Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Temná věž VII: Temná věžKomentáře
mapa středozemě

Hojte lidi, havně ti, kteří už máte 7 díl přečtený. Nechtělo by se někomu z vás vyrobit mapu středozemě? nám ostatním, ktreří se na čtení teprve chystáme by to moc pomohlo.. co vy na to? Kuli

Kuli
14.3.2012 16:15
   
Série Temná věž

Všech sedm knih jsem přečetla zhruba před 2 lety a tři z nich mám doma. Je to pro mě srdeční záležitost. Všechny ty knihy, ty tisíce stran, které musíte přečíst aby jste se dozvěděli konec, pro mě představují velké množství vzpomínek, na které prostě nezapomenu. Je mi smutno po Eddiem,Rolandovi,Susan a Jackovi...Asi si to přečtu ještě jednou, rozhodně to za to stojí!!

Maybe
30.6.2011 21:36
   
Temná Věž VII

To ji už vážně nevydaj? Nedá se vůbec nikde sehnat :( Teď sem dočetl Zpěv Susannah a potrebuju rychle zacit cist Temnou vez :) nechci ji cist v ebooku :(

Ganesh
19.1.2010 20:25
   
Sestřičky z Elurie

Tento předpříběh jak říkáš je dávno přeložen. Everything Eventual je sbírka povídek vydané pod názvem Všechno je definitivní. A právě v této sbírce je výše zmiňovaná povídka.

petr Mihoč
6.11.2009 16:40
   
Víc do děje

Všech 7 dílu jsem prečetl za 2 měsíce a opravdu úžasná kniha ba úžasná jako sága nejlepší co jsem četl. Dokonce mám i komiskový ty jsou fakt dobrý ikdyž anglištinu moc neumim tak se to dá. Ale nevite jestli se Beta rozhodne prelozit Předpříběh: Everything's Eventual:
The Little Sisters of Eluria (Short Story)

Petr.G
5.11.2009 19:13
   
Roland pokracuje

Kniha konci zacatecni vetou ale potom nasleduje komiks ktery ukaze vse co bylo pred prvnim dilem.
PS: omlouvam se za chyby ale PSP nema cz software

Petr
10.9.2009 20:35
   
nej dílo

TEMNÁ VĚŽ 1-7 ABSOLUTNĚ TO NEJ OD KINGA,NĚCO TAKOVÉHO UŽ OPRAVDU NIKDY NENAPÍŠE.

Martin Roubik
20.7.2009 23:54
   
K obalu...

Někdo to prostě posral! :DD

MaggotFarmer
3.5.2009 16:07
   
svkělá série

Musim říct, že po dočtení sedmé knihy jsem pocítil rozpolcenost. Na jednu stranu jako zakončení je to zajímavý nápad , ale mohl to lépe rozvést a logicky opodstatnit Rolandův ,,návrat". Ale nemá cenu nad tím přemýšlet. Roland je prostě prokletý. I když vkrádá se myšlenka , že to možná ovlivnilo obsah všech mých předešlých dílů a když to budu číst podruhé tak to dopadne jinak :D Jinak musím říct, že tato kniha a vlastně celá série měla koule. King nezapomněl jméno svého otce. Teď mě omluvte jdu hledat zmínku o lesním rohu do prvního dílu :D :D

liquider
2.2.2009 22:38
   
Obal !!!!

OMG !!! ten kdo maloval ten obal asi vůbec nečetl TV, dyť Roland nemá na pravé ruce tři prsty... a na malbě je má (a to už stojí v růžovém poli pod věží...) co si o tom myslítě ???

preman
17.1.2009 19:52
   
Temná věž za 19 babek

Myslím, že to je už všeobecně známý fakt, ale přece si to neodpustím:
J.J.Abrams koupil práva od S. Kinga na zfilmování Temné věže za symbolických 19 dolarů. Jelikož se Abrams vyjadřoval ve stylu, že je obrovským fanouškem TV je tu alespoň nějaká naděje, že se tuto nepřekonatelnou ságu podaří zfilmovat důstojně. Zatím není jasné zda tvůrci zvolí formu celovečerní, či v dnešní době velmi populární formu televizní série. Osobně se přikláním k minisérii (či seriálu) jelikož v dnešní době se tvoří seriály opravdu na úrovni a srovnatelné s filmy na stříbrném plátně (např. Lost, 24, Heroes etc.). I když vidět Rolandovu odysseu na stříbrném plátně...hmmmmmm.
Osobně nevím jestli se mám bát, nebo těšit. Spíš se bojím, protože jestli někdo zmrší Temnou věž, bude mít co dělat s mým mocným hněvem!!! :-D

Eldred
12.8.2008 06:57
   
Znovu na vrcholu Temné věže

Asi před hodinou jsem podruhé dočetl Temnou věž. Poprvé jsem Rolandovu pouť ukončil před necelým rokem, pak jsem si postupně koupil všechny knihy série a během měsíce jsem to celé zlhtnul podruhé. A jsem snad ještě smutnější než poprvé, cítím se jaksi prázdný, Ronald opět vystoupal až do poslední komnaty a už jse zase na poušti...bože, to je úděl!
Pátá část Šarlatové Ken´Ka-No Rey je jedna z nejemotivnějších věcí co jsem kdy četl ("zažil"). Když Susannah opustila Ronalda, bylo mi do breku. Když zemřel Ochu, brečel jsem. Když Roland provolal jména svých padlých přátel v ka, řval jsem jak želva. To snad ani není možné, kolik surových emocí sai King vložil do tohoto příběhu. To raději ani nemluvím o smrti Eddieho a Jakea.
Stejně jako Smolaři v knize To, Susannah zapomene skoro vše co jí poutalo s Rolandovým světem, a bude žít štastně s nějakou verzí svých milých, a to je dobře, naplňuje mě to však nějákým divným smutkem, stejně jako pistolníkův osud. "Zabil jsi všechny co jsi miloval...".
Musím se zase začlenit do normálního života, protože když ctete takovou knihu, jste jinde. Bude to chvíli trvat, ale půjde to, snad...
Pochybuju že si někdo přečte můj příspěvek, ale to je jedno, mě je líp.

Muž v černém prchal přes poušť a pistolník mu byl v patách.

1999
10.8.2008 18:35
   
Kolo ka se točí a svět se hýbe

nevím jak vy,ale mi přečtení celé Temné věže změnilo život,někdy si uvědomím,stále se snažím být jako Roland,uvažovat jako on..Asi nikdy nebude tak schopný režisér,který by to dokázal natočit,ikdyž by film měl být obsáhlý jako třeba Star Wars..Možná,že po tomto nekonečném konci Temné Věže je na nás feťácích Věže,abychom se podřídili Paprsku a napsali pokračování,jinak bude Roland odsouzený hledat nedosažitelné..říkám díky

BlackViper
14.3.2008 14:11
   
Dostala mě - přiznávám

Stále jsem se bránila tomu, abych začala číst TV. Nevím, Kinga prostě zbožňuju, ten jeho styl, ta jeho neuvěřitelná moc nás všechny ohromit. Ale na druhou stranu - co když pak budu jak nějakej trapnej, šílenej fanda, takovej malej Starwarsak....ale nakonec jsem se do toho pustila. A asi před týdnem jsem dočetla poslední díl.
Když umřel Eddie - bylo mi smutno. Když umřel Jake - tak jsem už nechtěla číst dál. Byl to můj oblíbenej charakter vůbec. Asi dva dny jsem tu knížku pak nechtěla ani vidět, ale nakonec jsem se k ní vrátila - King mě vždycky donutí, jak to asi dělá.-)
Konec jsem si musela přečíst dvakrát - ujistit se, že takhle to má fakt být. A vůbec se nezlobím, že to tak je - teď můžu číst vlastně znova - s autorovým požehnáním. Jen je mi líto Rolanda v jednom směru - kolikrát už asi vystoupal do TV? Kolikrát to tam už viděl a kolikrát to pochopil, že tam bude chodit pořád, dokud se něco - nevim co - stane. To jak se setkala Suze s Eddiem a Jakem bylo úžasný - ta věta, že ji vůbec nezná, tak jak je možný, že už ji miluje - dojemnej part.
Nechci aby byla TV zfilmovana - to snad ani nejde, kolik věcí by muselo být vypuštěno, a kolik by jich ten kdo by to točil zmršil. Takhle sága by měla zůstat podle mě jenom na papíře - každej máme svýho Rolanda, každej si představujem jinak Eddieho apod. Tak by to mělo být - prostor pro fantazii.

Lenka Kolar
26.1.2008 20:53
   
To není jen příběh. To je skutečnost.

Nikdy se mi nestalo, že by mě cokoliv tak moc pohltilo. Vlastně spolklo. Roland a jeho tet mě provázelo životem sedm let. Což dokázal i málokterý člověk (pokud nepočítám rodinu). Neumím říct to, co cítím. Mohu jen poděkovat. A moje díky bude jen malý a bezvýznamný okamžik v obrovském kole Ka. Jen jediné ještě dodám. Je snad nemožné, napsat něco takového. Pan King je nejlepší.

Water fay
17.1.2008 00:54
   
Ja a Roland sme došli k Temnej veži...

...a ide sa znova od začiatku. Vedela som, že nech si budem koniec predstavovať akokoľvek, napokon bude šokujúcejší ako všetky moje predstavy. Ale toto ma dorazilo. Trvalo mi celú hodinu, kym som sa z toho spamätala. Ale súhlasím, že je to ten najlepší koniec vôbec. King je génius v pravom zmysle slova. A je čas vydať sa ďalej...

Christine
1.11.2007 13:48
   
Konec

Nevim jak vy,ale já jsem byl na konci hodně dojatej,když Eddie potká Susannah a Jakea v New Yorku.Po tom všem co prožili mi to přišlo tak strašně krásný a dojemný...a konec je krutej,ale správnej,nejspíš i jedinej možnej.Protože happyend by neseděl,Rolandova smrt by byla dobrá možná tak pro odpůrce happyendů(nejsem ani odpůrce,ani příznivec,prostě záleží na příběhu),takže si myslim že byla zakončená...dokonale.Nevim ja by to šlo udělat jinak,líp.
A věřím že je zfilmovatelná.ale musel by jí dostat do rukou nějakej fanoušek a ne někdo,kdo by se s ní seznámil až při čtení scénáře.a natočení celý ságy by zabralo tak 20 let,to víc a bylo by hodně těžký zachovat herce a tak,jsem zvědavej jestli to někdy rozlousknou ke spokojenosti nás,kingomaniaků:))
jinak jsem přečet všechny Kingovi knížky a povídky,co vyšly v češtině a je paráda jak ní všude možně odkazuje,jak je to propojený:)

Josh
11.9.2007 23:31
   
Ochu

Stephen King je můj nejoblíbenější spisovatel a série Temná věž moje nejoblíbenější literární dílo - skvělé byly všechny díly, ten závěrečný fantastický (doslova jsem jej "zhltal"), přestože mi bylo líto, že skončí), skvělé vyvrcholení dlouhého putování Rolanda z Giledau a jeho ka - tet... jediné, co mě mrzí je, že kniha byla poslední. Celou sérii si ale stejně přečtu znovu

Denuna
30.8.2007 12:18
   
Temná věž

Též říkám díky!Temná věž mě provázela celých osm let.Čekání na každý další díl bylo hrozný:)
Když jsem měla před sebou ten sedmý,nějak se mi do něj nechtělo.Začala jsem tedy číst zase od začátku,bylo to fajn.No a pak přišel konec.Konec?Třeba ne,třeba teď, v jiném vesmíru
právě Roland přechází poušť , na rameni nese kožený vak a v něm roh....:)

Romík
24.8.2007 15:30
   
1999

no teda přečetl jsem hodně knih od Kinga,temná věž byla nejlepší co mohl napsat,ale ten konec mě nepotěšil,už od prostředka knihy jsem věděl,že to nějak tak King ukončí,ale až tak brutálně...Jinak temnou věž předčil jen dlouhy pochod,fakt nej serie všch dob:)

drax
21.8.2007 09:20
   
Tak jsem sérii konečně dočetl

Tak to je vážně síla - Temná Věž, jak celá série tak i poslední díl se opravdu povedla, ale to je chabé označení! Nevím jak popsat mé pocity po dočtení poslední kapitoly, ale chce se mi říct, že King napsal ve své kariéře to nejlepší, co mohl. Tak! Říkám díky! Dlouhé dny a příjemné noci sai Kingu! Když jsem se nad tím vším tak nějak zamyslel, tak by mi opravdu jiný konec přišel divný, takhle do sebe vše zapadne tak jak má, prostě ka... :-)Nad úmrtím hlavních postav Rolandova ka-tet jsem si i pobrečel, zvlášť mně teda dojal zasloužilý feťák Eddie a Jake (Ejk!), no a samozřejmě Ochu. Doteď jsem na Patrika na****** za to, že nehlídal a usnul, ale ka tomu asi chtělo. Dojemný konec Ocha (Olan!) mně fakt dostal. Na druhou stranu - setkání Susannah s Eddiem a jeho bráchou Jakem je úžasný. Celá série mně opravdu dostala, nevím jak je možné, že jsem se k ní dostal až tak pozdě (mám už totiž přečteno spoustu jeho knížek). Teď k nim přibylo i sedm dílů Temné Věže. Jsem z TV nadšenej a říkám Kingovi, Ganovi, ka i Paprskům Díky! Dlouhé dny a příjemné noci!

dannymark
14.8.2007 20:24
   
Roland má dneska opět svátek :)

tak všechno nej....sai pistolníku

Kačka Machalová
14.6.2007 21:37
   
jdu na to zase od začátku :)

od pistolníka až po temnou věž....stojí to za to :)

Kačka Machalová
12.6.2007 22:06
   
Temná věž

říkám díky mistře Kingu

Roland
31.5.2007 17:50
   
T vez

Ted sem se na netu docetl,ze chteji zfilmovat Temnou vez. Co na to rikate? Myslim,ze to ani nejde,to nikdo nedokaze vystihnout a tak jak to popisuje SK.

tonik007
24.2.2007 01:25
   
Genius

Řeknu vám, že něco takového jsem už dlouho a možná ještě nikdy nezažil... Říkám díky!!!
Jak jsem postupně pročítal TV, pořád více a více mě to pohlcovalo a čakl jsem, jak to skončí... Co bude na vrcholku věže... No a co to tam pak bylo... King je génus... Ganův pěvec!!!

Hakim
13.2.2007 13:40
   
Je to nářez!!

Celou sérii TV jsem začala číst už dávno, přibližně před třemi lety...teď je mi 17 a před pár dny jsem dočetla posledních pár stránek sedmičky. A hned se mi začlo strašně stejskat po všech těch lidech, který mi opravdu hodně přirostli za tu dobu k srdci!! Postupně mi začíná docházet, že už je prostě konec (sice jen relativně...jojo, ka je kolo..:)) Největší blázen jsem do Eddieho, takhle nějak si představuju svýho ideálního kluka:)) ..a celkově Středosvět hlavně za Rolandových mladých let má neuvěřitelný kouzlo i atmosféru, takže jsem moooc ráda, že všechno skončilo tak jak to skončilo.....připojuju se a říkám díky, sai Kingu, tohle mi fakt obohatilo život! Dlouhé dny a příjemné noci.

Katie Deanová
4.2.2007 17:10
   
Černý dům vs Temná věž

Celá TV je dokonalé dílo, o tom není pochyb. Provázání s ostatními Kingovými knihami je perfektní, ale jednu věc bych potřebovala od někoho kompetentního vysvětlit. V knize Černý dům je popis světa, kde jsou bořitelé atd. Je to vysoká ocelová konstrukce na které je spousta trpících bosích dětí a vůbec celý ten popis krajiny, co to má s bořiteli v TV společného? Že by se mistr tesař utnul? Nebo mi prostě jenom něco uniklo?

Zazu
25.1.2007 14:05
   
Mortgage

Hello friends! Really nice place here. I found a lot of interesting stuff all around.
http://first-mortgage.freehostia.com > mortgage refinancing [url=http://first-mortgage.freehostia.com]mortgage refinancing[/url]

Sayma
22.1.2007 21:00
   
tv7

no mazec

ochu
15.1.2007 14:20
   
Childe Roland přišel k Temné věži

Slyšte dobře, říkám díky!!!
29.prosince 2006 jsem si v knihovně půjčil Čaroděje a sklo a Vlci z Cally. O týden později (to už jsem byl v půlce Vlků a chtěl jsem mít zajištěno, že budu pokračovat DÁL bez přestávky, jako Roland) jsem si půjčil Zpěv Susannah a (díky Bohu měli jí tam!!!) Temnou věž. Dnes je 14.ledna a je KONEC. A nebo nový začátek, který dospěje k tomu správnému, definitivnímu konci? Nevím...vím jen to, že jsem zatím nic (ani od sai Kinga, možná jen To) nečetl s takovou až úchylnou horlivostí,s pocitem "sakra, co bude dál??? jak to může pokračovat???"atd. Asi víte o čem je řeč, Vy "věrní čtenáři" já zas vím, že ani za mák nedokážu vyjádřit svoje pocity. Když Roland volal jména svých mrtvých přátel bylo to něco...něco...prostě jako bych ho DOOPRAVDY slyšel. A to je jen špička ledovce...no každopádně cesta je prozatím u konce, začne až tehdy, kdy si koupím Pistolníka, pak Tři vyvolené, Pustiny...ka je kolo, a to se pořád otáčí, ne? Jediné co mi nedá spát je vědomí, že jsem Rolandovu pouť přečetl během 2-3 měsíců, zatímco spousty "chudáků" museli na pokračování čekat dlouhé roky. To bych nevydržel!!! Stal se ze mě feťák Věže jako z Rolanda (jak ho nazval Eddie)...Dlouhé dny a příjemné noci

Son of Sam
14.1.2007 21:28
   
Temna vez

Tak sem ji konecne docetl,je to mazec,sem uplne mimo. Ten pribeh se mne vryl do hlavy,porad nad nim premyslim,ikdyz ani nechci,ka,ka-tet,hopala,dinh.......

tonik007
21.12.2006 19:47
   
Get a glucose meter

All you need to know to control diabetes with a healthy diet, regular exercise, a blood glucose meter
get a free blood glucose meter

Argo
15.11.2006 18:59
   
Stejnej magor

Jsem na tom momentálně dost podobně jako autor té recenze:-)

Mel
20.10.2006 12:15
   
Temná věž

Poslední díl TV je opravdu dokonalým zakončením celého příběhu. Konec mě sice zaskočil - koho ne?:) ale to bylo asi Kingovým záměrem. Nakonec je to myslím nejlepší řešení, po tak dlouhé cestě napnuti k prasknutí by byl jakýkoli nepřirozeně působící konec zklamáním. Takhle se dostáváme na konec - začátek a můžeme začít přemýšlet jak roh pomůže Rolandovi změnit osud, jak zapadá do celého příběhu a nakonec takto TV ani vlastně nikdy nekončí, což si asi všichni čtenáři přejí...

Eva Pastýříková
7.10.2006 16:04
   
Naděje

Dlouho očekávanou sedmou část jsem přečetla jednim dechem. Děj má naprosto dokonalý spád, který nedovolí přestat. Poslední úsek cesty k Temné věži... Věřte mi bude vám ta cesta chybět. Nebo ne? Teď ještě nekončí, ale co příště? Zjistí Roland, co se skrývá v poslední komnatě? a co pak? To už se nejspíš nedovíme...

Andrea Sýkorová
5.10.2006 16:37
   
A sme na začiatku

Koniec bol geniálny, neviem si ho lepšie predstaviť. Hocičo iné by bol brak. To je Ka. Zaujímalo by ma, či sa niekto nechal odradiť Kingom od čítania poslednej kapitoly.

Braňo Domin
28.8.2006 09:47
   
KONIEC

tak neviem co si o tom konci mysliet, priznam sa ze poslednych 200 stran knihy som cital ako blazon, dej gradoval ale absolutny koniec akoby sa pre mna stratil. aj ked v svojej podstate je to velkolepe....

izmir čupr
18.8.2006 18:42
   
Tak to byl konec, jak má být

Co říci ke konci Temné věže? Nikdy jsem neočekával že by Temná věž mohla skončit normálně jako jiná kniha. Ano, byl jsem z konce poněkud rozčarovaný, ale zůstal mi v hlavě a doteď nad ním přemýšlím. A to je myslím správně. Je to prostě 19. Ale Rolandův úděl je opravdu krutý...

David Černín
11.8.2006 22:04
   
Rolandův osud

Sarah:


SPOILER:

Ten roh značí jeho poslední cestu,je to klíčová věc.Stačí si přečíst Browningovu báseň.


Jinak s koncem TV jsem spokojen. Boj s králem byl perfektní("ÍÍÍÍÍÍÍ!!" se stalo kultovní hláškou). Co se dalo čekat? Spoustu knih je propojeno s TV a ve většině z nich dostalo zlo na frak. tím, že "bílá byla nad červenou" vlastně slábla jeho moc. Zavření na balkónu byla poslední kapka.

A k TV film: To asi ne, ale jako věrný fanoušek anime bych si to jako anime seriál představit dokázal.

Ufff, Mordred. Z vraha možná nejznámější Kingovypostavy se stane kluk, co trpí průjmem a jeho cesta končí usmažením na ohništi. Hmmm.....
Asi(určitě)ka

Jiří Pergler
11.8.2006 20:46
   
Konec, teda vlastne zacatek

Ten konec je fakt hroznej, sice si neumim predstavit, co jinyho by na vrcholu Veze Roland nasel, ale tohle jsem necekala. Je mi ho lito, chudaka. Ale vlastne je pravda, ze on si to skoro nepamatuje. Jen nevim, proc najednou mel ten roh?! Bude mu slouzit pozdeji jako sigul?

Muž v černém prchal přes poušť a pistolník mu byl v patách..

Sarah
11.8.2006 19:47
   
neee

tak už mám dočteno nějak to ještě musím vstřebat takový konec jsem vůbec nečekala

Hana Kubíková
6.8.2006 14:40
   
Uzasne

Nejen nejlepsi kniha z te serie, ale asi nejlepsi ze vseho co napsal. Tezko se neco pise, ackoliv bych chtel.

Skeeve
4.8.2006 11:25
   
mazeeeeeeeeeeeeeeeeeec :)

a zase znova :)

Kačka Machalová
3.8.2006 08:28
   
Jooooooooooooooooooo!

Mám ji! Mám ji i všechny ostatní! z a včerejšek cca 3hod kdy jsem měl trochu čas jsem přečet 279 stránek. A to mi dalo práce vůbec dát odpočinout očím protože odtrhnout se je téměř nemožné..........

Luky
2.8.2006 14:40
   
Konec

Právě jsem ji dočetl, ale nejsem ve stavu abych mohl napsat dostatečně výstižnou recenzi a možná nebudu nikdy. Řeknu jen tohle:

Muž v černém prchal přes poušť a pistolník mu byl v patách...

EDDIE
25.7.2006 14:10
   
kde jste ji sehnali??????

haló haló, je tu někdo z ostravy, kdo už ji má? oběhla jsem půl města a zatím nikde není, prý nejdříve ve středu :(

Kačka Machalová
24.7.2006 12:25
   
TV7

Tak už ji mám taky. Je nádherná a krásně voňavoučká:-)Od začátku se to hnedka pekne rozjizdi...

Václav Krejsa
21.7.2006 07:29
   
neee

ach jooo u nás v tom zapadákově jí budou mít až v úterý neee já už chci číst

Hana Kubíková
20.7.2006 16:56
   
TEMNÁ VĚŽ

Mám ji. Právě v rukách držím karmínovou obálku od nejočekávanějíšího, posledního dílu Temné Věže.

Jdu číst.

EDDIE
20.7.2006 11:46
   
19.6.2006

Tipoval jsem že to nakonec nechají na 19tý červenec:)

EDDIE
19.7.2006 23:15
   
Temná věž VII dnes vyšla

Temná věž VII v českém překladu dnes vyšla

LiB
19.7.2006 16:49
   
Že by..

Snažím se dostat na web Bety, nelze zobrazit - že by aktualizovali web s novinkami... O:-)

Ondra
16.7.2006 12:15
   
tipuju to tak na vánoce :)

zatím sedmička vydaná není a do července to asi už nestihnou :) vidím to jako dobrý vánoční dárek :) těším se moc....

Kačka Machalová
14.7.2006 08:15
   
svátek

Dneska má Roland svátek:)) tak- všechno nejlepší, a ať k tý Temný Věži dorazíš, Rolande...:D ka.

Susannah Deanová
14.6.2006 23:56
   
Odpověď

http://www.dobrovsky.cz/shop/export.asp?part=html&mode=0

ediční plán dole vlevo

....
23.5.2006 12:23
   
Prosím o link na vydavatelství

Prosím o link na vydavatelství, které má v plánu v červenci 2006 vydat poslední díl Temné věže :-) přečetla jsem všech 6 dílů a nemůžu se dočkat sedmého :-) díky!

Oloušek
22.5.2006 18:37
   
bude!

Sedmý díl má v edičním plánu Beta, na červenec 2006. Taky se nemůžu dočkat a přitom se bojím, že je už konec.

borax
18.5.2006 10:15
   
nedočkavost

kdy bude sedmý díl v češtině? píšte na mali kdo to ví... se nemůžu dočkat

Mrazík
12.5.2006 17:25
   
trasie ma, ale už je to fakt za pár, snáď sa dožijeme

http://radosa.blog.sme.sk/c/32707/Stephen-King-a-jeho-brnkanie-na-nervy.html

ctulu
9.5.2006 17:09
   
Konec Temné věže

Tak jsem tak zkratkovitě dověděla, jak Temná věž končí a podle mě končí velice zvláštně, už se těším na knížku.

Jana Kratinová
13.3.2006 12:58
   
KONEC

Nezvoral! Jeden z nejlepsich koncu vubec. IMHO!

František Zedek
9.3.2006 13:18
   
Hmm

Ja mam takovy pocit, ze jislibovali vydat do konce roku 2005 bidaci, ale co alespon mam nejaky konkretni datum a nemusim se v po knize ptat kazdy tyden.
Jinak pevne dofam, ze King nezvoral konec, coz obcas umi.

JURIX
8.3.2006 21:48
   
Červenec 2006

V edičním plánu Bety je psáno že předpokládaný čas vydání je červenec 2006. Hurááá!

metal_messiah
2.3.2006 22:01
   
TEMNA VĚŽ VII

Čas je jako kolo, točí se dokola....a každý konec přináší začátek něčeho nového....dejavu;)

Roland
28.2.2006 08:20
   
MUHEHE

Dad a ček,ded i čedý,já sem bílý,ty jsi hnědý.
Did e čak,dod a čil,není mezi námi rozdíl.
Ded a ček, did i čku,všichni chceme sedmičku!!!

Cuthbert
27.2.2006 09:22
   
Sedmicka je nejlepsi

Asi pred peti hodinama jsem to docetl. Nejlepsi dil, jedna z nejlepsich knizek vubec a konec, ten konec! WOW!

František Zedek
26.2.2006 00:59
   
Ja neviem

Vidim, ze sa dohadujete ako sa skonci Temna veza. Ja si myslim, ze urcite neumrie, pretoze ak existuju ine svety, nemalo by to zelany efekt. Ale nie je ani normalom v Kingovym, aby sa to skoncilo stastne. Predpokladam, ze Roland zmizne alebo odide, alebo ho necha autor nejako inak sa zdekovat, aby bol koniec tak presne neuzatvoreny...

Tina
23.2.2006 11:30
   
Věžomil

fakt nechápu proč to nevydají najednou to čekání mě zabije já chci už ten sedmej díl, sakra u svatýho Kinga!!!!!!!

Nýwlt
19.2.2006 13:00
   
Hurááááááá

Tak začnu zas pěkně pomalu od pistolníka. Ale co bude potom? Na co se budeme těšit? Na jednu stranu mám radost a na druhou je mi smutno, že bude konec. A mám obavy jak to dopadne. On mistr King dovede nasr..!

Borča
18.2.2006 20:03
   
TEMNÁ VĚŽ VII

STEPHEN KING
TEMNÁ VĚŽ VII
Připravujeme na červenec 2006

Tak zní oficiální prohlášení BETy v edičním plánu na první polovinu roku 2006. Od kinga pak ještě v této době vyjde znovu Prokletí Salemu.

EDDIE
18.2.2006 11:57
   
Souhlas

Souhlasim s Jifym. Je to docela urcit ten nejlepsi dil, ale stejne bych si to radsi precet v cestine.

Cort
3.8.2005 10:09
   
Re: Jify

No to máš štěstí že nic neprozrazuješ!!! Ani náznak, těšim se a chci si to vychutnat od začátku do konce. Takže díky ti že nic neprozrazuješ. Mi se tu budem eště chvíli dohadovat, než nám Beta udělá radost:o)

metal_messiah
6.7.2005 16:05
   
:))

Ani nevite jak prijemne je cist vase komentare z pohledu cloveka ktery vi jak to skonci uz nekdy od podzimu.

Nechci nic prozrazovat..snad jenom to, ze tentokrat se king prekonal a napsal snad nejlepsi dil ze vsech.

A ten konec .... mmm ;)

Jify
30.6.2005 15:21
   
Nemůže umřít

Jsou přece i jiné světy než tento...

metal_messiah
20.6.2005 01:48
   
Roland

No já bych spíše řekl že vleze do posledního patra věže a nastolí řád. Buď se z něho při tom stane bůh nebo zemře ale jedno je jistý. Bude to za dobrou věc :)

Jumbik
5.4.2005 23:32
   
SMRT

Naopak predpokladam ze Roland UMRE ! jestli ne tak me King zklame ... Dojde k VEZI ale bude to jeho SMRT ! ... a kolo KA se roztoci DAL ... Ka je jako vitr :-))))

Simano
4.4.2005 22:23
   
19

v klidu pistolníci. vše bude ok. už se taky nemůžu dočkat. sem zvědavej jak to skončí. doufám že roland neumře...

Roland
18.2.2005 11:55
   
KA. KA. KAKÁ!!!

souhlasim s EDDIEM- nevim,co budu dělat než vyjde Píseň Susannah... Teďka čtu znova Tři vyvolený (už potřetí:))

Susannah Deanová
10.1.2005 20:40
   
Temná Věž

Myslím, že příští rok bude tím nejdelším v mém životě.

1919191919191919191919191919191919191919191919199999999999999999999999999999999999999999999999

Asi jsem se zcvoknul, ale já to tam prostě MUSEL napsat.


EDDIE
21.11.2004 20:56
   
 80 komentářů
Podsekce
KNIHY
FILMY
POVÍDKY
 
Změň skin:  
Obsah
Hlavní strana
Obaly
Propojení
MuziKing
Postavy
Recenze
Odkazy
Komentáře

Napsat recenzi
Napsat komentář

Temná věž VI: Zpěv Susannah
Kluk z Colorada
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Hodnocení
97.1% (78 hlasů)
Vaše hlasování:
Hlasování je možné až po přihlášení uživatele
  p o d r o b n ě
Web si právě čtou 3 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena