Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
S1M0NE
právě jsem dočetlaKNIHY

Knihu jsem právě dočetla a mám z ní dobrý pocit. Nejvíc se mi líbila část (nevím jestli to mám nazvat povídkou) Srdce v Atlantidě, možná jí přidalo právě to, že byla psaná v ich-formě. Vysokoškolská atmosféra mě naprosto pohltila. Docela mě zaskočilo to, že je kniha složená z několika sice vzájemně propletených ale naprosto rozdílných příběhů. Čekala jsem, že to bude celé o ničemných mužích a Bobbym, ale mile mě to překvapilo. Závěr byl také moc pěkný i když možná trochu předramatizovaný, ale rozhodně mu to neuškodilo. A další plus této knihy je, že jsem se díky ní dostala k Williamu Goldingovi a jeho Pánu much, kterou kdybych mohla hodnotit dávám 100% :)

90%

S1M0NE
4.8.2008, 20:37
Kniha Srdce v Atlantidě   
Nadanný žákKNIHY

Četla jsem jen výběr, knihu "Nadaný žák". Druhý příběh "Tělo" mi i přes "kingovský" styl přišel tak nějak pozitivní. Hlavně mě pobavila povídka o soutěži v pojídání borůvkových koláčů. :) Líbil se mi víc i než první příběh "Nadaný žák", který také není špatný, ale chvílemi až moc brutální. Po tom co jsem to dočetla až k té události s kocourem. Knížku jsem zavřela a asi dva týdny jsem odmítala pokračovat ve čtení. Nevím proč, ale tahle ta část mi vadila daleko více než všechny podrobné popisy mučení v koncentračních táborech, které se v povídce objevují. Knížka je to dobrá, ale nedoporučuji jí ochráncům zvířat. ;)

80%

S1M0NE
3.2.2008, 11:26
Kniha Čtyři roční doby   
CarrieKNIHY

Knížka je to opravdu dobrá. Přiznávám se, že ze začátku mě zas tolik nebavila, ale konec je perfektní. A hlavně si samotná dívčina Carrie získala moje sympatie. Hned Kingovo první vydané dílo se povedlo!

80%

S1M0NE
3.2.2008, 11:23
Kniha Carrie   
bombaFILMY

Tenhle film mě naprosto uchvátil, tak asi jako většinu diváku. Jedinou nevíhodou toho, že jsem film viděla dříve než jsem si přečetla knihu, bylo to, že mě kniha už zas tolik nebavila a nenapínala. Přesto je samozřejmě také skvělá. Zatím sem sice přečetla jen první část. No co ještě dodat? je to prostě jeden z nejlepších filmů co znám.

100%

S1M0NE
3.2.2008, 11:17
Film Zelená míle   
Seznámení s Kingovou tvorbou.KNIHY

Díky Misery jsem se poprvé setkala s Kingovo literární tvorbou. Opravdu mě nadchl a hned jsem začala shánět i další jeho knížky. Misery se mi opravdu moc líbila. Při hodinách chemie kdy sem byla zrovna u nejnapínavější části a nemohla od knihy odtrhnout. V té chvíli - čert vem vzorečky a chemické rovnice. :) Misery je skvělá knížka.

90%

S1M0NE
3.2.2008, 11:04
Kniha Misery   
  1 | 2    Nejstarší /Celkem stran: 2
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
právě jsem dočetla
Nadanný žák
Carrie
bomba
Seznámení s Kingovou tvorbou.

1 | 2
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena