Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Castle Rock.KNIHY

To město v Main si užije svoje závíst, hádky a nadpozemské zlo, které poplete hlavu všem doporučuju posledních 200 stránek to je fakt mazec.


Ondřej Matoušek
1.11.2013, 12:15
Kniha Nezbytné věci   
12/09/2013KNIHY

Tak už jsem dočetl tuhle historii o Osvaldovy a Americe kolem roku 1963...Po prvních stránkách kdy je vysvětleno jak funguje přesun v čase mě zaujal a bylo fakt zábavné … příběh detektivky s osudovou ženou mistr zvládl bravurně. A nakonec byla postava prezidenta hodně vedlejší a nedůležitá. Důležitě bylo správně se rozhodnout a docela se my konec líbil asi bych řešil stejně.

Ondřej Matoušek
1.11.2013, 11:50
Kniha Dallas 63   
Krvavé jatka ..KNIHY

Ahoj tady Stark a nechtěj mě potkat jinak už se neprobudíš!!!! jeden z nejlepších zaporáku od mistra a kniha, která není pro lehké povahy.

Ondřej Matoušek
1.11.2013, 11:06
Kniha Temná půle   
Svědectvi o lidstvu.KNIHY

Ani nevím jak začít zrecenzovat knihu, která je jak těžká na váhu tak i na množství postav v ní obsažených. Co vím je to, že nelituju bolestí očí co v noci už říkali že chtějí jít spát, ale mozek chtěl pravý opak. Příběhy lidí v knize po apokalyptické epidemii co postihla nejen lidi ale i moje myšlenky o tom co bych asi sám dělal pokud bych přežil. Skvělá kniha o dobru a zlu čeká na Vás … pěkné čtení lidičky.

Ondřej Matoušek
1.11.2013, 10:55
Kniha Svědectví   
Husí kůže...KNIHY

DROM...DROM...čest jsem to speciálně po večerech a měl jsem strach se i jít vyčurat. Totální schizofrenní kniha, kterou ještě umocnila dusivá atmosféra hotelu. Jako horor dokonalé dílo bravo mistře….DROM….DROM.

Heinz
1.11.2013, 10:45
Kniha Osvícení   
Moje první kniha do mistra.KNIHY

Přiběh zapadlého města mě docela pohltil a mužu jen doporučit.

Ondřej Matoušek
1.11.2013, 10:34
Kniha Prokletí Salemu   
muje 1.kniha od mistra.KNIHY

Přiběh zapadlého města mě docela pohltil a mužu jen doporučit¨.

Ondřej Matoušek
1.11.2013, 10:29
Kniha Prokletí Salemu   
Hlubiny duše.KNIHY

Zdravím všechny fánoušky mistra.
Ke knize jsme měl z počátku trochu respekt váha (3KG) a přes tisíc stránek mě trochu odrazovali, ale když už jsem se dál do boje tak jsme nelitovál prvních třetina popisující dětství užásná až jsem měl slzy v očích a i sám si vzpomněl na vlastní a pak už jen jízda po DERRY do posledních stránek. Co mě vždy u kinga dostane je hloubka jeho myšlenek, které se Vám dostanou pod kůži až o tom musítě intenzivně přemyšlet.Všem kdo nečetli kupte či dejte do čtečky stojí to za to obětovat 1-2. tydný ze svého života a přečíst si to, nakonec zjistite že kniha není jen o zlu tám venku, ale o zlu v nás.

Ondřej Matoušek
1.11.2013, 10:25
Kniha To   
Čierny domKNIHY

Tak som včera po polnoci dočítal knihu a aj keď som dnes nevyspatý tak neľutujem lebo to stálo za to. Písať nejaké ódy na Kinga je na tomto fóre asi zbytočné. Preto napíšem len toľko, že treba vydržať prvých sto strán a potom to už máte problém odložiť. Napriek tomu, že som nečítal Talisman čítanie som si užíval a nemal som pocit že by mi niečo uniklo. Ešte pridám jednu vec čo ma zaujala. Neviem či je to náhoda ale skôr si myslím že nie. Seriál Lost rád používal na pomenovanie hlavných predstaviteľov mená slávnych ľudí. A dve z hlavných postáv v tomto seriály sa volajú rovnako ako hlavná postava knihy Jack + Sawyer. Náhoda? :)

Lubo ...
3.10.2013, 10:31
Kniha Černý dům   
ParádaKNIHY

I pro mě je to asi nejlepší kniha od SK.
Těším se na další čtení

Franta Novotny
30.9.2013, 19:48
Kniha Zelená míle   
Nejnovější    1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10    Nejstarší /Celkem stran: 270
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Castle Rock.
12/09/2013
Krvavé jatka ..
Svědectvi o lidstvu.
Husí kůže...
Moje první kniha do mistra.
muje 1.kniha od mistra.
Hlubiny duše.
Čierny dom
Paráda

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2017, Všechna práva vyhrazena