Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Repríza Dětí kukuřice 5 a 6TV TIP

Příznivci filmové nastavované kaše jménem Děti kukuřice (Kukuřičné děti) mají důvod k jásotu. Nejprve si mohou na Nově po skončení Superstar dál drásat nervy, ať už v dobrém, či zlém, u pátého pokračování 9. května a potom i o týden později 16. května u šestého dílu. Pátý má podtitul Pole teroru, šestý Návrat Izáka. Děje, obsazení nebo štáb ani snad nemá smysl zmiňovat, fanoušci nechť případně nahlédnou do sekce Dílo.

Petr Dušek
2.5.2004, 20:25
celkem 4 komentáře     
Tajemné okno v českých kinechNOVINKA

Světe div se, ale snímek Secret Window, česky nazvaný Tajemné okno (škoda, že distributor nemá o českém překladu novely zřejmě ani potuchy) bude mít českou premiéru již 15. dubna 2004. Připomeňme jen, že v hlavní roli se představí populární Johnny Depp.

Petr Dušek
14.4.2004, 22:48
celkem 0 komentářů     
Kingdom Hospital odstartovalaNOVINKA

V USA odstartovala první série seriálu Kingdom Hospital. Pilotní film byl vysílán 3.března na televizní stanici ABC a shlédlo jej 15 milionů diváků. 13. června 2004 se začne vysílat již třetí série úspěšného seriálu podle S.K. - Mrtvá zóna.

Oficiální stránky seriálu Kingdom Hospital

Tomáš Prucha
9.3.2004, 21:44
celkem 0 komentářů     
Skryté okno míří do kinNOVINKA

Na níže uvedené www adrese naleznete stránku k novému filmu Skryté okno (Secret Window) natočeném na motivy novely Stephena Kinga Skryté okno do skryté zahrady, která vyšla v knize Čtyři po půlnoci. Na této adrese naleznete i odkaz na oficiální stránku k filmu i mnoho dalších zajímavostí. Jak jsme již informovali, film má v USA premiéru 12. března.

Stránka k filmu Secret Window

Tomáš Prucha
9.3.2004, 21:42
celkem 3 komentáře     
Nové stránky Salem's LotNOVINKA

Společnost TNT zprovoznila stránky k minisérii Salem's Lot, na které spolupracuje s firmou Warner Bros. Odkaz na stránky naleznete pod tímto příspěvkem. V hlavních rolí uvidíme například Roba Lowea v roli Bena Mearse, Andre Braughera, Donalda Sutherlanda jako Richarda Strakera nebo Rutgera Hauera.

Stránky minisérie Salem's Lot

Tomáš Prucha
9.3.2004, 21:39
celkem 1 komentář     
Dobré zprávy z BetyNOVINKA

Mám dobrou zprávu pro příznivce Stephena Kinga. Ani letos nás nakladatelství Beta nenechá bez nového překladu. V první polovině tohoto roku můžeme na pultech knihkupectví očekávat povídkovou knihu Noční můry a snové výjevy (Nightmares And Dreamscapes), která bude ovšem vydána ve dvou samostatných knihách: pravděpodobně kolem dubna/května 2004 vyjde první část s názvem Dolanův Cadillac v překladu Ivana Němečka a na rozhraní června a července potom část druhá nazvaná Pátá čtvrtina v překladu Davida Petrů. Změna názvu je vyhrazena.
Podle neoficiálních zdrojů by páté pokračování Temné věže mělo údajně vyjít až koncem roku. Dá se však předpokládat, že překladatelkou knihy bude i tentokrát Linda Bartošková. Navíc se opravdu znovu překládá kniha O psaní a termínem vydání by měl být podzim.
Toliko dobré zprávy - slovenské čtenáře ovšem nepotěším, nakladatelství Ikar bohužel na letošní rok nechystá žádný překlad knihy Stephena Kinga.

Oficiální stránky nakladatelství Beta

Petr Dušek
3.3.2004, 19:04
celkem 3 komentáře     
Vykoupení z věznice Shawshank!TV TIP

TV Nova uvede televizní premiéru výborného snímku Vykoupení z věznice Shawshank, od jehož natočení uplyne právě letos již deset let. Film o nevinném bankovním úředníkovi, který si odpykává svůj doživotní trest v jedné z nejtvrdších věznic, v hlavní roli s Timem Robbinsem získal po svém uvedení sedm nominací na Oscara, avšak zlatá soška mu nakonec nebyla dopřána ani jedna. To však nemění nic na tom, že se jedná o velmi povedený počin - důkazem toho může být i umístění filmu v čelních místech našeho žebříčku Top! nebo v žebříčku 250 nejoblíbenějších filmů serveru Internet Movie Database. Nova jako by to vše ignorovala a film uvádí ve velmi pochybném čase - v úterý 24. února od 23:40.

Petr Dušek
15.2.2004, 02:06
celkem 0 komentářů     
Temná věž VI. a VII. již brzyNOVINKA

Vydání Temné věže dílu VI. je údajně chystáno již na červen tohoto roku a díl VII. již na září. Bohužel jen v USA.

Traudi
8.2.2004, 11:08
celkem 2 komentáře     
Talisman bude!NOVINKA

Produkční firma "Dream Works" s konečnou platností uvedla, že v létě začíná natáčet miniseriál na motivy románu Kinga & Strauba "Talisman". Seriál bude vysílán na americké TV stanici ABC pravděpodobně začátkem příštího roku.
Scénář: Ehren Krüger
Produkce: Kathleen Kennedy a Steven Spielberg
Režie: Vadim Perelman

Tomáš Prucha
4.2.2004, 07:20
celkem 0 komentářů     
Nový filmNOVINKA

Sony Pictures oznámila, že premiéru snímku "Secret Window" plánuje v Americe již o 6 týdnů dřív, tedy 12. března.

Tomáš Prucha
4.2.2004, 07:18
celkem 0 komentářů     
Nejnovější    1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10    Nejstarší /Celkem stran: 21
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Repríza Dětí kukuřice 5 a 6
Tajemné okno v českých kinech
Kingdom Hospital odstartovala
Skryté okno míří do kin
Nové stránky Salem's Lot
Dobré zprávy z Bety
Vykoupení z věznice Shawshank!
Temná věž VI. a VII. již brzy
Talisman bude!
Nový film

Napsat článek

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena