Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Denisa Šnédarová
HřbitovKNIHY

Tahle kniha pro mě nebyla zase tak strašidelná, vlastně jsem se nikdy u Kingových knih nebála, spíše jsem byla zvědavější, jak to bude dál pokračovat. Líbilo se mi vyprávění starého pána, první cesta ke Řbitovu. Také se mi líbilo, jak vypravoval o muži, který tam zanechal svěho syna, který přišel z války. A jak z něho bylo něco děsivého, tajemného. Byl sprostý, říkal věci, které se můžou stát a také mohli stát, ale zlým tónem. Nikdy tam neměl nechávat svého synka. Bylo hned jasné, že z toho nevznikne nic dobrého. Ale co to tady vykládám. Dám 80% a je to.

80%

Denisa Šnédarová
21.6.2007, 19:58
Kniha Řbitov zviřátek   
TalismanKNIHY

Prvně jsem se o této knihy musela nutit, protže jsem na ni vůbec neměla čas. Takže když jsem se za dobu dvou týdnů dostala na stránku 20, nevěděla jsem vůbec o tom, co se tam stalo. Tak jsem si řekla ne! O víkendu jsem si ji vytáhla, začala jsem číst úplně od začátku a zavřela jsem jsem ji až večer. Samozřejmě jsem předtím měla nějaké přestávky. Nejlepší pasáže pro mě byly popisování Teritorie, jak se mu změnilo oblečení, jak vypadají peníze. Byl to vlastně takový jiný, skvělý svtě, plný dobrodružství, ale i svět plný nebezpečí. A to se mi líbilo. Konec se mi sice moc nelíbil, ale stejně je to pro mě jeden z nejlepších jeho románů. A nyní jsem už začala číst i Černý dům

100%

Denisa Šnédarová
21.6.2007, 19:48
Kniha Talisman   
Kingovo mistrovské díloKNIHY

Tahle kniha patří mezi mé oblíbené knihy. Hned jak jsem ji držela v ruce, jsem četal, až jsem ji dočetla. Přečetla jsem ji za jeden den. Mistrovské dílo. Podel mě patří mezi nejlepší. Napjatě jsem četla, když Paul našel ústřižky v albu, kde zjistil, že jeho ošetřovatelka je vražedkyně. Jak musel psát román, který kontrolovala, aby vše bylo v pořádku a dopisovala písmena, která ubývajícím časem se přestala tisknout na papír. Jak pak, po dlouhé době, co ho zachránili, sedí a píše příběh o tchoři. Smutné a famózní.

100%

Denisa Šnédarová
8.3.2007, 18:40
Kniha Misery   
HrdinaKNIHY

Tento příběh mě uchvátil. Moc se mi líbil, přestože byl krátký. O novodobém hrdinovi, který je ve své době proklínán a většina se ho pokouší zničit. O lidech, kteří ho buď nenávidí, nebo mu vypomáhají. Nejvíce se mi z té knihy líbil začátek, kdy se vlastně dovídáme, proč se přihlásil. Chtěl jenom zachránit svou malou holčičku. Líbilo se mi, jak musel projít testy, aby se vůbec dostal ke konci. Doufám, že náš svět nedopadne tak, jako v téhle knize. A konec? Dokonalý.

80%

Denisa Šnédarová
8.3.2007, 18:31
Kniha Running Man   
  1  /Celkem stran: 1
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Hřbitov
Talisman
Kingovo mistrovské dílo
Hrdina

1
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena