Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Josef Slabý
Řbitov zviřátekKNIHY

Knížka je velice pěkně psaná, ale její děj se dá předpokládat, přesto tento nápad s hřbitovem je velice zajímavý. A konec je už kingovský. A teď něco k ději : mladá rodina se přestěhuje do malé usedlosti, k silnici poblíž lesa. V kterém je hřbitov zvířátek. Jednoho dne jim, jejich milovaná kočka umře a hlavní hrdina ji pohřbí na tajném místě, a druhý den se kočka vrátí živá. A jestli se chcete dozvědět děj dále, musíte si knížku přečíst.

70%

Josef Slabý
19.4.2006, 12:22
Kniha Řbitov zviřátek   
KostlivecFILMY

Tento film mě nenatchl, ale ani neodpudil. Viděl jsem ho aniž bych přečetl knihu,takže nemohu srovnávat. V posledních letech nemají horory hlavu a patu, jde tam jen o hodně krve. Kdežto tento film mě právě zaujal pointou a nečekaným závěrem. K hereckým výkonům nic moc, ale budiž. Příběh tu moc rozvádět nebudu, aby jste nepřišli o zážitek z filmu. Jestli nemáte co večer dělat, podívej te se na tento film. Určitě se vám trochu zalíbí.

60%

Josef Slabý
7.5.2005, 11:52
Film Kostlivec   
Zelená míleKNIHY

Podle mě bylo chybou Stephena Kinga napsat tak dlouhý román, který má ještě k tomu 5 dílů ( jestli se nemýlím). Vemte si, kde se teď dají pohromadě sehnat. Ale zpátky ke knize. Kniha mě zaujala, hlavně svým nápadem. Nečetl jsem žádnou jinou knihu,která by se zabývala popravami. Spisovatel využívá neokoukané prostředí, k vytvoření něčeho nového. Psychika samotných popravčích a hlavně vězňů by byla sama o sobě dost zajímavá. Ale to by nesměla být kniha od Kinga. King do děje zařadil i nadpřirozeno, prostřednictvím černošského vězně, který byl neprávem odsouzen. Tento vězeň umí vrátit do života mrtvé. Také se mi líbilo, jak přecházel King z dvou dějových liniích ( současnost, a vzpomínky). Takže shrnuto a potrženo výborná kniha. Vřele doporučuji.

90%

Josef Slabý
4.5.2005, 20:42
Kniha Zelená míle   
Carrie (Tv remake)FILMY

Tato předělávka hlavního filmu Carrie, se drží přesně staršího brášky. Nevymíšlí nic nového. Film mě moc nenatchl, protože neměl tu temnou atmosféru, kterou zajisté originál má. A navíc mě ničím nepřekvapil, protože jsem už znal knihu a film. Myslím si že toto remake bylo zbytečné natočit. Ztráta času.

30%

Josef Slabý
4.5.2005, 20:32
Film Carrie   
  1  /Celkem stran: 1
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Řbitov zviřátek
Kostlivec
Zelená míle
Carrie (Tv remake)

1
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena