Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
petr sidlo
OPUSKNIHY

této krátké recenze musím vysvětlit ten titulek a zároveň se na dálku omluvit autorovi! Ano je to tak, knihu Talisman jsem četl nadvakrát( ne nakvadrát). Poprvé mne příběh chlapce, toulajícího se po pláži moc nezaujal, ale když přišel čtenářský hlad, pustil jsem se do toho znovu a ejhle: vynikající až strhující příběh mne opět přesvědčil o Mistrově genialitě a slíbil si, že už žádnou knihu jen tak neodložím.

100%

petr sidlo
25.1.2007, 18:06
Kniha Svědectví (zkrácená verze)   
DOBREKNIHY

této této krátké recenze musím vysvětlit ten titulek a zároveň se na dálku omluvit autorovi! Ano je to tak, knihu Talisman jsem četl nadvakrát( ne nakvadrát). Poprvé mne příběh chlapc této krátké recenze musím vysvětlit ten titulek a zároveň se na dálku omluvit autorovi! Ano je to tak, knihu Talisman jsem četl nadvakrát( ne nakvadrát). Poprvé mne příběh chlapce, toulajícího se po pláži moc nezaujal, ale když přišel čtenářský hlad, pustil jsem se do toho znovu a ejhle: vynikající až strhující příběh mne opět přesvědčil o Mistrově genialitě a slíbil si, že už žádnou knihu jen tak neodložím. e, toulajícího se po pláži moc nezaujal, ale když přišel čtenářský hlad, pustil jsem se do toho znovu a ejhle: vynikající až strhující příběh mne opět přesvědčil o Mistrově genialitě a slíbil si, že už žádnou knihu jen tak neodložím. krátké recenze musím vysvětlit ten titulek a zároveň se na dálku omluvit autorovi! Ano je to tak, knihu Talisman jsem četl nadvakrát( ne nakvadrát). Poprvé mne příběh chlapce, toulajícího se po pláži moc nezaujal, ale když přišel čtenářský hlad, pustil jsem se do toho znovu a ejhle: vynikající až strhující příběh mne opět přesvědčil o Mistrově genialitě a slíbil si, že už žádnou knihu jen tak neodložím.

100%

petr sidlo
25.1.2007, 18:04
Kniha Vztek   
GOODKNIHY

této krátké recenze musím vysvětlit ten titulek a zároveň se na dálku omluvit autorovi! Ano je to tak, knihu Talisman jsem četl nadvakrát( ne nakvadrát). Poprvé mne příběh chlapce, toulajícího se po pláži moc nezaujal, ale když přišel čtenářský hlad, pustil jsem se do toho znovu a ejhle: vynikající až strhující příběh mne opět přesvědčil o Mistrově genialitě a slíbil si, že už žádnou knihu jen tak neodložím. této krátké recenze musím vysvětlit ten titulek a zároveň se na dálku omluvit autorovi! Ano je to tak, knihu Talisman jsem četl nadvakrát( ne nakvadrát). Poprvé mne příběh chlapce, toulajícího se po pláži moc nezaujal, ale když přišel čtenářský hlad, pustil jsem se do toho znovu a ejhle: vynikající až strhující příběh mne opět přesvědčil o Mistrově genialitě a slíbil si, že už žádnou knihu jen tak neodložím.

100%

petr sidlo
25.1.2007, 18:03
Kniha Talisman   
NEVIMKNIHY

Myslím, že jde o "jakousi" Lahůdku v tvorbě SK.Tuto knihu bych vyhodnotil na svém osobním žebříčku Kingových knih jako zatím nejlepší co jsem četl. Zejména kvůli naprosté reálnosti příběhu, hrůzostrašné realitě situací, velice barvitému ději, který dokazuje Kingovo mistrovství. Na čtyřista stranách dokáže zaujmout čtenáře pouze dramatem mezi dvěma postavami-tak tomu říkám drsnost. Hodně se mi libila naturalistická a střízlivá koncovka, v které Paul končí jako vykotlaný pařez psychicky poznamenaný na zbytek krátkého života.(Neumím si představit, že by po tom všem někdo podával recepce a pustil useknutou nohu, palec, závislost na drogách a psychické týrání z hlavy). Moc se mi tato kniha líbila a velice doporučuji všem "pokročilým" čtenářům SK. Jako seznamovací první kniha od Kinga se to podle mého názoru příliš nehodí

100%

petr sidlo
25.1.2007, 18:02
Kniha Misery   
NIC MOCKNIHY

knížka se mi od Kinga líbila nejmíň. možná jsem jí četla v blbém čase a taky si nějak zvlášť nepotrpím na emzácké příběhy a lodě a já nevím co. nicméně....tady ta loď nehraje až takovou roli. celý příběh je značně zmatený, celkem protáhlý a nějak se nechce a nechce posunout. chvílema se tam dají najít dobré momenty....jenže to není až taková sláva. King napsal lepší !!!

100%

petr sidlo
25.1.2007, 18:01
Kniha Tommyknockeři   
  1 | 2    Nejstarší /Celkem stran: 2
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
OPUS
DOBRE
GOOD
NEVIM
NIC MOC

1 | 2
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2020, Všechna práva vyhrazena