Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
diskuze na téma
Annie RICE

Je medzi fanousky KINGA niekto kto cita aj ANNIE RICE a vedel by mi vypisat vsetky jej knihy vysle v ceskom jazyku? Zatial som narazil na Interview s Upirom (CINEMA) a Hodinu Carodejnic 1-3(PASEKA).

napsal Miro
1.6.2002, 16:56
   
Re: Annie RICE

K těm čtyřem co jsi napsal Miro, patří už i 2 měsíce staré vydání knihy Upír s tváří anděla (orig. The Vampire Armand), vydalo CESTY, cena 199,- Kč. Má to nevhodnou obálku, si tedy myslím. (viz. www.fantasyplanet.cz - sekce Vyšlé). Patří do cyklu Interview s upírem. Ale není to myslím hned další pokračování.

napsal BoboKing
1.6.2002, 16:57
   
Re: Annie RICE

Vdaka boboking, trocha som sa rozhliadol po nete a s úžasom som zistil, ze The Vampire Armand je az siesty diel Vampire Cronicles, naco to vydali? Neuslo mi nieco? Kde sú predchádzajúce styri diely Complete Vampire Chronicles : Interview with the Vampire, The Vampire Lestat,The Queen of the Damned,The Tale of the Body Thief, Memnoch the Devil, The Vampire Armand

napsal Miro
1.6.2002, 17:19
   
Re: Annie RICE

Ahoj! Chtěl sem se zeptat, jestli nevíte, zda se knižky dají ještě sehnat?

napsal Radek
4.1.2008, 14:50
   
Re: Annie RICE

No to by aj mna zaujimalo, perfektne knihy, super filmy, hviezdne obsadenie a jedine co na Slovensku vyjde je Upir s tvarou anjela. Perfektne. Aspon, ze u Vas bratri cesi toho vyslo viac. Asi zacinaju od konca. Len neviem preco uza tak dlho cakaju, ci fakt tak zufale malo prekladatelov, ci malo citatelov, ktoyry maju zaujem citat knihy o upiroch?

napsal roxetak
8.1.2008, 05:57
   
Podsekce
DISKUZNÍ TÉMATA
VLOŽIT NOVÉ TÉMA
 
Změň skin:  
TÉMA: Annie RICE
Re: Annie RICE
Re: Annie RICE
Re: Annie RICE
Re: Annie RICE
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2019, Všechna práva vyhrazena