Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
diskuze na téma
Novy vzhled

Co rikate na novy vzhled a "Horor revue"? Perfektni, nemyslite? Chtel bych proto timto podekovat vsem co se na novem vzhledu a novych moznostech tohoto webu podileli. Citim se tu jako doma!!! Perfektni.

napsal Roman Maňák
18.3.2004, 11:26
   
Re: Novy vzhled

Myslim ze TVURCI odvedli obrovsky kus prace a skladam jim za to HOLD ... jen tak dal. vydrzte verne ! :-)

napsal Simano
18.3.2004, 12:43
   
Re: Novy vzhled

Nezbyva mi nic jineho nez souhlasit... Je to tu ted mnohem lepsi, nez predtim. Taky se mi moc libi sekce horor revue :-)

napsal Dasik
18.3.2004, 17:28
   
Re: Novy vzhled

Jsem rád, že se web líbí. Ale bohužel jsem po nahrání zjistil pár nemilých věcí - fulltextové vyhledávání by teď mělo po opravě fungovat, ale nefungují operátory +/-, protože kbx používá trochu starší verzi mysql. Nefunguje ani ověřování rozměrů nahrávaných obrázků. Kdyby jste přišli na další problémy, dejte mi určitě vědět a buďte zatím shovívaví - vše se postupně doladí. Díky. A pokud budete mít chuť přispět na web (ať už SK CS nebo HOROR.revue) svým článkem, uděláte mi velkou radost :-).

napsal Petr Dušek
19.3.2004, 13:30
   
Re: Novy vzhled

Nový vzhled je opravdu hezčí a příjemnější. Tvůrci webu si zaslouží pochvalu a poděkování za jejich práci a nadšení. Vždy se zde odreaguji a naberu novou informaci- inspiraci. Přeju hodně dalšího elánu páč pak ho budem mít i my. Díky. Pajdaa

napsal pajdaa
19.3.2004, 14:25
   
Re: Novy vzhled

Petre nezoufej chyby se odladi a na bezne prohlizeni je to SUPER !!! ... Myslim ze to skalni ctenare nemuze odradit ... pripadne chyby rad nahlasim zadne vsak neregistruji :-))))

napsal Simano
19.3.2004, 16:17
   
Re: Novy vzhled

...Proste super,tohle se uz asi nikdy nenaucim udelat takhle graficky vkusne vyvedeny stranky,dik:)

napsal marfushak
21.3.2004, 09:19
   
Re: Novy vzhled

Z nového vzhledu jsem nadšený. Tvůrci odvedli skvělou práci, smekám před nimi klobouk. Tento web se mi líbil už od začátku, ale stále se zlepšujete, jen tak dál.

napsal Jan Chrudimský
22.3.2004, 07:54
   
Re: Novy vzhled

Mne sa to tu paci tak ci tak, hlavne, ze je to o Kingovi. :)

napsal Ender
23.3.2004, 11:07
   
Re: Novy vzhled

Není co říct, jsem rád, že se najde někdo tak obětavý, který se fakt už tolik let snaží tento nej- web o SK udržet naživu.

napsal BoboKing
25.3.2004, 12:15
   
Re: Novy vzhled

Jsem v používání internetu a dokonce i počítače(ostuda!)nováček,ale na těchto stránkách se velmi dobře orientuji a trávím zde spoustu času.Ještě jsem vše neprozkoumala, ale musím tvůrce jen a jen chválit.Jen aby mi také zbyl čas na četbu autorových děl, když se tady cítím tak super.Díky,ve mně má tento web faninku číslo jedna (doufám, že bez jakýchkoli katastrofálních následků).

napsala Myšák
5.4.2004, 14:06
   
Podsekce
DISKUZNÍ TÉMATA
VLOŽIT NOVÉ TÉMA
 
Změň skin:  
TÉMA: Novy vzhled
Re: Novy vzhled
Re: Novy vzhled
Re: Novy vzhled
Re: Novy vzhled
Re: Novy vzhled
Re: Novy vzhled
Re: Novy vzhled
Re: Novy vzhled
Re: Novy vzhled
Re: Novy vzhled
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena