Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
diskuze na téma
Mám ho!

Pavučina snů (Dreamcatcher) je venku! Ačkoliv si Kingy obvykle nekupuju, tentokrát se to nedalo vydržet. Dneska začínám číst!

napsal Martin Kolář
1.6.2002, 17:23
   
Re: Mám ho!

No tak aka je Pavucina snov? Nevykrada King sam seba (roman TO), z popisu na obalke mi to tak pripada. Este som nezacal citat, citam O psaní a je to vinikajuce.

napsal Miro
1.6.2002, 17:24
   
Pavučina snů

No, musím přiznat, mám strach, aby PS byla dobrá. Na AMAZON to čtenáři dokonce hodnotí jen 70%. To je nic moc. No doufám, že to tak nebude. ZAčnu to asi ve středu, dočítm nového Jana Pelce - Šmírák. Ten je fajn.

napsal BoboKing
1.6.2002, 17:27
   
Pavučina snů

Pavučina snů mě nezklamala.....ale to vlastně žádná Kingova kniha :o)

napsala Nostormo
1.6.2002, 17:28
   
Pavučina

díky za povzbuzení, právě jsem přečetl prvních deset stran PS a je to fajn, klasika King. Jak moc je to podobný TO? Podle přebalu mi to taky jako Mirovi připadalo jako TO.

napsal BoboKing
1.6.2002, 17:29
   
Pavučina......TO

No, žádnej klaun tam po kanálech neběhá, ale zmínka tam o něm samosebou je... Každopádně je tady určitá podobnost...čtyři kluky spojí zážitek v dětství, v dospělosti se spojí v boji proti zlu. Ovšem děj se vyvíjí poněkud jinak než v TO....ale to už bych psala moc, takže se nech překvapit :o)

napsala Nostormo
1.6.2002, 17:30
   
Podsekce
DISKUZNÍ TÉMATA
VLOŽIT NOVÉ TÉMA
 
Změň skin:  
TÉMA: Mám ho!
Re: Mám ho!
Pavučina snů
Pavučina snů
Pavučina
Pavučina......TO
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena