Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Petra Klosová
Konečně odhalenKNIHY

Super....na to jsem čekala. Až se konečně dovíme, kdo je vlastně ten Roland zač, jak vznikl jeho příběh a tato skvělá dobrodružství. Knihu jsem opět přečetla jedním dechem. Další čekání na pokračování úžasné Temné Věže si krátím čtením dalších děl. Ale stejně, už aby to bylo.

100%

Petra Klosová
28.1.2004, 15:25
Kniha Temná věž IV: Čaroděj a sklo   
Moc osobKNIHY

Při čtení tohoto díla mi dělalo velké problémy pamatovat si, kdo je vlastně kdo. Osob bylo moc. Na knihu jsem byla opravdu hodně zvědavá (vlastně na kterou z jeho knih ne), ale moc mne nenadchla. Konec byl zajímavý, to se musí nechat. Ale stejně musím říct....horší.

50%

Petra Klosová
28.1.2004, 15:22
Kniha Strážci zákona   
Není vyjímkouKNIHY

Co se týče dalšího pokračování skvělé série Temné Věže, nemám opět žádné zápory. Mezi Pistolníkem s Třemi vyvolenými a touto knihou, jsem četla asi sedm dalších děl. Snažila jsem se vzpomenout, o čem dílo vlastně pojednává, ale po přečtení první kapitoli, mi bylo vše jasné. Jako by tam žádná taková pauza nebyla. Kniha byla opět bezvadně napsána a velice napínavá. Tento díl mne také nezklamal. Opět dávám plný počet bodů....

100%

Petra Klosová
28.1.2004, 15:20
Kniha Temná věž III: Pustiny   
VyjímečnéKNIHY

Kniha Nezbytné věci, na moje přečtení čekala docela dlouho. Nelákal mne pocit takto "tlusté bichle". Po přečtení knihy se můj názor velmi změnil. Kniha mohla být klidně delší. začátek byl zdlouhavý, někdy jsem usínala hned po jedné kapitole. Co se týče druhé - konečné části, mohla být i delší. Nazačátku se popisovalo, jak lidé zakupující "nezbytné věci" v nově otevřeném záhadném obchůdku, musí platit nějakou schválností druhým lidem. V druhé části se klidné městečko začalo rozpadat na několik částí až na konec zůstaly proti sobě dvě strany. Pár osob začalo postupně řešit, co se to vlastně děje a postupovat k nějakému konci. tato druhá část mi přišl velice napínavá a zajímavá. Každopádně musím toto dílo zařadit mezi "vyjímečná díla" vyjímečného spisovatele.

90%

Petra Klosová
28.1.2004, 15:16
Kniha Nezbytné věci   
BlábolKNIHY

Po přečtení první povídky Časožrouti, jsem už neměl chuť číst druhou povídku. Jediné napínavé místo bylo, kdy jeden z pasažerů musel zůstat naživu, aby se ostatní mohli navrátit do "správného světa". Jinak to byl absolutní podprůměr. Film jsem neviděla, ale slyšela jsem na něj ohromnou zápornou kritiku. Co se týče druhé povídky, četla jsem ji s obezřetní, co se z toho pro tentokrát vyklube. Když jsem se dostala k místu, kde mu už "původní autor" hrozil opravdu ošklivým náznakem - mrtvý kocour, vyhořelý dům a jménem ženy, řekla jsem si, že tato povídka opravdu vynahrazuje zklamání z první. A co se týče konce?! Opravdu jsem nečekala, že se jedná o rozdvojenou osobnost.....Bohužel dávám jen poloviční počet bodů, kvůli "nepovedeným" Časožroutům.

50%

Petra Klosová
28.1.2004, 15:10
Kniha Čtyři po půlnoci   
  1 | 2 | 3    Nejstarší /Celkem stran: 3
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Konečně odhalen
Moc osob
Není vyjímkou
Vyjímečné
Blábol

1 | 2 | 3
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čtou 2 lidé

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena