Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Jiří Škutík
Kniha je lepšíFILMY

Byl jsem hodně zvědavý jak se podaří tuto skvělou knihu převést do filmu. Bohužel jsem byl hodně zklamán. Některé věci se sice povedly, ale celkově film za knihou hodně, hodně zaostává. A to co provedli autoři ve finalové scéně je úplně mimo.

20%

Jiří Škutík
22.2.2004, 21:21
Film Pavučina snů   
Nezbytné věciKNIHY

Dle mého názoru jedna z nejlepších kingových knih, kde fantastickým způsobem ukázal, že zlo nepříchází samo od sebe, ale přinášejí jej lidé. Stačí s nimi jen lehounce manipulovat a jsou schopni udělat jakoukoli hroznou věc třeba nejbližšímu sousedovi. Stačí prostě jenom zmáčknout ten správný knoflík, nabídnout tu správnou pro člověka nezbytnou věc a z obyčejného člověka se stává monstrum.

100%

Jiří Škutík
17.2.2004, 18:06
Kniha Nezbytné věci   
ZačátekKNIHY

Čtu Kinga již dlouhá léta, takže u tohoto titulu mám s čím srovnávat. Po prvním přečtení jsem byl v hodnocení trochu na rozpacích. Kniha rozhodně není špatná, ale je zvlástní. Dobře jí pochopit a následně zhodnotit, však lze pouze po přečtení dalších dílů, které následují. Z tohoto pohledu se jeví zcela jinak. Je to začátek, začátek skvělé ságy. Začátek, který otvíra dveře do světa, který King tvoří a ukazuje v dalších dílech. Bez tohoto začátku by zbytek mohl jen těžko existovat. Rozhodně to stojí za přečtení.

70%

Jiří Škutík
7.2.2004, 14:08
Kniha Temná věž: Pistolník   
  1  /Celkem stran: 1
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Kniha je lepší
Nezbytné věci
Začátek

1
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena