Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
žabka kuňkalka
zvláštníKNIHY

Napsat recenzi na tohle je krapet složité.. Je to už několikátá kniha od Kinga a proto z ní nejsem úplně unešena, ale dočetla jsem jí, to jo, protože přece jen je dobrá... Ale nevím teď jak knihu ohodnotit, protože mě nestrhla tolik jako nespavost, nebo TO, ale měla sem jí přečtenou rychleji... no, možná so říkát, že sem lama blbá, že je to tím, že Pytel kostí je mnohem tenčí, ale myslím to jako tak celkově... Možná je to tím, že u jiných knih jsem se bála co bude dál, u pytle kostí mě to zajímalo... konec byl poměrně, pěkný, ale teda fakt hodně nadpřirozené, ale taky smutné! :( Rozhodně to není stráta času, si to knížku přečíst :)

90%

žabka kuňkalka
28.11.2006, 19:50
Kniha Pytel kostí   
Měla jsem uplně jiný strach!!KNIHY

Už jsem četla více hororů u kterých jsem se bála, ale bála jsem se uplně jinak... Lekla jsem se třeba., když něco zašramotilo či tak.... Ale u Kinga to bylo jinak, bála jsem se i tímto způsobem, ale této knihy jsem měla strach OTOČIT NA DALŠÍ STRÁNKU, bála jsem se, co udělá s hrdiny, bála jsem se co napíše, bála jsem se toho, že nevím, co budu dělát, až knížku dočtu, ale nejvíc jsem se ptala, co se stane o stránku dál.... Úžasná kniha se skělým rozsahem a prostě se vším, King prostě nám hraje na psychiku a tohle mi pěkně hrálo na nervy... Skvělá kniha!! :)

100%

žabka kuňkalka
27.10.2006, 16:18
Kniha To   
Moje první "Kingovka"KNIHY

Tak jak jste možná správně pochopila z titulku, Nspavost je první z Kingových knih, kterou jsem četla a rozhodně toho ve mě hodně nechala... Je to prostě naprosto úžasné dílo a King je ůžasný v tom, jak vše spojuje, je když jsem hned po nespavosti četla TO, nestačila jsem chápat.... MOžná by bylo lepší, dybych četla TO jako první, protože až v TOM bylo řžečeno, jaké Derry doopravdy je.... Husí kůž mi nahnalo, jak v nespavosti bylo řečeno, jaká aura šla z Kanálu a všechny postavy opakující se v jiných knihách.... Třeba jako Rolf účinkuje také v Pytlu kostí... Ale abych se vrátila k nespavosti.... Prostě úžasná kniha, ve keré mě uchvátily dvě bytosti.... Vlastně 3 no.... Ale k věci, hrozně se mi líbilo jak Klotho a Lachechis něco vysvětlovali Ralfovi a jak vždy ten nejlepší výraz byl zapsán nějak takhle:__________ O té knize by se dalo psát archy listů a tak to nebudu proslužovat, a napíšu vám, že jestli se rozhodujete, jestli si přečíst tuto knihu, nebo nějakou jinou, takl děte do nespavosti!!! :) Je to prostě skvělá kniha se skvělým dějem a skvělým propracováním a vším co Kingova kniha má mít!! :)

100%

žabka kuňkalka
19.10.2006, 19:37
Kniha Nespavost   
Šediváci =c)KNIHY

Tohle byla moje druhá kniha od Kinga a baprosto se mi zježily šechyn chlupy, když bylo v knize jmenováno slovo Derry, naprosto jsem to nečekala a ikdyž už vím, že Derry je Kingovým miláčkem, chloupky na těle se mi zježily mnohokrát, když jsem četla TO, a teprve tam, bylo řečeno, jaké Derry ve skutečnosti je! Ale zpět k Pavučině... U tohle knihy mě mrzelo, že jsem nebylo moc rozepsáno o Dudovi, proč věděl to co věděl, a jak dokázal to co dokázel.... škoda že byl nemocný.... Tato kni je opravdu pěkná, ale není to nejlepší z Kingových knih, to určitě ne... Kdybych se měla rozepsat o všem, tak ... no nevím co by se stalo, ale napíšu alespoň to, co se mi líbilo nejvíc.... Nejvíce mě zaujalo, jak se "šedivák" více a více zamotával do "našeho lidského světa", jak mu podléhal, jak se mu začala líbit naše "slabost", naše požitky, jak v něm probíhalo vzrušení při pocítění vzteku, smíchu a taky bohužel vraždy.... Jak mu chutnalo jídlo a jak působil bolest... Tohle vše jeho "hostitel" nakonec používal k němu a šedivák se nakonec až z těch svých oblíbených vajíček se slaninou pozvracel :D, jn ta knížka má co do sebe a je to prostě jedna z Kingovych knih, ikdyž pro mě ne nejlepší....

90%

žabka kuňkalka
19.10.2006, 19:18
Kniha Pavučina snů   
  1  /Celkem stran: 1
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
zvláštní
Měla jsem uplně jiný strach!!
Moje první "Kingovka"
Šediváci =c)

1
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena