Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Děsný!FILMY

Já jsem v šoku! Kniha Misery se mi strašně líbila. Patří mezi moje nejoblíbenejší, ale ten film? Mně bylo do pláče, když sem ho viděla. Mám pocit, že to té knížce strašně ublížilo. Vždyť v některých částí toho filmu člověk ani pořádně neví o co Paulovi jde. Nevím, asi jsem to dostatečně nepochopila... Jelikož jak tak koukám, tak tento názor patří do drtivé menšiny, tak doufám, že mě neukamenujete ;))

Eva
2.1.2010, 20:53
Film Misery nechce zemřít   
ZklamáníKNIHY

Tak této knížce dávám velké minus. Ostrov Duma Key jsem dočetla jen díky tomu, že jsem zrovna ležela v nemocnici a nebýt tohoto nemilého pobytu, tak Ostrov Duma Key nikdy nedočtu. Jeho dovymyšlení Edgarovi schopnosti mi přišlo, jak kdyby mlel z posledního a chyběla mu šťáva. Konec byl pro mě utrpení... Ale to nemění nic na tom, že na Kinga nedám dopustit;)

Eva
2.1.2010, 20:15
Kniha Ostrov Duma Key   
Začátek závislosti...;)KNIHY

Ke knižce Všechno je deginitivní jsem se dostala cca před 5 lety. Byla to moje první Kingovská knížka a po první povídce mi bylo jasný, že se King stal mojí celoživotní "láskou". Nejvíce se mi líbila povídka Vše co miluješ, ztratí se v dáli. Sice to se strachem nemá nic společného, ale... nevím, jak to říct... prostě mě dostala. Snad chápete...;)

Eva
2.1.2010, 19:52
Kniha Všechno je definitivní   
Perfektny filmikFILMY

Pri tomto filmiku by som presedel snad cely vecer. Perfektne spracovanie. Vynikajuce herecke vykony. Preto pri hodnoteni som mu musel udelit jednoznacne 100%, spolu so Zelenou milou je to moj najoblubenejsi film. Ak nahodou mi na vsetko pridu ... a pojdem nebodaj sediet... Tak to je vynikajuci tip pre napodobnenie:-)

roxetak
30.12.2009, 07:39
Film Vykoupení z věznice Shawshank   
Horor to vubec neníKNIHY

O horor se podle mého nejedná.Je to dobrodružny román.První polovina knihy je skvělá což se o te druhé s vyjimkou posledních 20 stran řict nedá.Konec je až moc fantasmagorická.Pro mě spíš zklamání.Čekal jsem výborný biftek všemi opěvovaný a dostal sem syrový kus masa.Možná že když ji přečtu podruhé,tak přehodnotím svoje hodnocení.

Sam Jop
26.12.2009, 13:21
Kniha To   
jedna z nejlepšíchKNIHY

Tuto knihu jsem četl před nějakými třemi lety, ale dosud si většinu děje pamatuju. Kniha nemá nějaký závratný počet stran, jako to bývá u Kinga zvykem, ale o to je lepší. Pořád se v ní něco děje, střídají se chvíle radosti, smutku, hrůzy... Aspoň já jsem v této knize nenašel žádný nudný okamžik a pořád jsem byl napjatý co příjde na další straně. Tahle kniha podle mě patří k tomu nejlepšímu co King napsal a zařadil bych ji asi na 2.místo v jeho tvorbě (hned za TO). Přečetl jsem ovšem pouze 13 knih od tohoto autora a možná (doufám) na mě čekají lepší :)

DeviR1
21.12.2009, 21:45
Kniha Řbitov zviřátek   
Neočekávané zklamáníKNIHY

Zatím jsem od Kinga přečet 13 knih a na Lisey jsem se obzvlášť těšil, protože patří k jeho novější tvorbě a já většinou četl ty starší příběhy. Ovšem s námahou jsem se dostal ke 100. straně a knihu odložil. Nejspíš se k ní někdy vrátím, ale v nejbližších letech to asi nebude. Jedno obrovské zklamání...

DeviR1
21.12.2009, 21:34
Kniha Lisey a její příběh   
U je to venku...KNIHY

V druhém týdnu prosince roku 2009 jsme se konečně dočkali a společnost Beta-Dobrovský vydala Noční směnu... jupííí...

Bronislav Jochymek
14.12.2009, 14:11
Kniha Noční směna   
nemá konkurenci!KNIHY

Kinga miluju,právě TO byl jeho první román,který se mi dostal do ruky a od té doby mi prošla rukama většina jeho knih.Bohužel penězi neoplývám,tak si hodně půjčuju.Na tu atmosféru kolem čtení TO si pamatuju do teď,mám strach,že při druhém čtení to NIKDY už nebude takové.Ale nikdy TO neprodám,k té knize mám zvláštní vztah.

zuzana
4.12.2009, 19:24
Kniha To   
spoluprácaNOVINKY/ČLÁNKY

deje sa vôbec niečo? ...či?

faki
3.12.2009, 12:35
Článek Stephen King a Eli Roth budou spolupracovat   
Nejnovější    13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22    Nejstarší /Celkem stran: 270
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Děsný!
Zklamání
Začátek závislosti...;)
Perfektny filmik
Horor to vubec není
jedna z nejlepších
Neočekávané zklamání
U je to venku...
nemá konkurenci!
spolupráca

16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2019, Všechna práva vyhrazena