Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
diskuze na téma
slyšeli jste tu DĚSIVOU zprávu

Dnešní Blesk přepisuje zprávu z Los Angeles Times. Úspěšný spisovatel Stephen King brzy ukončí kariéru. Nechal se slyšet, že by rád přestal, dokud je na vrcholu. Ještě plánuje dopsat scénář k televiznímu seriálu a pak konec. Po autonehodě v roce 1999 byl King na dlouhou dobu otřesen a přestal na nějaký čas pracovat. Ovšem v posledních měsících znovu vydal několik románů. "Dostal jsem se do kouta. Teď už můžu pouze psát o tom, co jsem již použil ve svých minulých románech. Mým cílem je sdělovat čtenářům nové, zajímavé věci. A to již dnes není možné, proto končím," svěřil se čtyřiapadesátiletý autor hororů americkému deníku Los Angeles Times. King ví, že jeho prohlášení zklame milióny fanoušků po celém světě. Ale jeho zásady jsou pro něj důležitější než případný zisk z dalších knih. Los Angeles Times (31. 1. 2002)

napsal Boboking
14.2.2002, 20:39
   
Honey-what do you do for money

Na to má moc rád prachy...Třeba to bude delší pauza, ale nakonec mu to psaní bude chybět. A co jako hodlá dělat? Hrát golf a drbat se na zadku?

napsal Petr Mikula
14.2.2002, 20:40
   
odchod????

No, já si taky myslím, že to nevydrží. Před deseti lety to podobné řekl i slavný Frederick Forsyth a dnes už jsou na světě dvě nové knihy. Ale čert ví, co udělá King.

napsal Boboking
14.2.2002, 20:41
   
VYHLASENIE

>nostormo dik za info urcite zakupim a k tomu KINGOVMU vyhlaseniu : pripajam sa k Mikulovi pauza mozno bude ale pisat po case urcite zacne.

napsal šedý_duch
14.2.2002, 20:42
   
Podsekce
DISKUZNÍ TÉMATA
VLOŽIT NOVÉ TÉMA
 
Změň skin:  
TÉMA: slyšeli jste tu DĚSIVOU zprávu
Honey-what do you do for money
odchod????
VYHLASENIE
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena