Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Randall Flagg - Temný mužKomentáře
Tak moment,

Randall Flagg nebyl Karmínový král. Flagga zabil (a sežral) Mordred Deschain v posledním díle Temný věže (ačkoli přiznávám, že je složitý určit, kdo všechno je v Kingových kniháh Randall Flagg)

někdo
28.11.2010 15:14
   
Flagg/Král/Maerlyn

Flagg nemůže být Karmínový král - Flagga/Waltera/Martena v Temné věži (7. díl) zabije Mordred, kdežto Karmínového krále zničí Patrick přímo u věže, kde je král uvězněn. A podle comicsů, které vznikly v Marvelu (a King na ně dohlížel), je Walter synem kouzelníka Maerlyna a bohyně Seleny.

Kurt_Teplice
14.7.2009 16:15
   
Roland?????

Pistolník: Ne, nejdená se o Rolanda z Gileadu (Pistolníka) ale o Krále Rolanda z Dračích očí. Pouhá shoda jmen. Flagg krále otráví a odtraní ho tak. Jinak tenhle král je starej neohrabanej senilní dědek - k pistolníkovi dál než kdokoli jinej.

Metal Messiah
11.4.2007 13:49
   
Roland???????

Tady jsem se dočetl že Flagg zabije krále Rolanda....je tím myslen Roland z Gileadu???

Pistolník
24.2.2005 08:40
   
Dobry...

Akorat ste zapomeli na Farsona (Dobrého muže:) I kdyz nevim jestli by se taky pocital, nejsem takový znalec. Jo a Jonas byl, myslím, pistolník, který nesložil zkoušku ne?

Jack Sawyer
10.8.2004 11:51
   
Zajímavý článek

No, to jsem vážně překvapen takhle to brát do hloubky mě nikdy nenapadlo, že jsou Kingovy knihy vzájemně provázány vím, ale, že až tak? Pokud ano klobouk dolů.

Roman Malach
4.8.2004 12:40
   
Karminovy kral

Myslim ze Flagg = Karminovy kral. Nejvistiznejsi ... Vse slouzi Karminovemu krali ( Srdce v Atlantide ) . Vsichni/vsechny ostatni postavy a sily pracuji pro nej nebo jsou soucasti jeho vule. ... Buh zehnej Rolandovi a Pistolnikum ! ... Vyborna Studie jmen ZLA !!!

Simano
19.3.2004 17:37
   
 7 komentářů
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2019, Všechna práva vyhrazena