Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
diskuze na téma
Pavučina snů - The Movie

Jaksi mi v kinech utekla Pavučina snů. Můžete mi někdo říct, jestli má vůbec cenu si tenhle film shánět?

napsal Jaroslav Keprt
8.1.2004, 12:10
   
Re: Pavučina snů - The Movie

Ja som veduci kina ale aj mne to uslo-:))Ak si zaryty Kingista kukni to ,ale ako vacsina majstrovych filmovych spracovani to je beckova zlatanina. /cest vynimkam ako Zelena mila alebo Utek z vaznice Shawshank alebo Stojpri mne .Tieto si kukni ak si nevidel./ Necakaj nic moc a nebudes sklamany.

napsal sedy_duch
8.1.2004, 17:23
   
Re: Pavučina snů - The Movie

Rozhodně na to mrkni...netěš se na nic extra. Kniha je poměrně složitá a na filmová plátna mohla být jen stěží převedena na jedničku.

napsal Aleš Richter
8.1.2004, 21:03
   
Na vlastní nebezpečí!

Já si dovolím před Pavučinou snů varovat. Sice to není zase tak úplnej průšvih, ale prostě se to nepovedlo a hlavně kvůli Morganu Freemanovi jsem litoval, že jsem na to nakonec šel. Ten film má pro mě nepříjemnou pachuť a jak jsem se na něj těšil, tak ho teď fakt nemám rád. Možná za to může hlavně ten konec. Možná za to můžou ty "zubatý hovna". Na mnoha místech filmu jsem nevěděl, jestli to Lawrence Kasdan myslí jako "drsnou hrůzu" nebo jako "drsnej vtípek".

napsal Martin Kolář
9.1.2004, 09:25
   
Re: Pavučina snů - The Movie

Včera jsem ho viděla na videu a byla jsečm ráda, že se dívám odpoledne a né v noci jak to obvykle u takového druhu filmů dělám. Díval se se mnou dokonce i manžel kterého takové filmy moc neberou. Takže to jednoznačně stojí za shlédnutí.

napsala Petra Bučková
7.2.2004, 16:40
   
Podsekce
DISKUZNÍ TÉMATA
VLOŽIT NOVÉ TÉMA
 
Změň skin:  
TÉMA: Pavučina snů - The Movie
Re: Pavučina snů - The Movie
Re: Pavučina snů - The Movie
Na vlastní nebezpečí!
Re: Pavučina snů - The Movie
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena