Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
diskuze na téma
Dotaz na Temnou věž

Mám možnost získat k přečtení Temnou věž II. A proto se chci zeptat. Z série Temných věží jsem nečetl ani jednu a nevím, zda na sebe nějak logicky navazují a jestli tedy má cenu číst dvojku anebo se pídit dál po jedničce?

napsal Roman Maňák
1.10.2003, 06:55
   
Re: Dotaz na Temnou věž

Určitě si jedničku přečti ještě před dvojkou.Každý díl má svoji specifickou atmosféru,odlišný děj a náboj,ale základní dějová linie se táhne celým příběhem a bez znalostí předchozího děje bys byl za chvíli mimo mísu.

napsal Vít Kohoutek
1.10.2003, 13:34
   
Re: Dotaz na Temnou věž

suhlasim nepodlahni netrpezlivosti. precitajv kazdom pripade najprv jednotku

napsal sedy_duch
2.10.2003, 00:00
   
Re: Dotaz na Temnou věž

Kazdopadne souhlasim s tim,ze je lepsi si precist nejdriv Pistolnika,protoze dily Temne Veze na sebe samozrejme navazuji.Ale ja takhle jednou prisla do knihovny a vida-King.Nejak jsem si az doma vsimla,ze je to druhy dil Temne Veze,ale stejne jsem ho precetla.Ze zacatku jsem byla mimo misu,ale stejne jsem si tuhle skvelou knizku precetla a troufam si rict,ze to ona me privedla k Temne Vezi.Pistolnika jsem cetla az pozdeji a myslim si,ze Tri vyvoleni jsou o zdibicek lepsi.

napsala Květinka Voňavá
9.10.2003, 08:10
   
Re: Dotaz na Temnou věž

myslim, ze je dobry precist si nejdriv pistolnika, aby bylo jasno tak nejak o co jde, ale nenech se odradit, je totiz o poznani slabsi nez Tri vyvoleni... Tri vyvoleni jsou genialni a clovek si proste rika, jak tohle muze pokracovat? co chce s temito lidmi na danem miste delat? musis cist dal... Tri vyvoleni jsou proste genialni...

napsal kebby kabe
28.10.2003, 23:10
   
Podsekce
DISKUZNÍ TÉMATA
VLOŽIT NOVÉ TÉMA
 
Změň skin:  
TÉMA: Dotaz na Temnou věž
Re: Dotaz na Temnou věž
Re: Dotaz na Temnou věž
Re: Dotaz na Temnou věž
Re: Dotaz na Temnou věž
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena