Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
diskuzní témata
!!! NEPŘEHLÉDNĚTE !!!

No moc to tady teda nežije. Co všichni děláte? Já vím, že Kingovo dílo je obsáhlý, ale přece všichni nesedíte u knížek nebo videa? Abych vás trochu popíchnul. Nechtěl by někdo zorganizovat třeba soutěž o nejlepší amatérskou povídku na motivy S.Kinga (tj. že by se odehrávala v reáliích některého jeho románu, nebo by tam alespoň vystupovala některá jeho postava - nedejbože Flagg nebo Pennywise)? Jestli máte někdo nápad nebo už i něco v šuplíku, ozvěte se mi na mou adresu.

napsal Endymion
11.10.2001, 20:45
   
Filmovej Flagg

Jamey Sheridan ho zahrál docela slušně, ale hlavně byl skvěle nadabovanej (Boris Rosner). ČT si udělala dabing vlastní, odlišnej než ten co je ve video distribuci. A docela mi vadili ty zkomolený názvy (Mord, Sirka apod). Ale celkově je kniha asi 1000x atmosféričtější a napínavější, ale zfilmujte to...:-))

napsal Petr Mikula
11.10.2001, 20:44
   
Flagg

R.F. je mi veskrze sympatická postava. Doufám, že se objeví i v pokračování Talismanu - podle official site S.K. se to jmenuje "Black House" a v Americe vyjde 15.11.2001. Jak se vám líbil představitel Flagga v TV sérii Svědectví? Moje přítelkyně tvrdila, že vypadá jako zdrchaný Mel Gibson, ale když stál v kukuřici a svítili mu červeně oči, tak se docela bála. Já myslím, že docela ušel a že potvrdil, že je to docela sympatický totální záporák. Jo a nemáte už někdo nějaké recenze na Kingovu žhavou novinku "Dream Catcher"?

napsal Endymion
11.10.2001, 20:43
   
Flagg

Ahoj všici! Chtěl jsem se zeptat... Je vám postava Randalla Flagga resp. "temné" postavy používající iniciály R. F. sympatická a nebo se vám otevírá kudla v kapse kdykoliv se obejví na scéně? Mám-li mluvit za sebe, tak se spíš vždycky těšim, kdy se ten charismatický chlapík zase objeví. Jeho ironický a satirický glosy na cokoliv v jeho okolí jsou prostě k posrání. (např. konec Temné věže 4 a jeho "parodie" na Jakeovu školní práci apod.) Já se u něj neuvěřitelně bavim. A jinak souhlasim s Nostormem - propojování dějů jednotlivých románů je geniální.

napsal Petr Mikula
11.10.2001, 20:43
   
Svědectví v TV

Ahoj Kingofilové. Jak se vám líbí Svědectví v TV? Bohužel jsem teď neviděl 3.díl, ale už v předchozích se mi zdá, že tvůrci vynechali některé velmi pěkné scény z knihy, které si přímo koledovaly o zfilmování. Doufám, že si The Stand pamatuju dobře, protože jsem ho četl sotva vyšlo. Taky mi trochu vadí že Popelák je ve filmu Sirka. Bohužel nevím jak se jmenuje v originále, ale myslím, že tvůrci dabingu by občas mohli sáhnout po knižních předlohách a trochu to ujednotit. Když už jsme u knih. Skvělé horory nepíš jen King, ale taky třeba Dan Simmons. Přečtěte si jeho povídku Metastáze o upírech vyvolávajících a konzumujících rakovinu. Super. A co klasik H.P.Lovecraft (plus Kingovy decentní odkazy na něj např. v Nezbytných věcech nápis na zdi aj.)?

napsal Endymion
11.10.2001, 20:42
   
:o)

Všiml si někdo z vás, jak jsou některá Kingova díla propojená? Třeba Nespavost.....nenápadné zmínky o velkých záplavách nebo o Miku Hanlonovi, který vede knihovnu (TO), nutnost zachránit chlapce, který si kreslí na omalovánky od McDonalda Temnou věž i s Rolandem...jsem zvědavá, jestli se "plešatí doktůrci" z Nespavosti objeví v některém z pokračování Temné věže.....

napsala Nostormo
11.10.2001, 20:42
   
Vzkaz pro Rollanda

Nauc se psat Rolland se pise Roland.Jinak ve vostatnim mas pravdu.

napsal Starej Jonas
11.10.2001, 20:41
   
Hromu strom

Carodej a sklo - zatim to nejlepsi co sem z temny veze cet

napsal Rolland z Gileadu
11.10.2001, 20:40
   
Omluva Petrovi Duskovi

Trochu mi to ulitlo.Moc se omlouvam . Jinak diky za doporuceni. PS-Nevis kdy vide novy dil Temne Veze.Cau

napsal Flaag
11.10.2001, 20:39
   
Vzkaz pro Toma

Zastavam se Flagga.Ma pravdu v tom ,ze Petr Dusek hodne machri.Udelat svuj web,to dokaze kazdej.A pro ty co malo ctou Kinga.Ctete,ctete,ctete.

napsala Rhea
11.10.2001, 20:39
   
Nejnovější    63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72    Nejstarší /Celkem stran: 76
Podsekce
DISKUZNÍ TÉMATA
VLOŽIT NOVÉ TÉMA
 
Změň skin:  
!!! NEPŘEHLÉDNĚTE !!!
Filmovej Flagg
Flagg
Flagg
Svědectví v TV
:o)
Vzkaz pro Rollanda
Hromu strom
Omluva Petrovi Duskovi
Vzkaz pro Toma

66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2019, Všechna práva vyhrazena