Stephen.King.CS - 1. československý web krále moderního hororu
Ugisha
SupeerKNIHY

Kniha Pytel kostí mě docela mile překvapila. V úvodu mi ale vadilo, že autor stále řeší smrt Jo, ale neřekne, co se jí vlastně stalo...Jinak tam bylo všechno, co má ve správném hororu být - love story, nějaký "problém" v historii, tajemné hlasy a vzkazy, strašidla...Super, dávám 93%.

90%

Ugisha
27.5.2008, 13:13
Kniha Pytel kostí   
DobráKNIHY

Tak v první řadě je to velice originální nápad. Musím říct, že jsem ale čekala víc toho sadomasochismu :DDD. Stephen to trochu natahuje, ale u postavy krčící se v rohu jsem se dost bála. A když se pak ukázalo, že je to nekrofil, překvapilo mě, co všechno SK nevymyslí :D. Občas tam ale byly nudné pasáže a upřímně - v den, kdy slunce zapadlo, od toho jsem čekala daleko víc. Ale líbilo se.

80%

Ugisha
7.5.2008, 21:39
Kniha Geraldova hra   
Zklamalo mě toKNIHY

No tak musím říct, že přes všechny kladné názory na tuto knihu mě to zklamalo. Čekala jsem to mnohem lepší. Označila bych to za tu nejhorší knihu od SK, kterou jsem doposud četla. Ale samozřejmě - věc názoru. Ted se chystám na jeho nový Puls, tak snad bude lepší...:)

50%

Ugisha
7.5.2008, 21:27
Kniha Misery   
Zatím vedeKNIHY

Nejlepší knížka povídek vůbec. Nelíbily se mi sice všechny, ale Prokletí jeruzalémské (bála jsem se :D), Bojiště, Mrtví se někdy vracejí, Nekuřáci s.r.o., Trávníkář a Šedá hmota byly super!

100%

Ugisha
25.4.2008, 18:27
Kniha Noční směna   
Nic mocKNIHY

Carrie - tato kniha se mi líbila spíše jako vylíčení příběhu dívky, která žije s fanatickou matkou. Žasla jsem nad tím, že i takoví lidé jsou ...Ale myslím, že Stephen má mnoho lepších knih a tato se řadí mezi podprůměr.

50%

Ugisha
25.4.2008, 18:10
Kniha Carrie   
  1 | 2    Nejstarší /Celkem stran: 2
Podsekce
SERVIS
NOVINKY/ČLÁNKY
PŘIPRAVUJE SE
RECENZE
KOMENTÁŘE
HODNOCENÍ
ANKETY
TOP & DOWN!
 
Změň skin:  
Obsah
Supeer
Dobrá
Zklamalo mě to
Zatím vede
Nic moc

1 | 2
E-mail
Heslo
  r e g i s t r a c e
  p o m o c
Web si právě čte 1 člověk

Na tvorbě webu Stephen King CS/Horor Revue se můžete i spolupodílet pomocí článků a recenzí, které můžete jako registrovaný uživatel vkládat on-line. Další návrhy, náměty i kritiky posílejte na adresu STEPHENKING@WO.CZ
Informace o webu a tvůrcích

Copyright © Petr Dušek 1999-2021, Všechna práva vyhrazena