Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
diskuze na téma
Čtyři roční doby

Tak už jste to přečetli? Já dočítám ty dvě zatím nepublikované novely a jsou fajn. Ale asi lepší jsou ty dvě staré - Tělo a Nadaný žák. Jen doufám, že to moc nezrevidovali.

napsal BoboKing
24.7.2003, 08:39
   
Re: Čtyři roční doby

Jo, svatá pravda. Tělo a Nadaný žák asi zůstanou v podvědomí dlouho. Vždyť to bylo v mnoha případech, to první, co jsme od Kinga vůbec četli. Takže jsou to takový, samozřejmě moc dobrý, srdeční záližitosti.

napsal VIP Pospa
25.7.2003, 07:59
   
Re: Čtyři roční doby

Tak dočítám toho nového Kinga ČRD, a je to fajn. Ale jinak je to prachmizerně zpracovaná kniha. Mnoho chyb (opravdu), které jsem objevil i já, časté překlepy, jednou Todd, jednou Tod. Nebo prej 1. vydání, u novel Rita Haw.. a Art Pupil druhé, a přitom je to u Art pupil a The Body. Poprvé to vyšlo v nakl. Svoboda a ne Práce, ale třeba je tam nějaká spolupráce, no ale nevím. No myslím, že to po nějaké době zase nějaký renomovaný překladatel pěkně sjede jako u O psaní. Ale stejně jednička je Tělo a Nadaný žák.

napsal BoboKing
28.7.2003, 13:58
   
Re: Čtyři roční doby

Taky ji zrovna dočetla, je fakt, že pro já četla Tělo úplně poprvé a je fakt skvělé. Ze všech 4 povídek se tato zakousla nejhlouběji.

napsala Kristina Šimečková
5.9.2003, 09:36
   
Podsekce
DISKUZNÍ TÉMATA
VLOŽIT NOVÉ TÉMA
 
Změň skin:  
TÉMA: Čtyři roční doby
Re: Čtyři roční doby
Re: Čtyři roční doby
Re: Čtyři roční doby
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena