemýšlel jsem,jestli se o zombiích i píše.A zjistil jsem,že můj nejoblíbenější autor má knihu,ve které se tyto bytosti (zombie) objevili.Dokonce i v podobě zvířecích zombií.Filmový autoři se vždycky na vytvoření kvalitní podoby zombií pořádně vyřádí.Není tomu jinak i u mistra horroru.Zvlášť kočička byla po svém návratu z ind. pohřebiště,byla popsána opravdu nádherně.Jinak ke knize jako celku,není co dodat.Kvalita.

Chose
14.2.2004 15:38
   
Supeer

Je něco málo po půlnoci a právě jsem tuto knížku dočetl...Ten konec, ten se mi opravdu líbí, konečně žádný happy end.
DOPORUCUJU

Romek
4.1.2004 00:01
   
Mám doma kočku ...

No, já mám doma kočku a po tom, co jsem přečetla tuhle knížku (a nemohla se od ní celou dobu odtrhnout) jsem jí sledovala ostřížím zrakem a pátrala po podivném zápachu ... Od té doby tuhle knihu doporučuju všem, protože je výborná. Sugestivní. A tak vůbec.

Evewolf
23.12.2003 13:55
   
Pocta

Chci dát poctu Stephenu Kingovi- tohle dílo bylo úžasné a na konci jsem se bál jít i po temné chodbě... Bezvadný nápad i zpracování, bravo mistře!

PSMK
13.12.2003 18:30
   
Děste se zvířat!...i rodiny..

Lidi tenhle román jsem kdysi dávno četla jako vůbec můj první od Kinga a můžu s klidem říct, že to byl totální trhák...Rozhodně nejlepší byl ale konec, kdy se vrátí ta jeho manželka...Měla bych smrt!!!!!!!!!!

Petra Tuková
3.11.2003 11:40
   
Pet Semetary

Je to výborná knížka. Snad nejvíc jsem se u ní bála a hlavně je to podle mě ještě s TO jeho největší horor a nejděsivější kniha. Přesně takovýhle bych mohla číst pořád. Líbí se mi její konec, neni to jako nějaký románky, kde všechno skončí dobře.

Lucinka
28.10.2003 19:14
   
Hey ho let's go

...Tak tohleto je povinost pro všechny fanoušky Ramones a Kinga!!!..svého kocoura jsem přejmenoval na Churche:-)

Doleček Antonín
6.10.2003 23:47
   
Řbitov zvířátek

Řbitov zvířátek byla první Kingova kniha, kterou jsem četl. Pěkně mě dostala, i když za Kingův vrchol považuji Osvícení. Tato kniha není však o moc horší. Je to bomba!

Venca Votruba
4.8.2003 19:33
   
 68 komentářů
Podsekce
KNIHY
FILMY
POVÍDKY
 
Změň skin:  
Obsah
Hlavní strana
Obaly
Propojení
MuziKing
Postavy
Recenze
Odkazy
Komentáře

Napsat recenzi
Napsat komentář

Christina
Talisman
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Hodnocení
90.9% (230 hlasů)
Vaše hlasování:
Hlasování je možné až po přihlášení uživatele
  p o d r o b n ě
Web si právě čtou 3 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2018, Všechna práva vyhrazena