Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Temná věž III: PustinyKomentáře
zvycajne vynikajuca

Temna veza je to najuzasnejsie spojenie vsetkeho, co na Kingovi zboznujem. A tato tretia cast nie je vynimkou! Pribeh ma rychly a dynamicky spad, skvele prepracovane postavy a jedna zapletka za druhou...davam 1 s hviezdickou!

Kika
3.8.2007 15:56
   
PUSTINY A SKLO???

Nevím kdo psal recenzi ale asi se malinko spletl jelikož Pustiny nejsou Čaroděj a sklo, že??? Co jsou Pustiny? Přece začínající Rolandovo a Jakeovo "rozdvojení", vtažení Jakea do Středosvěta zkrz Sídlo na Dutch Hillu (a setkání s příjemným Dveřníkem, River Crossing ("buď zdráv pistolníku!!!") a samozřejmě Lud, kupa rozbitých model a náš starý dobrý kámoš Gasher, nemluvě o Tykitákovi a SAMOZŘEJMĚ BLAINE MONO, HÁDEJ HÁDAČI!!! Takže ať přístě píše recenzi někdo, kdo si pamatuje co četl, nic víc nežádám

UNKNOWN
14.1.2007 21:51
   
FLP

tak ako som bol z predchadzajuceho dielu TV sklamany, tak tento ma prekvapil. king tu nechal svoju fantaziu a hororove prvky rozvynut na najvyssiu moznu mieru. dej je strhujuci pricom tym netrpia jednotlive postavy. skor naopak vsetko do seba zapada a cloveka to nuti citat v jednom kuse!

izmir cupr
10.7.2006 13:00
   
Temná věž - Pustiny

Stephen King,král novodobého hororu.On sám napsal už spousty knih ale rozsáhlý příběh Temná věž je tím nejlepším a nejzajímavějším co King vydal.:)I když jsem dosud nepřečetla všechny knihy(holt si na ten konec budeme muset počkat trochu déle)zastávám názor, že je to nejlepší dílo,které kdy napsal.Všem radím přečtěte si jej, já u něj strávila mnoho probdělých nocí.=)

šípenka
10.6.2004 13:19
   
 4 komentáře
Podsekce
KNIHY
FILMY
POVÍDKY
 
Změň skin:  
Obsah
Hlavní strana
Obaly
Propojení
MuziKing
Postavy
Recenze
Odkazy
Komentáře

Napsat recenzi
Napsat komentář

Nezbytné věci
Dolores Claibornová
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Hodnocení
93.1% (141 hlasů)
Vaše hlasování:
Hlasování je možné až po přihlášení uživatele
  p o d r o b n ě
Web si právě čtou 3 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena