Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Temná věž 5 česky!Komentáře
Skvělé!!!!

Chybí mi posledních 70 stránek, ale z těch předchozích jsem jedním slovem uchvácený. Číst jsem začal včera a kdybych nemusel do práce, tak tu knížku zhltnu najednou, jak je zajímavá.
Souhlasím, že je to asi nejlepší díl. Problém je pak dočkat se dalšího. Snad to nebude dlouho trvat.

Jirka Otradovský
2.2.2005 07:35
   
Super

Stephen opět nezklamal. Opravdu je to asi zatím nejlepšíl díl Temné věže. Začínají do sebe zapadat určité souvislosti a kruh se pomalu uzavírá. Už se těším na zbývající dva díly.

PPP
18.11.2004 10:50
   
Super!

Tedy momentálně mi zbývá do konce cca 150 stránek, ale už teď můžu říct, že mě tenhle příběh absolutně uchvátil! Osobně jej zatím považuji (podle přečtených stránek) za jeden z nejlepších z řady Temná věž, ne-li nejlepší. Od začátku se něco děje, ani chvíli se u knížky nenudím a jsem zvědavá, co na mě tahle partička vybalí dneska :-))

Kamila
26.10.2004 11:32
   
opět paráda

tak ja uz mam precteno a zase musim rict, ze nelituju ani koruny co jsem za tu knizku dala :) opet me to chytlo a nepustilo od zacatku az do konce.....doporucuju

Kateřina Machalová
24.10.2004 16:39
   
 4 komentáře
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2019, Všechna práva vyhrazena