Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
terka spurna
Smějící se SáraKNIHY

tahle knížka se mi mooc libila-protože dlouhé knížky od Kinga ,JSOU dobré knížky:) Coulou dobu se dějou zvláštní věci a straší Mika... i když mi připadalo že on se zase tak moc nebál když plaval klidně v jezeře a přitom věděl že se tam někdo utopil... No každopádně knížku rozhodně doporučuju a dávám 95%( to tady bohužel není na výběr takže 100%;))

100%

terka spurna
30.12.2006, 13:06
Kniha Pytel kostí   
prostě TOKNIHY

Tak tohle je jedna z naprosto nejlepsich knizek ktere jsem kdy cetla. Jestli bych mela hodnotit v procentech tak to stovku mozna mirne presahuje. Zkratka dlouhe knízky jsou vetsinou dobre kniuky obvzlaste od Kinga. Takze rozhodna doporucuju precist ! ! !

100%

terka spurna
21.10.2006, 18:51
Kniha To   
HolčičkaKNIHY

Tuhle knihu jsem precetla za dva dny a musim rict ze se mi hodne libila a urcite ji doporucuju! Neni to sice pravy horor u ktereho byste se klepali strachy-to uznavam- ale krasne se vzijete do Trishiny role a vubec takle se stratit v neznamem lese kde po vas nekdo jde... Rozhodne stoji za precteni, doporucuju!!!

100%

terka spurna
27.8.2006, 13:58
Kniha Holčička, která měla ráda Toma Gordona   
Hodina desuKNIHY

Z hodiny desu se mi nejvic libil Prám a Zkratky pani Toddové-tuhletu malou knížečku určitě doporucuju 90% dávám za to , ze o neco lepsi jsou uz jenom cele romány nez povidky, ale urcite si to prectete, stoji to za to;)

90%

terka spurna
27.8.2006, 13:51
Kniha Mlha   
ČASOŽROUTCIKNIHY

tahle povidka se mi docela libila. akorat s tu časovou trhlinu sem si predstavovala trochu jinak ...a taky mi bylo lito tech par lidi co budto umreli nebo se vyparili jako treba nick...ten anglan... jinak urcite doporucuju

90%

terka spurna
24.4.2006, 21:36
Kniha Čtyři po půlnoci   
  1 | 2    Nejstarší /Celkem stran: 2
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Smějící se Sára
prostě TO
Holčička
Hodina desu
ČASOŽROUTCI

1 | 2
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena