Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
diskuze na téma
Films

zatím sem neměla to štěstí a filmy podle kinga vždy propásnu, nevíte jestli teď někdy nebude nějaký hrát. rád bych ho zkoukla. Pište please!

napsala Veronika Nogová
3.3.2004, 08:30
   
Re: Films

Verčo všechny informace o povídkových knihách krále hororu nalezneš na těchto stranách v rubrice dílo. Co se týče filmů, Petr Dušek(otec těchto stran) dává vždy nejméně 14 dní dopředu vědět, co kdy a kde půjde...takže sleduj tenhle web a nic nepropásneš.

napsal Aleš Richter
3.3.2004, 09:14
   
Re: Films

Z hlediska filmu se da plno veci pujcit na kazetach ci DVD. ovsem nekdy se nazev filmu neshoduje s nazvem knihy. Ale treba klasika Zelena mile, Vykoupeni z veznice Sawnshank, Pavucina snu, Srdce v aatlantide ( prvni cast ) Svedectvi, Rbitov zviratek atd. Jinak viz predchozi reakce dostanes to v NEWSECH :-)) .

napsal Simano
3.3.2004, 19:42
   
Re: Films

Nevim jak v TV ale na VHS a DVD jsou docela zdeřilí filmy. Můžu doporučit "Pavučina snů", "Noční letec" nebo starší film "To". Ale věř mi, že knížky jsou mnohem mnohem lepší.

napsal Jiří von Kreuz
15.3.2004, 14:42
   
Re: Films

Tady chlapi mají pravdu, ale musim te zklamat co se tyce nazoru Jiriho von Kreuze nebot To na VHS uz neni skoro k dostani ale na DVD urcite. A co se tyce dalsich treba Pavucina snu, Nocni letec, Misery musi zemrit, Zelena mile a dokonce i Carrie jsou bezne k dostani snad v kazde videopujcovne

napsal Miroslav T - kadlec
18.3.2004, 16:45
   
Podsekce
DISKUZNÍ TÉMATA
VLOŽIT NOVÉ TÉMA
 
Změň skin:  
TÉMA: Films
Re: Films
Re: Films
Re: Films
Re: Films
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena