Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
MlhaKomentáře
Chapadla

Přečtení rozhodně nelituji (ikdyž si stále myslím, že Kingovy jdou více knihy než povídky). A jak už to tak u jeho povídkových sbírek bývá, některé byly skvělé, ale některé stály za****. Nejlepší byla asi Zkratka paní Toddové (krásný a krásvě vyvedený nápad) a Mhla se mi taky líbila (ikdyž ta měla slabé chvíle), ve skupince přeživších samozřejmě nemohla chybět fanatická "křesťanská" ženská :D . Na jiné povídky si už dnes ale ani nevzpomenu, takže kniha jako celek 65%

HPL
28.8.2013 21:40
   
mlha povídka/film

Mlha jako povídka opětovně skvělé dílo. A film? Po dlouhé době natočený přesně podle knihy! Super :o)

Eva Zuzánková
16.11.2008 18:57
   
Kniha se čte sama. :)

Když jsem si kupovala tuto knihu, nebyla jsem si úplně jistá do čeho jdu. Kingovy knihy jsem četla už předtím a moc se mi líbily, ale tohle byly přeci povídky. Nakonec mě ale pan Stephen zase příjemně překvapil, kniha se četla sama. Ráda se k ní vrátím. Vřele doporučuji! :)

miseryy
7.10.2008 17:19
   
Smysl názvu

Mlha se to IMO jmenuje proto, že má jít brzy do kin film podle první povídky jménem Mlha a tudíž jde o takový malý marketingový trik.

Iguaner
2.4.2008 15:08
   
Mlha

Taky nerozumim tomu,proc se sbirka,kterou Mistr nazval Skeleton Crew (tedy neco jako "banda kostlivcu") u nas jmenuje Mlha.Konecne uz u nas ale vysla a stejne jako u Pulsu se mi vubec nelibi obal.Ale rikam si,ze kniha neni o obalu,ani o nazvu, ale o obsahu a ten by mel byt dobry (podle toho co jsem cetl o tech povidkach),takze si ji jdu koupit a po precteni dam vedet.

Martenz
9.8.2007 15:41
   
Název

Jen by mě celkem zajímalo, kdo preložil ten název.
Myslím, že "Skeleton Crew" znamená něco podstatně jiného než "Mlha"

IDžOR
29.7.2007 14:10
   
2007

Skeleton Crew má pod názvem MLHA a jiné povídky vyjít u BETY ještě letos.

A ano je to potvrzená informace.

EDDIE
22.1.2007 13:21
   
Nelze než souhlasit...

Nelze než souhlasit s druhým komentářem, je velká škoda, že kniha od tak známého spisovatele ještě celá nevyšla česky... U některých by mi to třeba až tak nevadilo, ale podle toho, co jsem o jednotlivých povídkách četl, by tento výběr mohl patřit ke Kingovo nejnechutnějším / nejbizarnějším / nejpříšernějším / nejtajemnějším / nejlepším.

Cimr
31.7.2006 20:56
   
špatně odvedená práce...

Dodnes nedokážu pochopit proč naše česká vydavatelství jsou tak nelidsky šetrná na peníze. Jako kdyby prostě jednou nemohli vydat knihu, kterou by nesmyslně, nešetrně předtím "nezkazili" - "slušně řečeno" A Hodina děsu není zdaleka jedinou, vždyť například kniha "čtyři po půlnoci" dopadla obdobně.
Je až skoro neuvřitelné z jakou těžkostí se dají U NáS Kingovy knihy obstarat a hlavně ty z minulých dvaceti let. "Zkrátka a dobře , nakladatelé mají strach a českých a moravských čtenářů je málo narozdíl od těch Amerických,
takže nám zatím nezbývá nic, než doufat.
Starý Harvey

JARA
18.6.2004 13:53
   
 9 komentářů
Podsekce
KNIHY
FILMY
POVÍDKY
 
Změň skin:  
Obsah
Hlavní strana
Obaly
Propojení
MuziKing
Postavy
Recenze
Odkazy
Komentáře

Napsat recenzi
Napsat komentář

Zhubni
Období vlkodlaka
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Hodnocení
81% (101 hlasů)
Vaše hlasování:
Hlasování je možné až po přihlášení uživatele
  p o d r o b n ě
Web si právě čtou 3 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena