Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Všechno je definitivníKomentáře
nejlepší povídková sbírka

tak toto je jednoznačně nejvydařenější sbírka povídek od kinga, co povídka to klenot:)) love it :-*

lucky
14.3.2010 18:53
   
Začátek závislosti...;)

Ke knižce Všechno je deginitivní jsem se dostala cca před 5 lety. Byla to moje první Kingovská knížka a po první povídce mi bylo jasný, že se King stal mojí celoživotní "láskou". Nejvíce se mi líbila povídka Vše co miluješ, ztratí se v dáli. Sice to se strachem nemá nic společného, ale... nevím, jak to říct... prostě mě dostala. Snad chápete...;)

Eva
2.1.2010 19:52
   
Hodnocení

Jako všechny knihy od SK je skvělá, začátek mě pokaždé uvedl do seznamovací části,která byla někdy až zbytečně moc zdlouhavá, ale druhá půle povídky dokázala vrazit dech a člověka nadchnout na tolik, že jsem zbytek povídky prakticky přečetl na jeden nádech. Je pravda, že některé jsou slabší než jsem čekal, ale i tak bych je hodnotil minimálním hodnocením 60%, ostatní stovkou. Což dává výsledek skvělých 80%. Výborné povídky jsou:
- Pitevní sál čtyři
- Pán v černém obleku
- Smrt Jacka Hamiltona
- Místnost smrti
- Všechno je definitivní
- Silniční virus míří na sever
- Oběd v Gotham Café
- 1409
- Jízda na střele

Ondřej Šimonek
23.11.2009 01:27
   
Všechno....

Ze všech knih,ve kterých byly vydány K povídky,se mi tahle a noční směna líbily nejvíc!...doporučuju:)

Maybe
24.12.2007 20:43
   
Super

Tuto knihu řadím mezi nejlepší, velice se mi líbila :-)

andilek020
11.3.2007 03:02
   
...da sa

Vsetky poviedky su vyborne ale urcite najlepsie su 1408, dialnicny virus smeruje na sever, muz v ciernom obleku a v miestnosti smrti.... Kazda je ina a kzda je dobra ODPORUCAM

jaja
23.2.2006 11:25
   
Odpověď Chosemu

Nechci z toho dělat diskusní klub, ale, milý Chose, vsadím se o 100 000 000 $, že jsem toho přečetl minimálně 3x víc, než Ty... :-)

Unyax
15.11.2004 08:18
   
Skvěle!

S knihou VŠECHNO JE DEFINITIVNÍ jsem byla po přečtení úplně spokojená. Každý na to má asi jiný názor, ale ve mě ta kniha vyvolala pocity různé.Nebudu to vypisovat ale dá se to shrnout jako spokojenost.Tahle sbírka je podle mě víc než vydařená!

H.K.
13.11.2004 13:57
   
Rozhořčení

Mrzí mě názor unyax na skvělý povídkový soubor Všechno je definitivní.Patrně pan unyax je zastáncem B-čkových horrorů,kde krev cáká na všechny strany a jeho smysl pro cit je ztracen v nedohlednu.(Kdo ví,jestli to nebyla jeho první kniha vůbec).

Chose
5.2.2004 15:45
   
Reakce Unyax

Mám dojem, že jsi špatně začal. Jsem velký fanda, ale netvrdím, že všechno je skvělé a má stejnou sílu. Můj první zážitek byl film TO, nevím jestli jsem alergická na klauny od té doby nebo už jsem byla dříve. A pak třeba Misery, film i knížka skvělé. Nebo zkus Beznaděj nebo Nespavost. Je toho spousta, ale buď Tě to chytne nebo ne. Hlavně je škoda to vzdát hned po první knížce.

Kristina Šimečková
2.10.2003 14:43
   
to Boboking

pane Bobokingu, opravdu by me zajimalo, jak jste prisel na to, ze se na redakci podilel pan Vanek... muzu temer se stoprocentni jistotou prohlasit, tak pan Vanek rukopis prekladu tehle knihy nikdy nedrzel v ruce...

DaPe
23.9.2003 03:40
   
Dojmy

"Všechno je definitivní" je první Kingova sbírka, kterou jsem si přečetl. Mnohokrát jsem se díval sem, na tyto stránky, až jsem získal ohromnou chuť něco si přečíst. Musím říct, že asi nejsem ten správný typ Kingova čtenáře. Autor recenze píše o "výborné a drsné povídce "Oběd v Gotham Café"", která možná obsahuje nějaký skrytý smysl, který mi unikl, ale po dychtivém přečtení jsem vůbec nepochopil, PROČ byla napsána. Všude v recenzích čtu "tajemno, hrůza, Kingova schopnost probouzet strach..", takže jsem pořád v obrovském očekávání, abych najednou zjistil, že tohle už je konec a.. ..a nic. V "Jízdě na střele" to na mě trošičku dýchlo, ale, přátelé, tomu říkáte strach? :-(

Unyax
11.8.2003 11:08
   
 12 komentářů
Podsekce
KNIHY
FILMY
POVÍDKY
 
Změň skin:  
Obsah
Hlavní strana
Obaly
Propojení
MuziKing
Postavy
Recenze
Odkazy
Komentáře

Napsat recenzi
Napsat komentář

Černý dům
Z buicku 8
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Hodnocení
83.1% (122 hlasů)
Vaše hlasování:
Hlasování je možné až po přihlášení uživatele
  p o d r o b n ě
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena