Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Velmi, velmi čtivé.KNIHY

Právě jsem dočetla epilog a knihu zavřela. Christina byla pátou Kingovou knihou, kterou jsem četla, a rozhodně nemohu říct, že by mě zklamala. Ba právě naopak. Jsem z ní nadšená. Nikdy jsem nebyla schopná číst (po případě sledovat v televizi či v kině) jakýkoliv horor, až King u mě vyvolal ten pocit. Pocit, že jeho knihu nemohu odložit z pouhé banálnosti, která strachem bývá zvána. Moje hodnocení je vysoké a je čistě moje. Já si tuto knihu užila víc než třeba Trischu ztracenou v lese.

100%

Rara-avis
28.6.2003, 20:43
Kniha Christina   
Černý důmKNIHY

Zdáse že spolupráce Kinga s Straubem se zatím daří.Kniha má spousty silných momentů, napínavých scén a inteligentně napsané postavy.Zklamání jsem se dočkal na samotném závěru který jaksi autorům utíká mezi prsty. I tak je to dobré ale u Talismanu jsme se pobavil více.

80%

dr.film
25.6.2003, 14:56
Kniha Černý dům   
Kingův Řbitov zvířátekKNIHY

Jedno z těch velice dobrých děl pana Kinga.Co k tomu mám dodávat,úžasná atmosféra pd samého začátku,skvělí popis postav a jejich psychologická stránka která se logicky a smyslu plně mění v rámci dějových událostí a hlavně žádný happy end který by se vymikal logice děje. No prostě paráda.

100%

dr.film
24.6.2003, 11:46
Kniha Řbitov zviřátek   
!!!!KNIHY

Předem mého projevu chci říct, že jsem rád, že se k týhle knize můžu KONEČNĚ někde vyjádřit!! Jelikož jsem ji četl asi před 3 měsícema, už ty emoce trochu vychladly, ale.. i tak, co si pamatuju, :), to byla naprosto skvělá záležitost a celou jsem ji přečetl za necelý týden.
Začátek: UFO??
PPDD: Ehm, asi tydlenc kluci budou hlavníma postavama, a co to kruci je to PPDD?!
Do 250 str.: Mňo, todle je naprostá bomba!!!!
250-500 str.: Tak se nám to trochu zamotává,Bobo a Pete sou mrtvý aneb OBO E ETVÝ!! AMÍÍ, ÍT AKY EBI?:)
500-konec str.: Výtečně vystupňovanej end..

Co k tomu dodat? Opravdu těch prvních cca 200 stran mě úplně zničilo. Takovou spádovost a vytříbenost a napínavost jsem asi fakticky nikdy nezažil (snad kromě jedné části kdesi uprostřed NESPAVOSTI). Opravdu paráda.

A.. ještě jedna poznámka.. kde SAKRA NAJDU ŇÁKÝ POŘÁDNÝ INFO O FILMU DREAMCATCHER??????????????????????????????
UŽ MĚ TO VÁŽNĚ S*RE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pár kraťoučkých větiček větiček na warnerbros.cz, ta možná nejmenší fotečka v PREMIERE, tady taky ticho po pěšině..

Mějte se a zas někdy v nějaký recenzi,

JOE 12/10:)

100%

Jiří Harvan
24.6.2003, 02:16
Kniha Pavučina snů   
Kniha lepší než filmKNIHY

Už od svého dětství jsem nadšenou obdivovatelkou Kinga. Loni se mi dostalo do rukou Osvícení, které jsem doslova "zhltla" během necelých dvou dnů. Dokonce jsem zůstala vzhůru do čtyř hodin do rána, jen abych věděla, jak to skončí. Od té doby tuto knihu každému doporučuji. Určitým zklamáním pro mne ale byl film. Jack Nicholson byl skvělý, hotel vypadal úplně stejně jak v mých představách, jenže NĚCO tomu prostě chybělo. Něco, co je v knize přítomno na každé stránce. Divák, který knihu nečetl neví, proč se postavy chovají právě tak jak se chovají.V knize je rozmazána hranice reality a fantazie a my nejsme schopni rozlišit, nakolik je to, co se odehrává ve vysokohorském hotelu opravdové a nakolik jsou všechny nadpřirozené jevy výplody šíleného mozku. Kniha je podle mého názoru dokonalost sama.

100%

Jana Poláčková
21.6.2003, 18:13
Kniha Osvícení   
Nejnovější    399 | 400 | 401 | 402 | 403 | 404 | 405 | 406 | 407 | 408    Nejstarší /Celkem stran: 429
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Velmi, velmi čtivé.
Černý dům
Kingův Řbitov zvířátek
!!!!
Kniha lepší než film

402 | 403 | 404 | 405 | 406 | 407 | 408
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena