Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
diskuze na téma
!!Pohoršení!!

Na místě recenzí se objevilo pět stejných recenzí, které napsal údajný Jarda Skočdopole, který chtěl očividně získat oprávnění ke stažení Kingovi novely, ke které mají přístup jen členové klubu. Recenze zní: Čekal jsem něco lepšího!!! Je poslána na Kingovu stranu 5x, čili tento člověk získává členství v klubu.¨ Pokud bych vedl tuto stranu, okamžitě bych ho vyloučil z klubu(nebo to musí jít alespoň nějak zařídit, aby ta samá recenze nebyla poslána vícekrát)! Milý Jardo - tohle může udělat každý a tahle strana může jít klidně do řiti! Styď se aspoň trochu!

napsal Aleš Richter
25.10.2003, 10:45
   
Re: !!Pohoršení!!

Ano, suhlasim, navrhoval by som, aby nestacilo napisat 5 recenzii, ale aby tych 5 recenzii aj niekto videl a odsuhlasil a az potom by bol udeleny status clen Premium klubu.

napsal Ender
28.10.2003, 16:10
   
Re: !!Pohoršení!!

Myšlenka je to pěkná, aby se každá recenze kontrolovala a až poté by bylo vpuštěna na tyto stránky. Avšak kvůli nedostatku času P. Duška to není dost dobře možná. Ostatně dá se to pochopit. Stačilo by však jiné opatření, které by zabránilo odeslání stejné recenze vícekrát.

napsal Aleš Richter
29.10.2003, 08:17
   
Podsekce
DISKUZNÍ TÉMATA
VLOŽIT NOVÉ TÉMA
 
Změň skin:  
TÉMA: !!Pohoršení!!
Re: !!Pohoršení!!
Re: !!Pohoršení!!
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena