Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Temná věž kompletníKomentáře
Joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!

Fanoušci se dočkaLY! Prostě to čteme jenom my, ženské... ne, nerejpu, ale už se tak těším, že se nemůžu udržet. Asi si ukousnu ucho. Tuhle sérii prostě miluji, třebaže SK možná napsal literárně "lepší" věci.

Viviana
26.2.2005 20:09
   
CO CO Comment

IV. díl nebyl špatný,ale mě se spíš líbí jen jednotlivé kapitoly nebo taky jen slovní spojení.Špičkový byl třetí díl. Mám pocit, že SK nějak nevěděl, čím by V. díl zaplnil. Myslím, že polovina věcí tam vůbec nemusela být. Navíc, Roland jako Clint Eastwood? Ale jo, koupím si i 6 a 7. díl. Navíc, jestli budou tak skvěle přeložené.


Derrry
26.12.2004 18:19
   
stephen king

neda sa s určitostou povedať ze SK ma najlepsie knihy uz za sebou.Mozno nie su také krvavé ako 80.roky ale aj tam sa našlo dost knih,ktoré boli trošku slabšie. Jeho posledné knihy sú viac prepracované a majú trochu zmenený stýl.ale to SK nič neuberá skôr na opak.A ked sme pri tych posledných.Zelená míľa, beznádej,pavučina snov či posledné diely Temnej veže patria určite ku klenotom kingovej tvorby.

Rado Jason
7.12.2004 12:43
   
Gillead

Ten kdo pochybuje zapomel tvar Sveho otce.IV dil je to nejlepsi co kdy bylo napsano,co se kdy stalo.

Cort
8.11.2004 10:58
   
.. tak jsme se konecne dockali..

clobrdikove, proc se tu dohadujete??? mate snad lepsi fantazii jak samotny KRAL?? pochybuji.. nikdo nikdo nedokaze uz v tomto zanru to co ON tak samo jako nikdo nedokaze to co J. Verne .. budte radi ze jste soucastniky jeho mistrovskych del.. nechci tu psat co se mi od nej libilo nejmin a co nejvic.. kazdy je kritikem velice lehce.. a nechte byt.. zit jednim pribehem dvacet let... teda aspon ja SMEKAM KLOBOUK... a kolik trpelivosti mate VY... pane SK & spol?????

pawouczek
21.10.2004 23:18
   
lerako

Lerako to ma v hlave pekne pomotane, na jednu stranu se tady vyjadruje, na stranu druhou nenecha nikoho reagovat na jeho pripominky. Na jednu stranu spravne poznamenava, ze je to jeho nazor, a nenecha si nic vnucovat, na stranu druhou pokracuje v neochvejnem vnucovani sveho nazoru nam. Tezko rici, jestli se mi zdal ctvrty dil nejlepsi. Byl hodne emotivni, a z hlediska dlouhe sagy, jako je Temna vez, take nezbytny, pro lepsi propracovani deje a osvetleni ruznych okolnosti. Byl dobre napsany, a ukazal Kinga jako opravdu zajimaveho spisovatele. I z klasickeho love-story schematu dokazal hodne vytezit. Tezko uverit tomu, ze u nyni jednoho z nejbohatsich autoru sveta by se jednalo o pouhy kalkul za ucelem dosazeni vetsiho poctu financi.
A Pavucina snu se rozhodne neda oznacit za slabe dilo. Byla kouzelna.

Dooren
20.10.2004 16:15
   
IV díl

Plně a beze studu se hlásím k tomu že čtvrtý díl byl výbornej společně s trojkou sem to hltal po stránkách jako somálec párky.

Farky
30.9.2004 12:32
   
muj nazorrrrr

podle me byl taky 4 dil nejlepsi.....je to muj nazor, lerako, stejne jako tvuj, ze 4 dil nemusel vyjit, tak se nerozciluj :)

Kateřina Machalová
27.9.2004 21:34
   
kalkul ani náhodou

To s tím kalkulem je pěkná blbost. King nikdy nepsal pro prachy. Samozřejmě to nemůžeme s jistotou vědět, ale přečti si třeba O psaní. Navíc King má už tolik peněz, že prostě tohle se na něj nehodí. Píše pro radost. A když má nějaký příběh v hlavě, tak to tam dá, pokud má dojem, že to tam patří. Je to dlouhá sága. Uvědom si, že to není jako televizní estráda. Člověk píše v první řadě pro sebe, pro radost, tak, jak to cítí v hlavě, a až pak pro ostatní lidi. Ale samozřejmě každý má právo na svůj názor, každému se líbí jiný díl.

Dave Finger
27.9.2004 13:38
   
s.k.

Nepis ze IV dil byl nejlepsi.To je pouze tvuj nazor.A nerad mi co mam cist.Napsal jsem pouze svuj nazor.Tak mi prosim te nerad a pokracuj ve sve zahledene cetbe S.K.Precetl jsem 3 dily ktery se mi libily,ale 4 dil se mi proste nelibil.A stou Pavucinou snu.Tu jsem jeste necetl,ale je pravda,ze jsem cetl ze je dobra a docela se na ni tesim.Ale posledni knihy od S.K. Proste to neni ono.

lerako
24.9.2004 08:47
   
Nikdo tě nenutí to číst

Náhodou, čtvrtej díl byl zatim nejlepší (z těch co vyšli u nás) a jestli se ti nelíbí třeba Pavučina Snů, tvoje mínus. Je super. Ale nikdo tě nenutí to číst.

metal_messiah
23.9.2004 23:06
   
Temná věž V

Už aby to vyšlo,ale doufám,že si zpravím chuť.IV.díl se mi totiž moc nelíbil a prokousával jsem se jím jen silou vůle.Myslím si,že by se toto dílo obešlo bez IV.dílu.V ději nás to moc neposunulo.Spíš si myslím,že to je dobře prokalkulované.Lidi co si koupili první 3 díly si koupí i 4 a pak 5,6 i 7 a tím pádem se vydělává.Až jednou dočtu poslední díl tak uvidíme.Myslím si,že S.K. má nejlepší romány za sebou.A těžko nám předloží něco nového.O tom mě bohužel poslední knihy přesvědčují.

Lukáš Verfl
23.9.2004 04:45
   
 12 komentářů
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena