Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Sharon
želvaKNIHY

bez téhle knížky se asi už neobejdu. Je v ní všechno, co má každý správný horror mít... spousta mrtvých, příšery, malí nebojácní (tedy ze začátku) hrdinové a konec, o kterém se nedá říct, jestli byl dobrý nebo špatný. Prostě úžasné dlouhé čtivo nejméně na měsíc.

100%

Sharon
9.2.2009, 19:03
Kniha To   
srovnáníKNIHY

Jelikož jsem před přečtením Pulsu dočetla knihu Svědectví, musela jsem, ač nerada, dělat jakási srovnání týkajícího se obou konců lidské civilizace, popsaných v těchto knihách. Je pravda, že Puls je velmi čtivý a četl se lépe, než Svědectví, ale co se týče děje, postav nebo strachu, Svědectví vede. Ovšem je pravda, že málokdo by přišel na nápad skončit s lidmi pomocí mobilních telefonů. Také mě trochu mrzelo, že vlastně ani nevím, jak hlavní postava skončí a co se s ní bude dál dít.

50%

Sharon
30.12.2007, 15:09
Kniha Puls   
fajn příběhKNIHY

Je to hodně čtivý a důmyslně vymyšlený příběh, i když občas sem měla při čtení pocit nudy, který je u Kingových knih velmi nezvyklý. Taky závěr je tak trochu ukvapený, ale po Osvícení je to jedna z nejlepších knih, co jsem četla.

70%

Sharon
17.12.2007, 17:22
Kniha Svědectví   
  1  /Celkem stran: 1
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
želva
srovnání
fajn příběh

1
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena