Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
diskuze na téma
Od nekompromisního kritika filmu To pro Aleše Richtera

Jsem rád, že reaguješ, diskuse není nikdy na škodu. V databázi filmů podle Kinga jsem napočítal 21 kousků, který jsem měl tu čest vidět(mezi nimi i Running man a Trávníkář), takže zase takovej nováček nejsem. Ale o tom jsem psát nechtěl. Absolutně a bezvýhradně respektuji Tvůj názor a uznávám, že ta recenze možná byla trochu ostrá, ale já ten film vážně nemůžu vystát. Jestě bych chtěl reagovat na ten oříšek při ztvárnění Kingových knih. Je to částečně pravda. Ale na druhou stranu režisér, scénarista a všichni lidé okolo filmu jsou placeni mnou divákem jejich filmů, aby svou práci dělali co nejlépe. A já přece nemohu omlouvat jejich klopýtnutí. Když si pozvu řemeslníky, aby mi postavili dům a oni to s prominutím po..rou, tak si neřeknu, že to mají těžký a že ten plán, co jsem jim dal, byl moc složitej. A takhle já to vidím. Snaha tam sice byla, ale i z filmového hlediska je to pro mne šílenost. Jinak se měj dobře a jak říkám - naprosto beru Tvůj názor. Jo, a díky za tu radu ohledně Temné věže. Jde poznat, že se vyznáš.

napsal Jaroslav Keprt
22.10.2003, 20:07
   
Re: Od nekompromisního kritika filmu To pro Aleše Richtera

Díky za příspěvek. Samozřejmě nemá cenu se o tom, jestli je film povedený nebo není, přít. Každý má na to jiný pohled a s tím i názor. Ani jsem nevěděl, že jsem reagoval na tvůj příspěvek o Temné věži, protože jsi(jak asi sám víš) zapomněl u recenze To uvést jméno. Kinga čtu pomalu deset let a nevím, jestli mne to někdy omrzí. Jedno je ale jistý - knihy jsou lepší než filmy natočený podle nich. Na tom se shodneme určitě oba.

napsal Aleš Richter
24.10.2003, 09:58
   
Podsekce
DISKUZNÍ TÉMATA
VLOŽIT NOVÉ TÉMA
 
Změň skin:  
TÉMA: Od nekompromisního kritika filmu To pro Aleše Richtera
Re: Od nekompromisního kritika filmu To pro Aleše Richtera
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena