Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Husí kůže...KNIHY

DROM...DROM...čest jsem to speciálně po večerech a měl jsem strach se i jít vyčurat. Totální schizofrenní kniha, kterou ještě umocnila dusivá atmosféra hotelu. Jako horor dokonalé dílo bravo mistře….DROM….DROM.

Heinz
1.11.2013, 10:45
Kniha Osvícení   
Moje první kniha do mistra.KNIHY

Přiběh zapadlého města mě docela pohltil a mužu jen doporučit.

Ondřej Matoušek
1.11.2013, 10:34
Kniha Prokletí Salemu   
muje 1.kniha od mistra.KNIHY

Přiběh zapadlého města mě docela pohltil a mužu jen doporučit¨.

Ondřej Matoušek
1.11.2013, 10:29
Kniha Prokletí Salemu   
Hlubiny duše.KNIHY

Zdravím všechny fánoušky mistra.
Ke knize jsme měl z počátku trochu respekt váha (3KG) a přes tisíc stránek mě trochu odrazovali, ale když už jsem se dál do boje tak jsme nelitovál prvních třetina popisující dětství užásná až jsem měl slzy v očích a i sám si vzpomněl na vlastní a pak už jen jízda po DERRY do posledních stránek. Co mě vždy u kinga dostane je hloubka jeho myšlenek, které se Vám dostanou pod kůži až o tom musítě intenzivně přemyšlet.Všem kdo nečetli kupte či dejte do čtečky stojí to za to obětovat 1-2. tydný ze svého života a přečíst si to, nakonec zjistite že kniha není jen o zlu tám venku, ale o zlu v nás.

Ondřej Matoušek
1.11.2013, 10:25
Kniha To   
Čierny domKNIHY

Tak som včera po polnoci dočítal knihu a aj keď som dnes nevyspatý tak neľutujem lebo to stálo za to. Písať nejaké ódy na Kinga je na tomto fóre asi zbytočné. Preto napíšem len toľko, že treba vydržať prvých sto strán a potom to už máte problém odložiť. Napriek tomu, že som nečítal Talisman čítanie som si užíval a nemal som pocit že by mi niečo uniklo. Ešte pridám jednu vec čo ma zaujala. Neviem či je to náhoda ale skôr si myslím že nie. Seriál Lost rád používal na pomenovanie hlavných predstaviteľov mená slávnych ľudí. A dve z hlavných postáv v tomto seriály sa volajú rovnako ako hlavná postava knihy Jack + Sawyer. Náhoda? :)

Lubo ...
3.10.2013, 10:31
Kniha Černý dům   
ParádaKNIHY

I pro mě je to asi nejlepší kniha od SK.
Těším se na další čtení

Franta Novotny
30.9.2013, 19:48
Kniha Zelená míle   
ParádaKNIHY

I pro mě je to asi nejlepší kniha od SK.
Těším se na další čtení

Franta Novotny
30.9.2013, 19:48
Kniha Zelená míle   
Pozor na StahovačeKNIHY

King jednozněčně nejslabší z trojice. Překlad "Jedna Vrba" mi přivodil málem infarkt - autoři překladu by zasloužili středověké mučení! Jinak G.R.R. Martin velmi překvapil - měl jsem strach z vlkodlačí povídky, nicméně byla velmi čtivá a přečetl jsem ji na jeden zátah.

HPL
29.8.2013, 12:31
Kniha Temné vize   
ChapadlaKNIHY

Přečtení rozhodně nelituji (ikdyž si stále myslím, že Kingovy jdou více knihy než povídky). A jak už to tak u jeho povídkových sbírek bývá, některé byly skvělé, ale některé stály za****. Nejlepší byla asi Zkratka paní Toddové (krásný a krásvě vyvedený nápad) a Mhla se mi taky líbila (ikdyž ta měla slabé chvíle), ve skupince přeživších samozřejmě nemohla chybět fanatická "křesťanská" ženská :D . Na jiné povídky si už dnes ale ani nevzpomenu, takže kniha jako celek 65%

HPL
28.8.2013, 21:40
Kniha Mlha   
Nechceč balónek Georgiee?KNIHY

Tady není nad čím debatovat. Pro mě jednoznačně nejlepší kniha co jsem kdy četl (nejen od Kinga)! Na to že to má přes 1100 stran děj nezastaví ani na chviličku. Prolínání časových rovin funguje na jedničku, klub smolařů je správná banda, a i Henry Bowers a spol. mě bavili. Prim samozřejmě hrál klaun, na toho sem se těšil každou stránku, co provede příště. Konec mohl být sice o krapet lepší, ale i tak byl super (já si tu "pavoučí" příšeru představil až moc :D ). Co dodat... 100% je příliš málo!

HPL
28.8.2013, 21:11
Kniha To   
Nejnovější    1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10    Nejstarší /Celkem stran: 270
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Husí kůže...
Moje první kniha do mistra.
muje 1.kniha od mistra.
Hlubiny duše.
Čierny dom
Paráda
Paráda
Pozor na Stahovače
Chapadla
Nechceč balónek Georgiee?

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2019, Všechna práva vyhrazena