Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
diskuze na téma
Zbytečná krutost

Ten nápad s registrací pro možnost stažení překladů beru, ale co ty příspěvky. Chci si tohot "Vlkodlaka" přečíst hned a nejpozději okamžitě. Pane Dušek, smilujte se na námi němčináři, kteří to v originále fakt nezvládnou.

napsal Jan Novák
9.9.2003, 16:52
   
Re: Zbytečná krutost

Nemyslím si, že stažení překladu vázané na vložení recenzí je zbytečně kruté - stálo mě to něco času i energie, takže opravdový fanoušek by si na oplátku měl udělat něco málo času i energie na vložení recenzí nebo vlastních povídek :-). Zatím mám pocit, že se tento nápad osvědčil, však se podívejte sami, kolik recenzí přibylo za tento týden.

napsal Petr Dušek
10.9.2003, 00:37
   
Re: Zbytečná krutost

Plne suhlasim s Duskom.Internetobeznici su vacsinou od prirody lenivy a takato motivacia ako je vidiet ma svoje ovocie...

napsal Marek Molnár
10.9.2003, 11:13
   
Re: Zbytečná krutost

Aj ja som za to, aby aktivny prispievatelia mali vyhody... a ked autor webu prelozi nejaku pracu, tak na to ma samozrejme aj pravo.

napsal Ender
25.9.2003, 14:21
   
Podsekce
DISKUZNÍ TÉMATA
VLOŽIT NOVÉ TÉMA
 
Změň skin:  
TÉMA: Zbytečná krutost
Re: Zbytečná krutost
Re: Zbytečná krutost
Re: Zbytečná krutost
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena