Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Hosťák Jan
CarrieFILMY

Tenhle film nebyl špatný.Vyniká naprosto ůžasným hereckým výkonem Sissy Spacek(Špaček?že by český původ?), hraje tu i maldý travolta a herecký výkon carriiny matky je také ůžasný.Tenhle film je nutností pro každého kdo má rád Kinga.

80%

Hosťák Jan
16.9.2006, 20:28
Film Carrie   
CujoFILMY

Nevím , nevím.Tenhle film se mi moc nelíbil.Jednou z mnoha nevýhod je délka filmu.Má to 90 minut a i při tak krátkém filmu jsem se dobrých 45 minut nudil.Kupodivu nejlepší herecký výkon podává pes.Všechny ostatní herecké výkony stojí za prd.Nejvíc me ovšem po schlédnutí filmu mrzela celková nepřesvědčivost filmu.Asi je to ve špatné režii a stáří filmu.Nevím,Nevím.Jde podle mě o zaručeně nejhorší adaptaci podle Kinga.

20%

Hosťák Jan
16.9.2006, 20:19
Film Cujo   
OsvíceníFILMY

tuhle verzy považuji za daleko lepší než tu od Kubrika.Film se mi moc líbil,na tehdejší dobu to má i dobré triky.Je to jedna z nejlepších adaptací Kingova díla.Herci jsou výborně vybráni , perfektně zapadají do rolí.Osvícení jsem vyděl už pět krát a nikdy jsem se u něj nenudíl.Za jedinou nevýhodu poládám délku filmu.Je to prosťe výborný film.

90%

Hosťák Jan
16.9.2006, 20:08
Film Osvícení   
ChristineFILMY

Tento film se mi moc líbil.Když se přenesete přes to , že některé momenty jsou trochu přeházené, uznáte že je to jedna z nejlepších adaptací.Akorát Oba dva hlavní hrdinové mi moc nesedli.Hlavně dennis se po celou dobu chová i v nejvypjatějších situacích jako libový frajer.Tento film vřele doporučuji.

90%

Hosťák Jan
12.5.2006, 21:11
Film Christina   
CHRISTINEKNIHY

Od první až do poslední stránky naprosto dokonalá kniha.I obal se mi moc líbil.V první chvíli Arniemu fandíte , ale postupně se z něj stává docela velkej parchant.V téhle Knize nechybí ani humor.Je to prostě úžasná kniha.Vřele doporučuji film i knihu každému , kdo to s Kingem myslí alespoň trochu vážně.Revoluční počin.Bravo!

100%

Hosťák Jan
12.5.2006, 21:05
Kniha Christina   
  1 | 2    Nejstarší /Celkem stran: 2
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Carrie
Cujo
Osvícení
Christine
CHRISTINE

1 | 2
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena