Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Černočerná tmaKomentáře
Pro Flagg

Nezbytné věci je jedna z mých nejoblíbenějších Kingovek, námět trochu podobný viz. http://www.cbdb.cz/kniha-835-nezbytne-veci-needful-things. Mám ráda tento typ příběhů s trochou nadpřirozena a tajemna.

Silvie N.
9.3.2012 09:38
   
Prodloužovaní času / Nezbytné veci

Dnes som prečítal poviedku Prodloužovaní času a chcem si kúpiť knihu Nezbytné veci, o ktorých som si tu čítal obsah... nemá to rovnaký námet náhodou? neni táto poviedka ako keby volným pokračovaním Nezbytných vecí?

Flagg
6.3.2012 11:16
   
Příběhy

Dobře se mi četla jako u Kingovek, ktere zhltnete jedním dechem a těšíte se, jak ten příběh dopadne. Jen na můj vkus místama dost krvavá až brutální, u prvního příběhu 1922 mi bylo popisování zabíjení farmářovi ženy vyloženě nepříjemné a Kingovi bych zacházení do takových detailů klidně odpustila. Asi nejvíc se mi líbil příběh č. 2 Velký řidič, možná proto, že jsem žena, jen mě tak napadá, jak se policie dozví o tělech v kanále? Třetí příběh Prodlužování času aspiroval na vítěze z celé knížky, jen mě zklamal závěr, z toho nápadu se toho dalo tolik vytěžit, měla jsem pocit, jak kdyby autor chtěl mít příběh rychle dopsaný a napsaný konec. Poslední příběh Dobré manželství klasika, která se možná teď v Americe někde děje.

Silvie N.
5.2.2012 06:54
   
 3 komentáře
Podsekce
KNIHY
FILMY
POVÍDKY
 
Změň skin:  
Obsah
Hlavní strana
Obaly
Propojení
MuziKing
Postavy
Recenze
Odkazy
Komentáře

Napsat recenzi
Napsat komentář

Pod kupolí
Blockade Billy
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Hodnocení
80.8% (13 hlasů)
Vaše hlasování:
Hlasování je možné až po přihlášení uživatele
  p o d r o b n ě
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena